Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2012.02.29. 05:42:37
Tegnap 60 vadászat CSAK két sajtolni való állat nem tudom mivan, de már unom mostanában alig kapok el állatot 1 térkép db. Így aztén lesz esély jó szereplésre.
És igen lassú a rendszer és vannak függő dolgok JÖJJENEKELŐ a játékvezetők.
Dátum: 2012.02.28. 18:02:08
B.sszus akkor kéne csinálni a besorolást.
Köszönöm a választ.
Dátum: 2012.02.28. 17:44:18
Volna pár kérdésem:
Ha a kari elérte a 100%-fertőzést az befolyásolja az állat elkapást mert mostanában nagyon szűk markúan bánik velem a sors.

Típus: relikvia
Szint: 90
Ha van kvíz gyorsításod, nem 2, hanem 8 vadászatra lesz elég egy kvízválaszod. (a rossz válasz is 8-nek számít, a jó besorolás pedig továbbra is 2-nek)
A besorolás az a kategória választás lenne?
Dátum: 2012.02.27. 21:06:34
Egyáltalán ránk néz valaki ,hogy mi történik. Az event kezdés sincs feltüntetve a hírekben. Tisztára az az érzésem, hogy nem foglalkoznak a játékkal.
Csak nem bezár a bazár.
Nagyon kevés ember indult az eventen remélem ennél több játékos van.
Dátum: 2012.02.27. 19:59:45
Minden nap ajándék majd leveszik egyszer.
Dátum: 2012.02.26. 18:30:03
Dátum: 2012.02.25. 15:29:40
Ahoz, hogy több LÉ-t kapj az ellenfélnél kell lennie LÉ-nek. A nullás csaták +50%-a is nulla.
Dátum: 2012.02.25. 13:48:08
Mert össze gyűlt egy kis pénz rá meg van a kiégett, hogy meg legyen a dupla mennyiség. Sajna bejön ez a játék és ezzel fejezem ki.
Dátum: 2012.02.25. 11:34:47
Nem baj, hogy még működnek sőt.
Elég sok vélemény lett már írva a fórumra és arra se reagáltak semmit ezért írtam, hogy hol lehetnek.
Dátum: 2012.02.25. 09:11:18
Én semmit.
A véleményen a VF jó így ahogy van.
Azt tudnám, hogy hol vannak a fejlesztők. A lejáró cuccok is meg vannak még. Nem mintha baj lenne és még hatnak is pl az aukciós bérlet.
Bpetya75: Utoljára a kufár háború alatt történt meg, hogy erősebb tul- os ellenfél bukot ellenem azóta semmi.
Dátum: 2012.02.24. 19:25:24
Bocs most láttam csak, hogy írtál nekem.
Őskő: 899 és hétfőn fogok utalni +700= 1599 lesz nálam. Bérből fizetésből élek nem vezető beosztás sima melós. Család stb.
Már rég nem versenyzek senkivel rájöttem én itt csak közép mezőnyben fogok sínlődni soha nem lesz bajnoki meg ilyenek, de szeretné valami értelmesre költeni a követ ez olyan nagy baj, ha nem bírom elkölteni nem fogok venni és az bevétel csökkenés nem?
Dátum: 2012.02.24. 19:19:24
Az elejétől kezdve így kellet volna havonta vásárolhatóvá tenni. Minden cuccom köves. Igazából nem nagyon lehet mire költeni a követ amit veszek.
Ne legyünk álszentek olyan nem létezik, hogy ingyenes ez a játék, ha hiszitek, ha nem pénzbe kerül. Addig szép és jó, hogy fizetek a kavicsért, de el kéne költeni valamire ami segíti a karit.
A stimulátor jó dolog lenne azon felül, hogy a kari fejlődik tőle és értelmes is. Lehet rinyálni, hogy, de nekem nincs meg én tisztán akarok játszani és őskővel szerzet előny csalás. Ahogy ezt már számtalan alkalommal hallottuk. Lásd nem régen sisak fejlesztés. Addig sírtak, hogy lett sisak kavics nélkül is.
Jó lenne. ha a játék vezetők ilyen dolgokon gondolkoznának és megosztanák véleményüket is.
Dátum: 2012.02.24. 18:25:17
Hosszú távra tervezel akkor szerintem igen. Elvileg +5% pluszt ad a vadászatra. 1.000 vadászatnál az 50 amit adrá ezt szorozd fel nagyon sok vadászattal és döcs el. Nekem meg van.
Dátum: 2012.02.24. 18:01:30
Sajna az AH- túl drága nekem. Az igaz, hogy a térkapuból dupla LE jön, de TP is jár érte a kisütéses meg csak LÉ-t ad.
Bizony hat a térkapura a VF nagyon szeretem, hogy hat rá. Csak kár, hogy 4 nap, de 30 másodperc és plusz 2 tul jó esetben.
Dátum: 2012.02.24. 15:41:10
Azért havi egyszer lehetne engedni a térkapu stimulátort az nem nagy táp úgy mint a lélekkút kisütést.
Dátum: 2012.02.23. 19:46:58
Sityak a csizma mellé?
Nem hiszem, hogy a lábamon használnám.
Dátum: 2012.02.23. 19:12:47
Támogatnám a játékot pedig jelenleg Őskő: 919 van a birtokom ban. Nem tudom, hogy érdemes e mert, ha bevezetik ezt a rohanó VF-et és a katába vágom a karit. Ha a VF-es gyorsabban fejlődik hiába a több LÉ sok dologban hátrányt szenved. Pl ilyen a kaland. Kaland függő vagyok, de keveseb vadászat keveseb kaland. Az nem javítana a helyzeten, ha több kalandot kapnék mert ÉP-vel nem győzném.
Keveseb elhasználható PP kihívásra és portyára. Hiába vagyok VF-es portyázom mert az ism küldivel majden jó és fejlődnek az állatok azok bedig a LÉ-t érnek majd egyszer.
Nem tudom, hogy eddig miért nem lett megoldva, hogy őskőért több dolgot lehessen venni. A térkapu stimulátor jó ötletnek tartottam addig míg meg nem vettem és el nem tűnt a vásárló listáról. Miért nem lehet többször megvenni?
Az őskövet lehetne LE és lélekgyémánt kiváltására is használni persze ezt lehetne prémium tagsághoz kötni. Nem vagyom prémes mert nem látom értelmét úgysem vadászom le CSP-t és mást szinte nem ad. Erre is kéne egy fejlesztés szerintem.
Dátum: 2012.02.23. 17:02:57
Akkor veszek én is.
Dátum: 2012.02.23. 16:25:51
Vett már valaki sisakot? Én pont úgy állok, hogy vehetnék, de hogy lehet elsőre ilyen sisakokat berakni ami csökknet valamelyik tul-on?
Dátum: 2012.02.22. 05:41:40
Ha kevesebbet vadászik a kari kevesebb a befogható állat esély. A kalandok is sokkal keveseb. Annak megnem lenne értelme, ha több kalandot találna a a karimert nem győzné ÉP-vel.
Ez egy elvetélt ötlet nem gondolták ezt át rendesen ez nem V4, hogy heti két szintlépés mert gyorsan vége.