Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nautilus

Oldal: 1
Dátum: 2022.07.27. 11:15:52
A csalódás és keserűség íratja velem az alábbi megoldást az event 7. – Kapu őre – részéhez. Finoman fogalmazva méltatlannak tartom a jelenlegi, egészen nyilvánvalóan csak és kizárólag időhúzásra kitalált rendszert, ezért javasolnék egy olyat, hogy:
„A Kapuhoz érkezvén egy irdatlanul nagy csápos xenóteremtményt látsz, aminek a legyőzéséhez az erőd nem lehet elegendő. Úgy véled, hogy csak az idő lehet segítségedre a győzelemben és az Istenek is várhatnak még egy kicsit. (Térj vissza három hónap múlva a Kapuhoz, addigra éhen döglik a szörny). Számláló indul:…”
Dátum: 2022.07.19. 11:19:27
Sokkal szimpatikusabbnak találnék egy olyan megoldást, hogy napi egyszer lehessen ütni a monsztert, viszont alkalmanként többet lehessen leverni belőle. Mert ez így véleményem szerint kritikán aluli megoldás.
Két-három hónapra úgy is el lehetne húzni a legyőzését és korrektebb rendszer lenne a jelenleginél. Ne kelljen már a gép előtt tölteni a fél életét a játékosnak ha haladni akar...
Dátum: 2022.07.18. 13:36:38
Hosszú ideig el fog tartani ez így is.
Dátum: 2022.07.18. 12:54:51
Már ott is vagyok.
Dátum: 2022.07.17. 12:25:40
Dornodonnál a gyenge méreg honnan szerezhető?
Dátum: 2021.10.27. 07:46:41
Én is így jártam, sajnos.
Dátum: 2019.12.12. 12:57:27
Csatlakoztam, mehet móka.
Dátum: 2019.12.04. 09:40:39
Azért az több mint érdekes és felettébb bosszantó, hogy 100+ térkapuból nem esik egy gaz sem... Milyen random már ez???
Dátum: 2016.09.08. 13:24:47
Ezt a pöti dolgot talán érdemes lett volna előre jelezni...., hogy ne járjon úgy az egyszeri balek, mint jómagam és egyetlen csatlóssal álljon a sok három csatlóst felvonultató csapattal szemben.
Dátum: 2016.09.08. 12:50:42
Igen, ezt jelezném én is problémaként, hogy nem tudom pihenni küldeni a csatlóst.
Dátum: 2015.12.05. 16:30:30
Ne szerénykedj! Azt is csiripelik a madarak, hogy a hegymélyi szőrös valagrend is legfőbb nagymesterének választott, kedves Lújzi végzetúr.
Háromszor húrrát neki!
Dátum: 2012.10.03. 17:09:14
Remélem, hogy az "előreláthatóan" most nem jön be. Igazán rádobhatnának még egy hetet.
4 levél Demongirl tollából (V1). No comment...

"szia csak azt akarom mondani hogy fogalmam nincs h mi a.. é támadsz mindig engem de látom h te csalo vagy mert 11 es szintű vagy és hanyas szintű a nyakláncod. ájjá le a támadásaiddal te csalo örüljé h senki nem köpött még be téged ."

"hmmm. szerintem naon szánalmas vagy hogy engem támadsz ...nah tom már mért XD mert egy szánalmas kis hülye vagy..XD nem mersz egy szintű emberekkel megküzedni mi ? szánakmas XD"

"ah és majd elfelejtetem mondani leszarom nagy ivbe hányszor támadsz ugyanis kis senkii vagy és mostmár gondoskodom arrol hogy elkölcsem a lé-m mielőtt elvinnéd de minél többet támac annál inkább bebizonyitod mekkora luser vagy XD szánalom.és amugy ne agogy meg bánod te ezt ha igy folytatod kis pajtás mert vannak nálad sokkal nagyobb haverjaim és ha te támacc kisebbet hát akk őkis támadhatnak téged és meglátyuk kinek lessz a szarabb szoval ájá le mert nincs kedvem mindig elkölteni a lé-met szoal inkáb fejezd abba nah csá"

"XD megnéztem a szövetséget amiben benne vagy hát rajtad kivül 2 ember kicsi ez nem gáz?"
Dátum: 2009.11.01. 10:51:22
Hősök vagytok...

Hyde
Dátum: 2009.10.15. 09:06:48
Előzmény: a Tyrant szövetség rövid időn belül másodszor üzent hadat nekünk, ezért megkérdeztük tőlük, hogy vajh mi ennek az oka?

Idéznék Darksol válaszából:
„mivel partizán módszerrel megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is. Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva.”

A Tappancsok közötti nagy térden csúszás közben az elgurult gyógyszeredet is megkereshetnéd Darksol koma. Ugye a Tyrantban soha nem fordult elő, hogy egy háború okán kiléptek tagok, majd vissza? Esetleg kiléptek, beléptek, ütöttek, kiléptek, beléptek, ütöttek etc (példának okáért a TGY elleni háborúban)?! Akkor miről is hadoválsz? Képmutató vagy és szánalmas a hozzáállásod.
De ha a gumigerinced bírja, támadjatok meg minket ahányszor csak akartok, viszont kérlek a Káosz és Vért hagyjátok békén. Még ha mi annyira rá is szolgáltunk erre a büntetésre, ők aztán semmiképpen sem.


Mr. Hyde
K&V Akadémia
Dátum: 2009.10.15. 08:43:10
Előzmény: a Tyrant szövetség rövid időn belül másodszor üzent hadat nekünk, ezért megkérdeztük tőlük, hogy vajh mi ennek az oka?

Idéznék Darksol válaszából:
„mivel partizán módszerrel megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is. Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva.”

A Tappancsok közötti nagy térden csúszás közben az elgurult gyógyszeredet is megkereshetnéd Darksol koma. Ugye a Tyrantban soha nem fordult elő, hogy egy háború okán kiléptek tagok, majd vissza? Esetleg kiléptek, beléptek, ütöttek, kiléptek, beléptek, ütöttek etc (példának okáért a TGY elleni háborúban)?! Akkor miről is hadoválsz? Képmutató vagy és szánalmas a hozzáállásod.
De ha a gumigerinced bírja, támadjatok meg minket ahányszor csak akartok, viszont kérlek a Káosz és Vért hagyjátok békén. Még ha mi annyira rá is szolgáltunk erre a büntetésre, ők aztán semmiképpen sem.


Mr. Hyde
K&V Akadémia
Dátum: 2009.10.15. 08:43:01
Előzmény: a Tyrant szövetség rövid időn belül másodszor üzent hadat nekünk, ezért megkérdeztük tőlük, hogy vajh mi ennek az oka?

Idéznék Darksol válaszából:
„mivel partizán módszerrel megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is. Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva.”

A Tappancsok közötti nagy térden csúszás közben az elgurult gyógyszeredet is megkereshetnéd Darksol koma. Ugye a Tyrantban soha nem fordult elő, hogy egy háború okán kiléptek tagok, majd vissza? Esetleg kiléptek, beléptek, ütöttek, kiléptek, beléptek, ütöttek etc (példának okáért a TGY elleni háborúban)?! Akkor miről is hadoválsz? Képmutató vagy és szánalmas a hozzáállásod.
De ha a gumigerinced bírja, támadjatok meg minket ahányszor csak akartok, viszont kérlek a Káosz és Vért hagyjátok békén. Még ha mi annyira rá is szolgáltunk erre a büntetésre, ők aztán semmiképpen sem.


Mr. Hyde
K&V Akadémia
Dátum: 2009.10.02. 10:33:49
"A Rózsaszín Nyuszitappancs szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +99550 töltődés a szövetség Lélekkútjába."

Gratulálunk a Tappancsnak a tisztes helytállásért!

Az Akadémia hőse Wezdarkyyn, aki 33 győzelmet aratott.
Köszönjük Nathanak az utolsó, de annál fontosabb győzelmet és hálás köszönettel tartozunk a Káosz és Vér szövetségnek is amiért befogadták a harc helyett főképp építésben jeleskedő társainkat a háború idejére.

Ez volt a második háborúnk, egyiket sem akartuk és továbbra is az építést és az epikus csatákat kívánjuk előtérbe helyezni.

Mr. Hyde
K&V Akadémia
Oldal: 1