Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.12.16. 15:05:00
Idézet: Dragon HUNter - 2008.12.16. 15:04:28
Én nem tudtam belépni semennyi időre se, de szövitársam igen. Fele szövetség eltűnt, a toplistán én se voltam sehol stb.....

De mint már mondtam, most csak ötletelünk! Majd a helyreállítás után meglátja mindenki, hogy mennyit fejlődött...vissza.


Remélem én kaptam véletlen +100K LE-t
Dátum: 2008.12.16. 15:02:56
Idézet: CaveMaN - 2008.12.16. 15:02:23
Izé, az éjféltől idáig kapott CSP-ket megkapjuk ugye?


Azt írták, hogy CSP, PP regenerálódás meglesz...
Dátum: 2008.12.16. 15:00:37
Az nem jelent semmit, egyszerüen nem tudott betölteni mindent a szerver, ennyi...attól még ott lehettek....

no, azétr próbáljunk ne parázni, elvileg páran sérültek csak, remélhetőleg olyan karik, akik most kezdték, vagy nem is érdekli őket annyira a játék, és mi nagy hardcore gameereknek a karija megmaradt!
Dátum: 2008.12.16. 14:56:30
Idézet: Lélekmester - 2008.12.16. 14:54:32
Nemcsak hogy megsérültek karakter rekordok, de sok karakter törlődött is a rendszerből, igy pl.: a szövetségekből is...


Ne ijesztgess, vazze

hát ha ilyesni történt, az durva lenne...bár tök mindegy, mert mindent vissza tudnak állítani az éjféli állapottól...úgyh azért akkora para nincs, csak annak szívás, aki megsérült, és ma délelőtt váltotta meg a világot, mint én....talán nem sérült eraman bátyóm...stram varázsló az, kibírja az szerverleállást is...majd egy varázst elmond, és visszatérnek az emlékei:D
Dátum: 2008.12.16. 14:51:52
Hát pont ezért kell csak a sérült karikat visszaállítani, és a többi dolgot nem kell utánna lőni...hát, ha a karimnál elveszett a villám, akkor nem tom mi lesz...lehet hogy abbahagyom a játékot, mert megszenvedtem azért a 6K Le-ért keményen, nem hiszem, hogy ugyanilyen gyorsan össze fog jönni...
Dátum: 2008.12.16. 14:50:44
elég gyorsan frissülnek az események, sztem percek kérdése...talán max fél óra, ez csak tipp...
Dátum: 2008.12.16. 14:48:25
Idézet: Treff kiraly - 2008.12.16. 14:47:28
Szia a mai napon a karbantartást előrre is jelezhettétek volna.üdv "S"


Váratlan volt a leállás...sajnos...karik sérültek....
Dátum: 2008.12.16. 14:44:28
Húú, én nagyon izgulok, hogy az én karim ne sérüljön, mert ma portyáztam 5-6K Le-t, és megvettem a villámcsapást...ha ez nem lesz meg, akkor lehet hogy a következő portyáimba nem lesz szerencsém, és még napokig nem lesz villámom...jaj, csak ne sérüljön szegény karim
Dátum: 2008.12.15. 12:34:52
Sziasztok!

Én is most hallottam erről a csalós dologról, hogy valaki 80-90 küldit megcsinált, amikor az lehetetlen még ilyen kis szinten, és hogy a büntetés kis eltiltás volt, elvették a küldiket ha jól tudom, de semmi TÖ, vagy szakértelem levonás nem járt érte....HÁT EZ FELHÁBORÍTÓ!

Én, aki nem csalok, és befizettem már erre a játékra 25000 Ft-ot, egész nap megpróbálok a gép előtt maradni, hogy minél többet hozzak ki a karakteremből, erre egy csalót eltiltják pár napra, kap egy ejnye-bejnyét, és visszaengedik???? Akkor én is csalok egy jó nagyot, szerzem egymiliárd LE-t, csrébe zárolnak 1 hétre...sztem ez jó üzlet így....

Felhívom a beholderesek figyelmét, és haladéktalanul töröljék azt a karaktert, különben jó pár társammal együtt elhagyjuk a játékot.....nem értem, miért nem törlik azt a karit?????
Először a pénzre gondoltam, hogy lehet hogy fizetős volt, de egyrész ha hekker, akkor nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne neki őskövet csinálni magának, másrészt megmerik kockáztatni, hogy a felháborodás miatt, több 100 játékos elmenjen, és így elessenek 100-szor annyi bevételtől???

ÚGyh azonnal töröljék a csalókat, más retorziót nem fogadunk el!!!!!
Nincs még egy esély! Aki ilyen eszközökhöz nyúl, az tisztességtelen, és később is megteszi.

Olyan is hallottam, hogy valaminek van kis progija, vagy ilyesmi, és a varázslatai 100%-ig bejönnek mindig....elég szar a rendszer, ha ilyen csalókat nem vesz észre....

Kérjük, hogy mihamarabb intézkedjenek, hogy a csalók végleg kikerüljenek a játékból.
Köszönettel, egy csalódott játékos!
Dátum: 2008.12.10. 18:03:24
az állatokat amúgy úgy kellett volna visszafogni, hogy minél nagyobb a különbség az állat és a gazdi szintje között, annál kevesebb TP-t kapott volna....
Dátum: 2008.12.10. 17:18:25
Gondolom mindenki hallott arról, hogy az állatkákba kicsit belenyúltak.... ha a te szintednél sokkal magasabb állatod van, tehát aki elfog egy állatot és azt felnyomta már 20-30-as szintűre, akkor annak visszavették a találati esélyét és a sebzés elnyelését...mert egyesek beugattak, hogy milyen erősek ezek az állatok.....
Ezt totál kiszúrás, mert amikor elkezdtem a világ2-t, és befizettem 10K Ft-t, akkor ez volt az alaptaktikám, hogy erős állattal tolom, mihamarabb elkapok egyet, és azt tápolom...de erre ezt el kellett a szúrni....csak egy kérdésem lenne.....ha annyira nyavajogtak egyesek ez miatt, kérdem én, ők nem tudnak mindjárt az elején elfogni egy állatot, és végig kitartani mellette????? Mindenkinek ugyanakkora esélye volt magas szintű állatot tartani...arról nem tehetek, hogy egyesek ezzel nem akartak élni.....

Úgyh sztem hülyeség volt az állatokat bántani, állítsák vissza őket eredeti állapotukba....
Én lehet hogy tudok egy jobb megoldást, bár nem olvastam végig itt a javaslatokat...

Mi lenne, ha csak azt a szövit lehetne megtámadni, akiknek kisebb a Béke palotája, mint a támadó harci épülete????

Pl, ha a támadónak 3-as a harci épület, a tmadni kívánté 4-es, akkor még nem tudja megtámadni, csak ha eléri az 5.szintet???

Így aki nem akar célpont lenni, az fejleszti a béke épületet, aki nagyon háborúzni akar, az fejleszti a háborús épületet.....na, hogy tetszik?
Dátum: 2008.12.09. 19:38:29
Sziasztok!

igaz az, hogy az állatok erősségét a kari szintjéhez igazítják??? Miért? Nem hiszem el, hogy mindig keresztbe tesznek nekem...világ2-be direkt rágyúrtam, hogy nekem legyen először állatom, és azt tápolom, nekem van a legmagasabb szintű dögöm, erre le akarják butítani?? Világ2-be akartam egy jó PP-s karit, sikerült is, de amint elkezdtem, a portya TP-t növelték....nem hiszem el, hogy mindig olyankor kell valamit módosítani, amikor nem kéne...általában a toplistások már totál jól állnak egy dologba, nekiáll valaki nyafogni, hogy jaj, de hogy az mennyire erős úgy, és hogy nem lehet legyőzni, erre azt direkt megváltoztatják, hogy a többiek véletlen se tudják beérni....most nem jut eszembe a konkrét példa rá, de tudom hogy volt ilyen...pl ilyen lenne a lélekkút kisütés maximális 500őskő csökkentése, aki már játszik 3-4 hónaja, és mindig kisütötte a lélekkutat 3-4-szer 500-zal, és ha most csökkentenék a maxot mondjuk 200-ra, akkor már eleve behozhatatlan előnyre tettek szert a régi játékosok...lehet hogy az újak között nagyon egyenlőség lenne, de a régieket soha a büdös életbe nem lehetne utolérni...úgyh megkérem a beholdereseket, hogy mellőzzék ezeket az egetrengető változtatásokat...gondolkodtak volna előre, indítsanak még 10 világot új szabályokkal, de a mostani világ maradjon már úgy ahogy van, ahhoz a világhoz találtam ki a taktikát, belefeccöltem 10000 Ft-t, úgyh ne szúrják el a karimat...köszi
Hali!

Sztem tök egyszerűen a lélekkút feltöltést a karakter szintjéhez kéne mérni, vagy a szöviben lévő tagok számához...vagy mindkettőhöz, és nem a kút méretéhez....
Dátum: 2008.12.05. 15:31:30
Idézet: Mortimer - 2008.12.05. 12:48:49
Azért vegyük észre, hogy a díjazás csak jelképes, az égvilágon semmi jelentősége nincs. 40-es tulajdonságoknál még számíthatott +1 tulajdonságpont, de most a felső kategoriákban 90 körüli a "normál" érték. És az, hogy 90 vagy 91 egy adott tulajdonságod, szerintem kvázi lényegtelen.


Ehhez azért a szokásos hozzászólásomat leírnám...ha úgy nézzük plusz egy mindenre, akkor az télleg nem sok, de ha azt nézzük, hogy minden tulajdonságod 51.szintű, és akarsz rajtuk egyet fejleszteni, akkor 7x2000Le, vagyis 14K LE-t kéne rákölteni....akkor szted ez tényleg jelképes??? Amúgy Sharpanak már 2 van, ő már 28K-t spórolt meg...amúgy grat neki, meg a többinek...
Dátum: 2008.12.05. 15:28:09
Én csak annyit szeretttem volna hozzáfűzni, hogy világ2-ben 7.szintű vagyok, és az EGYÉB menüben egyáltalán nem jelent meg nekem a bajnoki viadal...ha tudtam volna hogy lesz ,akkor kicsit belehúzok és 8-as lettem volna tegnap éjfélig, elég jól állok, simán első helyen vagyok a kategóriámba, nagy eséllyel indulhattam volna...de így hogy nem is tudtam róla, ez azért kicseszés....meg állítólag 10szinttől lehet indulni, és már másodszor engedtek a 8.szinttől indulni....de itt a Fórumon a Hírekbe nem olvastan a világ2-s bajnokiról, sehol....

Azért ha már a kvízről küldtek nagy körüzenetet, a bajnokiról is lehetett volna....mégha kisebb szintű is vagyok, mert a viadal miatt simán felhozom magam, ugyanis 400cselekvésem van bespájzolva.....

Úgyh elégtételt követelek, de legalább annyit, hogy legközelebb időben kéne szólni....
Dátum: 2008.11.20. 18:42:51
Idézet: csati777 - 2008.11.16. 16:50:45
Úgy vettem észre, minél nagyobb a két karakter közötti különbség, annál kisebb a véletlen szerepe.


Nem mondod???
Én erre nem is gondoltam
Dátum: 2008.11.20. 18:41:43
Idézet: Ricardo - 2008.11.20. 15:28:08
"a smaragd osztag fizikailag gyengébb, de komoly mágikus potenciállal bíró varázslói"

Ez a legendában található 9. szintre lépve.

Egyébként egyértelmű, hogy a smaragdból harcost kell csinálni. Ha ugyanolyan jó vagy harcban, mint a többiek, akkor nyert ügyed van, hiszen a varázslatod táposabb.


Akkor meg a Rubintból varázslót kell csinálni, mert ha ugyanolyan jó vagy varázslat sebzésből, mint egy smaragd, akkor nyert üyged van, hiszen a közelharcod táposabb! Nem?
Dátum: 2008.11.20. 15:02:09
Idézet: Byzon - 2008.11.20. 10:30:36
Utolsó kérdésem: Ezt miért is a "Szakértelmek" topicban vitatjuk meg?


Hopp, tényleg ...eddig fel se tűnt, hogy rossz topicba vagyunk
Dátum: 2008.11.20. 15:00:48
kicsit furi lett a vége a mondandómnak, de azért remélem érteni