Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2009.01.16. 10:26:35
Idézet: Xena - 2009.01.16. 10:15:35
A játék tele van Lé-termelő rabszolgákkal "is" de van gyenge játékos is aki bizonyíthatóan gyengén játszik és elkapható és van olyan is aki nem annyira tutista(nevezzük optimális játéknak???) mint a fent lévők túlnyomó többsége és vadászik 15% felett is!
Ki ne tudna az eddig portyázók közül "Köszi! " típusú üzenetet bemásolni ide?Vagy olyan aki nem játszik optimálisan mint a "kvízkirályok" és nem 15% alatt fejlődik a vadászat szakértelmek extra léjének köszönhetően? Visszamaradás nélkül ki tudja kihasználni a 30pp-t?Bírja ép-vel és vp-vel? Mi értelme van akkor a kétfajta pp-beállításnak és a választásnak? Magasabb szinten senki,lentebb is csak azon kevesek aki a szigorítás előtt már megerősödtek ugyanazokból a játékosokból "akiknél lé-mentés történt ezzel a változtatással"(és itt nem csak a hozzánk hasonló lemaradt portyázókra gondolok hanem azokra is akik a játék valamelyik szakaszában,akár a 400 csp-nél,akár később felmentek a portyanyereségből "és a lebeszélt küldetésekből mert semmi esélye nem volt megcsinálni a "változatos" küldetéseket melyek egyiket a portyázót szívatja,pl. 7 óriás állat másika pedig a vadászót(zsákmányolj 1500,2000 Lét de a szívatások sem egyformán megoldhatóak hiszen a vadászó lebeszélte a másik játékossal a küldetést míg a portyázó "szerzett" fél szintnyi tp-t..).
Szvsz: eddig kétféle optimális játék volt:
1. 400 csp-nél -vagy később ha már kifejlesztette a portyák és vadászatok léjéből a vadászat szakértelmeket- felmenni addig csak fosztogatni
2. 400 csp után veszni hagyta a csp-t(és így jó darabig a tp-t is)és portyázott.

A két stílus nem volt kiegyensúlyozatlan optimális játékot feltételezve: hozzávetőleg 1800-2000 csp ment veszendőbe a csak portyázó(és elementárist nem növelő) karaktereknek: az értük kapott lét kivonva az általunk(mondjuk top 25 rabló) összerablott léből(mondjuk átlag 200k) mennyi marad?
Nyilván belátható hogy a 400 csp-t elérő "felment" karakterek semmivel sem állnak rosszabbul a maguk 50-100k-jával mint mi(talán egy "sőt-öt" is megengedhetek itt magamnak a vadászat szakértelmek nyújtotta extra lé miatt!) és a játék további részében egyre nő majd a vadászós játék által nyújtott előny!


Xena megint jól szólt, én valahogy nem találom most a szavakat, de beszél helyettem is...nekem is csuróg kifelé a CSP-m kb egy 2 hónapja, mert 400on állok..msot mondanám, hogy ebből a 400-ból fejlődök, mint az atom, de spektrális nélkül...jó 15ös, de az kevés ,a topvadikarikhzo képest...és mivel azért lehet letámadni elég jól...bár most az is korlátozva lett, 3 szinttel feljebb már majdnem erősebb karik vannak így is nálam....mi visszamaradtunk a fejklődésbe, de a mi extra bevételből származó TÖ-ink arra elengedőek, hogy kompenzálják a felettünk lévők csúcsfegyvereit.....

Meg ez a változás, mint mindig a Toplista vadászos, és legnagyobb szintű karaktereinek kedvez...eddig a PP-sek felvették felük a versenyt, most már nem fogják tudni, és mivel nekik már most 100on van a spektrális, ezért őket sohase lehet beérni...ők is portyáznak, az alsóbbak is, de annyit most már lehetetlen összeszedni, hogy utolérjék őket....ha valaki tegyük fel 20-ason már 100-as spektrálissal rendelkezik, akkor is csak követni tudja a nagyokat, sőt, szakad el, metr a nagyok már 30-35ös állatokat vadásznak, a 20-as még csak 10-ast amiből fele annyi LE jön....no, lehet szar példákat hozok, most nem jönnek az érvek, vagyis nem tudom jól megfogalmazni a mondanivalóm, de majd xena megteszi helyettem is:)
Dátum: 2009.01.16. 09:55:42
Most megkérek minden multizós legényt, hogy törölje farmkarakterét...köszönöm.....sztem a szerverek létszáma a felére esik vissza
Dátum: 2009.01.16. 09:46:34
Idézet: Otoaak - 2009.01.16. 09:42:09
Bocs Xena de az egész portyazásból visszamaradásból élősködés egyetlen alapja az, hogy a játék tele van LE termelő rabszolgákal. Ez nem egy fejlődési alternatíva (legalábbis a rabszolgázós verziója). Azért mert csökken a PP-ből jövő LE még nem lesz a játék békés játék. Még akkor sem ha a legtöbb LE vadászatból jön. Aki rendszeresen háborúzik simán el tudja lőni a PP-jét az értelme úgy is megvan. Tetszik vagy sem a játék nem attól "háborús" játék mert több millió LE-t lehet összerabszolgázni. Szerintem már sokkal korábban közbe kellett volna lépni. Még ha nem is a több 100k LE-t összepőortyázó karakter tulaja futtatja a rabszolgákat akkor sem etikus az ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy egyre magasabb és egyre több szinten van tömve az egész játék az ilyen jellegű karakterekkel, akik az óriási LE arányt kihasználva egyedül döntenek el háborúkat viszik el a bajnoki medált és még sorolhatnám hány területen keserítik meg a normálisan fejlesztett karakterek életét, akinek egyetlen "bűne", hogy rendesen elköltötte a vadászatait és túl gyorsan lépett szintet.



Idézet: Xena - 2009.01.16. 09:13:46
Portyázóként -csakúgy mint Eraman!- én is sérelmesnek találom ezt a drasztikus változtatást,ráadásul egyik pillanatról a másikra.
Mortimer és a többi játékos aki egyetért ezzel az azonnali(!!!) beavatkozással: ha te(ti) nem jártál rá a szigorítás előtt a sok lét vesztett játékosokra akkor hogy lehetsz akkora "sztár" hogy kioszd azt aki lázad-megjegyzem jogosan!- az egyik pillanatról a másikra bevezetett változtatás ellen ami agyonveri az eddig portyázásra kifejlesztett karaktereket, elértékteleníti a kreatívokra költött lét ezzel együtt megdrágítja a többi szakértelmet...?
Persze most aki rágyúrt a vadászatra az lesz most a menő! Egyre több és több lét kap majd a vadászatokból és a változtatásnak hála a portyázók-akik a szintvisszamaradással járó tp-vesztés mellett -amit mérlegeltek és vállaltak a portyalé miatt!- mindenféle előzetes bejelentés helyett "szögre akaszthatják a cipőjüket" és a továbbiakban kulloghatnak a vadászók mögött!
Mivel jobb játékos az aki kifejleszti a spektrálist,elementárist és a sajtolást magas szintre,levereti magát 15 százalék alá és kockázat nélkül "goglézza" a kérdéseket?Ez lesz ettől fogva az egyetlen optimális játék(az eddigi kettő helyett elég komoly változás,nem?)!Az elöl lévő játékosok közül néhány miért került előnybe a többivel szemben?Mikor szedték össze a 60-100k nyerőt? Ugyanúgy levették a bénákat és a rabszolgákat egészen addig amíg elérték a 400csp-t,majd felmentek és azóta követik a sablont mely nem lesz soha csorbítva! Ha elfogyott a csp-je akkor leüt valakit 3 szinttel fentebbről-lehetőleg sok lét összeportyázó karaktert hiszen tőle ugyanúgy 100%-ot hoz? A fentről ütők miért nem tiltakoznak most??
Ez a továbbiakban még harci játék? A rekontrázók továbbra is játszhatják a játékukat-belép,leüt néhány portyából élő karaktert,elkölti a lét,a maradék ép-jét levereti majd kockázat nélkül vadászik? "A kis kvízkirályok!" "Hé: az nem egy másik játék?"(megjegyzem a küldetésekhez és állatbefogáshoz szükséges vadászataimon a jó válaszok konvergálnak a 100%-hoz,szóval nem az intelligenciájukat és a "goglézótudásukat" irígylem...)


Otoaak, igazad van, már sokkal előbb közbe kellett volna lépni, mi is ezt mondjuk....
Cask azt sajnáljuk Xena-val, ha ezt előbb tudtuk volna, vagy ha soha nem léteztek volna farm karik, akkor lehet kicsit máshogy fejlesztünk, nagyobb hagsúlyt fektetünk a vadászat szakikba....persze így is lehet LE-t szerezni, de most már nem lehet csak abból megélni, kivéve akik szerencsések, és mindig megtalálják az éppen LE-ben dúskáló karikat...szerencse....egy stratégiai, fejlesztős játékban megint a szerencse fog dönteni.....
Dátum: 2009.01.16. 09:30:59
no, meg eszembe jutott még egy "szemétség"....valaki nagy nehezen összegyűjt 5-10K-t valamire, és valaki elkapja....erre aki elkapta, megírja forumon a többi szövi tagnak, hogy kitől szerzett sok LE-t, és mindenki szétveri, és elveszik fele vagyonát....no, ez is szemétség:), és ez a kari nem farmkari, lehetsz akár te is mortimer...lehet hogy kimentél WC-re, és addig 2ne is megcsaptak....tehát ezzel csak azt akartam közölni, hogy ennyi erővel sok mindenért lehetne hőbörögni.....de jogos a farmkarik elleni fellépés, azt aláírom.....
Dátum: 2009.01.16. 09:28:19
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 09:22:45
Pontosan ezen topic induló hozzászólásában volt ez, és a 3-ban rá is kérdeztem, hogy lesz ez pontosan.


De szerintem csak az volt odaírva, hogy tervezik, az meg egy dolog...én is tervezem hogy még egy millió LE-t fogok szerzni PP-ből, dehogy mikor, azt nem tudom:)

Csak hogy megvédjem én is MIklósékat, nem tudhatták az elején, hogy ilyenek is lesznek, ők se találhatnak ki minden kiskaput, de a reagálás, ami nagyon lassú!!!! Már rég ki kellett volna dobni pár farmot, egyből törölni a farmoló karaktereket, akiről mindenki tudta hogy azok(itt most a multizókra gondolok) és sztem akkor most senki nem merne multizni.....várjuk a további fejlesztéseket Miklós, az akadámia, mindenki unja már azt az 5 tárgyat, amit folyton adnak a térkapuk, ideje lenne újítani, mert mindenkinek ugyazok a tárgyai, és elég egyhangú a játék.....
Dátum: 2009.01.16. 09:22:00
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 09:16:58
Csak hogy megvédjem Miklósékat, nem egyik pillanatról a másikra lett bevezetve, 1 hónapja már irta hogy lesz valami ilyesmi.


Csak hogy ne Miklósékat védjem:)....1 hónapja írják, hogy lesz akaédima, lesz ez meg az...ha kiírták volna hírekbe, hogy:

Elkészült a fejlesztés, amivel csökkenteni fogjuk a sokat vesztett karakterektől szerezhető LE-t. Ez a fejlesztés bevezetésre kerül január 15.-én éjféltől...addig mindenki készüljön fel rá....Kelt: január 2....


No, ha ez lett volna, akkor 2 hete totál mást fejlesztenék, és akkor nem borultam volna ki:)
Dátum: 2009.01.16. 09:19:11
Én Xena-ával vagyok, sok igazságot mondott, érdemes odafigyelni....

De sztem mint minden ivtánál eljutottunk oda, hogy egyik félnek ez a jó, a másiknak az, és valaki mindig szív, valaki nyer...most a vadászok nyertek a PP-sek ellen....most sztem sokkal több vadász lesz kevesebb harc, mert most kevesebb Le jön PP-ből, vagy csak szerencsével jön belőle, és most inkább a spektrálist fogja mindenki tolni...én is.....
Dátum: 2009.01.16. 09:15:43
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 09:08:40
"ez így izgi, de így kellett volna már az elejétől"

Így van, ezért rugdostuk már hónapok óta a változtatásért Miklóst. Talán még nem voltál a nagy Ravenwood botránynál, amikor annak ellenére, hogy maga is elismerte, hogy tucatnyi farmkaraktere volt, mégsem törölték... Utána az építőrabszolgák miatt volt nagy felháborodás, de az aránytalanul nagy lélekkútakból származó előnyt szerencsére a játék háborús rendszere szabályozta le. A farmkarakterek korlátozásával remélhetőleg az utolsó fehér folt is eltűnt, így kvázi végetért a bétateszt, indulhat a valós játék

A hibák eltüntetése után végre lehet a valós fejlesztésekre koncentrálni, mint például az Akadémia bevezetésére, illetve Miklós ezen topic kezdő hozzászólásában, egy hónappal ezelőtt leírtak berakására.


Egyetértek veled Mortimer, ne haragudj rám mégegyszer, csak azért keltem ki, mert amikor V2-re jöttem, terveztem egy PP karit....erre 2-3 hete játszok, voltam talán 10K pluszba, erre közlik, hogy megemelik a PP-ért járó TP-t...kiszúrtak akkor is velem...sikertült elfognom 4.szinten egy állatot, most is az van V2-n, én akartam a legnagyobb szintű állatot, hogy majd a nagy felfogásával penge leszek...erre csökkentetták az állatok felfogást..holott bárki, ismétlem bárki megtarthatja az első állatát, és akkor neki is 2000-es szintű lesz.....és most ez a változás is engem eléggé érint....belátom most már hideg fejjel, hogy ez végülis talán javít a játékon, élvezetesebbé teszik, de akkor is olyan rossz, amikor az ember kitalál egy taktikát, és mindig bele-bele szólnak neki, és megtorpanásra kényszerítik....eddig is túlléptem ezeken, ezen is túlfogk
Mégegyszer bocsi mindenkitől, akit esetleg megbántottam, nem volt szándékos, csak a düh beszélt belőlem...alapból jó fej vagyok, bárki kérdez V2-n, litániát írok neki segítség gyanánt, meg ezután is segítek bárkinek ha megkeres....további jó és élvezetes játékot mindenkinek....

Beho, ti meg toljátok már a fejlesztéseket, mert mások meg más miatt borítjátok majd rátok az asztalt, és hozzáteszem jogosan
Dátum: 2009.01.16. 09:08:07
No, tényleghagyjuk abba...most PP-ztem, szereztem 1K-t ...most akkor féljenek az erős karik is, mert most inkább hozzjuk megyek:D
Dátum: 2009.01.16. 09:02:46
Ja, még annyirt, hogy énse farmolásból élek csak, sokszor LE-t se kaptam azoktól akiket csaptam eddig, meg sok háborúban is szereztem LE-t, amikor egész nap vok gép előtt, és a másik éppen vadászik, mert azt hiszi délelőtt biztonságban van..hát nem:)
Úgyh akkor ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy az csal, akik egész nap játszik, aki meg csak este tud, az szegény, hátrányba kerül....így is lehet nézni....
Dátum: 2009.01.16. 09:01:02
Köszi Szeptimusz(smaragd harcos), de ne szólits a nevemen, mert megtudják hogy egy szövibe vagyunk és téged is bántanak, és azt nem akarom...

No, én kezdtem, bocsi, akkor én is szeretném befejezni a vitát....nem akarok veszekedni, kicsit a dühömet akartam kiadni....aki +200K Le-be van, az most egyet ért velem, igaz továbbra is lehet PP-zni sok LE-t csak most jobban random lesz, ez így izgi, de így kellett volna már az elejétől, és akkor tök más stratégiával állok neki az egésznek....az meg nem a játékosok hiába, hogy nem lehet elfogni a csalókat....vagy nem akarják, mert lehet sok őskövete vesznek.....no, a lényeg, hogy csalóktől mentes világot akarok én is, deazért tudjak már jókat portyázni
Dátum: 2009.01.16. 08:56:03
Idézet: Ricardo - 2009.01.16. 08:44:37
Először én is megijedtem, hogy ezzel az újítással kivégezte a Beho a portyázást (ezt pár posttal korábban már írtam), de aztán ma reggel az első két portyámra sikerült 800 LE-t összeszednem (4. szint), ami megnyugtatott. Innentől talán inkább még izgalmasabb lesz a játék, hiszen keresni kell majd az áldozatokat, nem lesz elég megnézni kinek van a szinten a legkevesebb tulajdonsága, legrosszabb LE diff-je.

Eardog: V2-n ha jól látom Te portyáztad össze eddig a legtöbb LE-t, tehát nem értem mi a panasz oka. Ha az állításod igaz, akkor Téged már senki nem tud behozni, mindig Te leszel a szinted legerősebbje.


Én vok az első, de ha most vadászni kell, akkor a spektrálisom igen kicsi, és akik eddig vadásztak, és spekt 50-nük van, azokkal bazi nagy hátrányba vagyok....leszek....

Mint már írtam többször, jó ez a korlát, cask nem így hirtelen bedobni...igen, msot keresgetni kell az áldozatot...nekem mákod volt a 3 PP-vel, meg 4-esen azért nincs még mindenki -100K-ba, tehát ott a korlát azért még nem olyan nagy....de akkor inkább vadásznék, mert onnan tuti jön a lé, pp-ből meg most lehet egy napig semmi.....

No, de bocvsi mindenkitől, a csúnya szavakért, meg a kirohanásokért, nem vok én rossz fej, csak most a sikerélményt vették el tőlem...V1-en egy normál kari vagyok, és megirigyeltem a nagyokat, hogy annyi Le-jük van...azért jöttem V2-re, hogy én is jó legyek, sok LE-t szerezzek...ezért csak erre gyúrtam, az életemet áldoztam a játéknak, mert egész nap klikkelgetek mire meg tudok ütni egy olyan embert, akinél tudom hogy van sok Le, de nem tudom megütni mert fekszik....és én ezt csináltam 2-3 hónapig, hogy sikeres legyek..most ezt elveszik tőlem..bár lehet jót tesznek velem, mert visszatérek a józan világba, de akkor is most eléggé elvették a kedvem...V1-en most is csak vadászok, elvagyok...az egy másik tészta.....no, midengy.....
Dátum: 2009.01.16. 08:50:45
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 08:42:50
Léteznek. De ha visszaolvasod például a felhasználói feltételek megsértése topikot, tucatnyi hozzászólásban jeleztük többen Miklósnak, hogy játéktorzító problémát jelentenek. A rabszolgázás sajnos az ilyen játékok sajátja, de ez még nem jelenti azt, hogy nem kellene minden eszközzel harcolni ellene.

Idővel rájössz te is, hogy más még több rabszolgát indít mint te, még több "haverja" van, és utána ott fogsz ülni a 5-6 rabszolgáddal tehetetlenül, és siránkozol azon, hogy mekkora csalók vannak a játékban, és miért nem tesznek ellene valamit. (Lásd Lélekszipolyozók vicces esete, amikor ők, a legnagyobb rablók akadtak ki azon, hogy valaki még náluk is többet rabolt, és ez biztosan nem lehet szabályos.)


először is...hogy mered azt írni, hogy más több rabszolgát indít mint te??????? Nekem egy darab szolgám nincs, amit én indítottam!!!...no, megpróbálok lenyugodni.....

Én is írtam, hogy ez jó ötlet, de akik PP-re álltak be, azoknak most eléggé durva korlátot adtak így hirtelen...és nem a 2M ynereségeseket sajnálom, hanem akik esetleg 1-200 K Le-t szereztek eddig.....jó lett volna ez a változtatás, ha adnak egy kis időt átállni vadászatra, spektrálist tolni, meg ilyenek.....a játék stílusából adódik, hogy harcolunk és elvesszük az LE-t...erről szól ez a játék....az egy dolog, hogy valami oknál fogva valakinél több és többször van LE....ezek a farmok...elvileg....ahh, nem is tépem aszám, ugyse érti meg az, aki vadászik, meg spektrális 100-zal megy....vadászol vagy PP-zel, ez a két nyerő taktikat van, vagy egyikre gyúrsz rá, vagy a másikra....akik PP-re azok most szívnak....ennyi....bocsi a kifakadásért, csak most elég szarul érintette a karim, pont most vettem 350 kavicsot, és msot nem tudom hogy mi legyen...ami előnyt szereztem, az el fog menni azazl, hogy elvadszom a CSP-m 15ös spektrálissal, előre megy k3-4 szintet, és ott szétvernek.....no, nem baj, megoldom....éljenek a kihívások.....
Dátum: 2009.01.16. 08:40:18
Ja, és az etikus hogy te összebeszélsz valakivel, hogy meglegyen az 1500LE nyerős küldi? Az nem szemétség, és csalás? Nekem a kreatívom már 35, és én saját erőből akarom megcsinálni a küldit....akkor ki csal?
Dátum: 2009.01.16. 08:39:04
Ja, meg mintha nem tudná mindenki hogy léteznek farmkarik...már mióta, ember...az dobja rám az első követ, aki még nem támadott meg ilyen karaktert!!!! Várom a kőzáport....előre félek....
Dátum: 2009.01.16. 08:37:39
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 08:29:54
"más farmkarakteréből élek"
Ez szimpla csalás, teljesen mindegy, hogy a másé.

"így csinál a multis 10-et"
Azoban jóval magasabb szintre kell felvinni őket, mert csökkent a támadhatósági szint is.

"Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni"
Ettől még csalás.

"akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik"
De igen van, okos játékkal.

Összegezve, egyszerűen megdöbbentő a hozzáállásod. Csalsz, megszüntetik ennek a lehetőségét, és még van képed reklamálni, hogy "nem jelentették be előre". Ilyen beismerő nyilatkozat után téged is zárolni kellene néhány napra.



Jaj, asszed most aztát megijedtem, ha zárolnak, akkro ennyi volt, többet nem is jövök...én egy darab farmkarit nem csináltam, csak megtaláltam másokét...bárki megtalálhatja, hiszem a beve mellett ott van az 50K-150K minusz szerzett LE.....akkor te is csalsz, ha megtalálsz egy olyan karit, aki -10K-ba van, és elveszel tőle 1000 LE-t....akkor te is az vagy barátom, metr kihasználod szegény gyereket, aki szarul áll, és végre összekuporgatott magának 5K-t, hogy vegyen magának valamit, és erre te elveszed....és nem tudom hogy farmkarikat támadtam-e, csak aki már sok minuszban van, az gyanus, de az is elett hogy ennyire hülye valaki, hogy ennyit tárol magánál mindig....

TEHÁT, mortimer szerint aki meg mer támadni negatív LE mérleges embert, és szerez tőle 500-1000LE-t, akkor az csaló, és tessék zárolni...engem is akkor!!!!!!!!!!!! Meg akkor az összes topkarit!
Köszönjük mortimer nagy arc nevében!!!!
És aki plusz 2M LE-ben van, akkor azt miért nem zárolták? az tuti nem csal...ááááá, nem....akkor sztem vegyék ki a PP-t a játékból, és csak maradjon a vadászat.....az az izgi, nem????
Dátum: 2009.01.16. 08:32:18
no, még annyit, hogy eddig 30K forintot adtam a behonak, msot majd nézheti mennyit fizetek....éljen meg a sok -100K LE-s no prémiumos, no ősköves emberkékből.....hozzáteszek, akik eddig vadásztak, azok ebből mit sem éreztek, de a vadászat az az aztán izgalmas, amikor egy klikk és 2 órán át nézed a képernyőt, hogy vajon mi fog jönni....
Dátum: 2009.01.16. 08:20:23
Miklós írta hírekbe:

- Már jó ideje tervezünk egy olyan változást, hogy akinek a szerzett LE-je nagyon nagy mínuszban van, attól kevesebb lélekenergiát lehessen rabolni. Az érv ez ellen az volt, hogy a gyenge játékot ne jutalmazzuk. Itt azonban nem is erről van szó elsősorban: sok esetben a nagy LE mínuszos karakterek valakinek a "rabszolgái". Persze ezeket folyamatosan figyeljük és ha szükséges, zároljuk, de mindenképp kellett egy megoldás erre a játék szintjén is. A változás most bekerült, ezzel remélhetőleg sikerül visszaszorítani az ilyen jellegű visszaéléseket.


Ehhez annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy tök szemétség volt ez!!!!!!!
Az én karakterem V2-n PP karaktre, és a más farmkarakteréből élek....beálltam PP-re, csak olyan szakikat toltam, amik hozzák a hasznot...erre most egyből átváltottunk erre a korlátozásra, szinte dobhatom ki a karakterem!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy lehet így tönkretenni más játékát?????

Ha mondjuk bejelnetik előre, hogy 2 hét múlva változtatnak ezek, akkor van időm felkészülni rá, és akkor más irányba fejlesztem a karim....sok érvem van, miért nem jó ez a változtatás...

- Most még több multi kari jelenik meg, mert most egytől nem lehet sokat rabolni, ha sok minuszba van, így csinál a multis 10-et, és most eldobja őket, amikor mondjuk eléri náluk a (-30K)-t...lehet hogy az eldobott karikat nem is törli, és majd a játék eldobott karik temetője lesz....
-Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni, ergo most megfosztottátok a gyenge játékosokat kis lehetőségtől, hogy ők is szerezzenek LE-t.....
-Most hogy drasztikusan csükkent az LE bevétel, már lehet nem is éri meg portyázni, azért lőjjem el a PP-imet, hogy vagy nyerek pár LE-t vagy nem? akkor inkább megtartom háborúba...így most a játék fő vonzereje, a sok LE szerzés eltűnt...eddig is volt V2-n talán 10-15 farmkari, azokból jött LE, de most semmi.....
- ajáték elvesztette további értelmét, mert most hiába leleményes valaki, hiába ügyes, és megtalált pár embert, akinél van mindig LE, most sokkal nehezebb lesz ez, így a végén akkor nem is lesznek erős és gyenge karakterek, mindenkinek ugyanannyi LE-je lesz....akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik....eltűnt a versengés lehetősége nagyrészt.....
- utoljára...azok akik már most 2Millió LE pluszba vannak, soha a büdös életbe nem fogjuk tudni beérni őket, így ezek az emberkék továbbra is a toplista élén maradnak, és nem lehet őket soha a büdös életbe beérni....köszi beho, ezt jól kitaláltátok...mennyit fizettek ezek a topókarik nektek, hogy egyből bevezessétek ezeketet a döntéseket?


Hozzáteszem, ez jó ötlet lett volna ez az újítás, ha a játék elején vezetitek be, vagy V3-on, és ráadásul nem pedig egyből...lehetett volna kiírni, hogy 2 hét múlva jön csak ez a korlát, akkor lett volna lehetőség javítani, de így semmi.......

köszi még egyszer!
Dátum: 2009.01.15. 11:41:51
Sztem pont jók a szakértelem korlátok, túlzás lenne, ha nem lenne egyik-másiknál korlát....jöhetne már az akadémia:)
Dátum: 2009.01.09. 17:57:11
Idézet: Simon - 2009.01.09. 17:16:08
Ez valoszinuleg igy lesz. Tudom, senki nem sajnal, nem is kell. De a rendszervaltas aldozata lettem -- 25. szintutol kaptam ki, 23. szintukent -- nem meglepo modon. Esetleg egy ujranevezesi lehetoseget szivesen fogadtam volna. A nevezesi hatarido elott 8 oraval kozolt valtozas, ugy, hogy egyszeri nevezesre van csak lehetoseg, velemenyem szerint nem volt korrekt.

Ettol fuggetlenul, gratulalok az osszes bajnoknak. Lathatoan minden kategoriaban megerdemeltek a gyozelmet!


Ne keseredj el, így alakult, most már kár bánkódni, sztem most már összpontosíts a köv bajnokira, most már mindenki tudja, hogy mik a kategóriák, úgyh hajrá, lehet időzíteni:)