Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.03.29. 14:32:55
Én is már várom, mikor lesz valami info morzsa erről az eseményről....
Dátum: 2010.03.29. 10:09:21
Talán jó helyre írom, hibát szeretnék bejelenteni, kvízolimpia alatt(legalábbis csak ott vettem észre eddig) ha túl hosszú egy kérdés, akkor ahelyett hogy kiírná 2 sorba, levágja a kérdés végét, és így sikerült mindjárt az elején hibás választ adnom...köszönöm szépen, remélem javítva lesz mihamarabb
Dátum: 2010.03.26. 18:52:51
Esetleg annyi opciót én felvetnék, hogy van játékos, aki nem prém, viszont komolyan játszik, de nincs kerete, hogy rendszeresen őskővet vegyen. Számukra biztosítanék, egy olyan lehetőséget, hogy egyszeri 30 őskőért meg tudja venni ezeket a kényelmi funkciókat, és akkor mégsem kell rendszeresen fizetnie a prémtagságot. A prém játékosoknak meg természetesen alapból jár, elvégre ők heti 6 őskővet rendszeresen fizetnek. Így sztem BEHO is jól jár, mert a játékosok is.
Dátum: 2010.03.26. 13:39:09
mert nincs is ilyen ember, de arra kell törekedni, hogy minél tisztességesebbek legyünk ha egy mód van rá, és embertársainkat is ez irányba kell terelni.
Dátum: 2010.03.26. 12:35:29
vagy akár elég egy vidítás 10% gomb, max aki többet vidít, az többször megnyomja....de akár lehet egy 1%-os gomb is, vagy beírom hogy én most 12%-ot akarok vidítani és kész...ez már részletkérdés, ha gombos lesz, akkor legyen 1% és 10%, mert valamikor 19%-on van, 1%-ot adok neki, onnan meg felbarátiportyázom...
Dátum: 2010.03.26. 11:25:03
korrekt válasz, valami ilyesmit vártam. Már csak az a kérdés, hogy a kényelmi funkciók mennyibe is fájnak majd nekünk őskőügyileg?

állat %os morál javítást támogatom én is, elég béna, ha mondjuk 4 állatom 0morállal csücsül, akkor 1-essével kell annyi Le-t adnom nekik, hogy felérjenek 20% fölé, de nem akarom 100%-ra vinni, mert az meg már pénzkidobás, így marad az, hogy gé pelött ülök, és 2-3CSP-nként viditom az állatokat egyessével.
Dátum: 2010.03.26. 11:20:43
hagyd már abba ezt a vetközést, mást ez miatt nem ér kár, itt arról van szó csak hogy nem engedi a szabályzat a script használatát, és kész Bár mondhatjuk azt is, hogy én vagyok túl becsületes, vagy beszari, hogy nem merem használni a script-et, nem mintha félnék a zárolálstól, de egyszerűen nem akarom használni és kész. És más se tegye. Vagy csinálják meg játékban, és akkor örömmel használom mert jól jönne. Főleg amikor szarakszik a netem, és 1 klikk 1 perc, most akkor egy komolyabb átöltéz eltart nekem néha 5 percig, ami nem túl jó este 10kor, amikor 10.30kor már csicsikálni szeretnék mert korán kelek, de szeretnék még konstizni hogy a szövimnek jó legyen, stb.

No, mindegy, most már annyit téptem a szám, hogy már leszarom ki scriptel és ki nem, legalábbis addig amíg le nem húznak 30K-val egy scripttel..bár már lehet megtették, v1-en már 50K-t lehúztak rólam egybe....engem se érdekel ha pár K LE-t elvettek tőlem, én is néha veszek el ennyit mástól(mert én nem figyelgetem ki mikor jön 15% főlé, ezt a módszer ellenzem), de ha egy fél napi vadászotom felét, harmadát lehúzzák, az már azért megvisel
Dátum: 2010.03.26. 11:07:22
jól van, na hát én azt honnan tudjam hogy melyik karinévhez melyik azonosító tartozik
Dátum: 2010.03.26. 11:06:26
"Valaki más olyan scriptet, programot, akármit használ, amivel 15% alól felbukkanva valaki, rögtön lecsaphatja és elvisz tőle 10k-s nagyságrendű LE-t? Hopp, én voltam esetleg az a valaki? Letojom! A saját játékomat játszom, ha ebből bárkit kár ért, levetkőzök neki buzogányba 100k LE-vel és úgy csap le, ahogy akar, ha az a 15-30k LE boldoggá teszi."

No, tessék, akkor mond meg, hogy ha tegyük fel, Te használtál lecsapós script-et, akkor miért tetted? Azért a 10K LE-ért, amit most nagylelkűen vissza akarsz adni? Akkor minek akartad azt a 10K-t megszerezni annyira, hogy script-et írtál rá?

no, mindegy, felesleges vitázni, mert meg lehet találni egymás hsz-eiben az ellentéteket, ha nagyon vizsgálgatjuk. Én nem is gondoltam hogy ekkora vita lesz ez az egész, amíg sztem nem írta le valaki a topic elején, hogy ő scriptel és az ingyen van. Ha ezt nem írja le, nem tudom meg hogy van ilyen, és nem idegesítem fel magam, egyrészt hogy vannak akik ilyet használnak, másrészt hogy a BEHO nem tett/tesz ellene semmit, harmad részt, meg hogy őskővet mer kérni a fejlesztésért, amit más már hónapok, évek óta használ illegálisan. És ezt most nem személyre szabottan írom, hanem általánosságban minden scriptelőre, akármiért is scriptelt.
Dátum: 2010.03.26. 10:58:38
oké, mint mondottam nem azzal van bajom, hogy neked kényelmesebb, metr öltözködsz, itt az elvekről van szó, hogy ami nem engedélyelyezett, az nem engedélyezett és kész. mindig is voltak és lesznek is olyanok, akik a kiskapukat keresik, de amit lehet, meg kell tenni, hogy egyenlőbb feltételek legyenek, vagyis az,hogy valakiből erős vagy gyenge kari lesz, az a játékoson múljon, ne a scriptjein.

Szeretném én is a ruhákat egy gombnyomással váltani, de kiskapukat(scriptkeket) nem akarok használni, de ezekután most már fizetni se vagyok hajlandó azért, hogy ezt a játékba bevezessék. No, a részemről a vita lezárva, nem ragozom, aki "jóra" használta a scriptet, arra nem haragszom, de akkor is szabályellenes, és szeretném hogy a jövőben ne használja, vagy én is használhassak hasonlót. Ha meg valaki rosszra használta(leüttetés, támadás, stb) akkor meg ki kell deríteni és büntetni kell, az hogy hogyan már más kérdés.

Amúgy Te Caveman ki vagyol a játékban? Nem mintha bántani akarnálak vagy ilyesmi
Dátum: 2010.03.26. 10:49:12
Idézet: CaveMaN - 2010.03.26. 10:46:12
Engem nem zavar, ha megkapod hát hajrá De előre szólok, hogy egy csomóan lesznek, akik fújni fognak rád.


Hát ez az;) Akkor a szomszéd tehene eset végülis nem rám érvényes, hanem arra a "csomó" emberre
Én csak azt szeretném, ha egyenlő feltételekkel tudjunk játszani. És igaz hogy ez csak kényelmi funkciók, de lehet ha ez már rég legalális lenne, akkor most több száz végzetúrral többen lennénk, mert sztem nem 1 ember törölt az miatt, hogy egész nap csak klikkelgetett, és másra nem maradt ideje, úgy meg nem volt értelme játszani.
Dátum: 2010.03.26. 10:46:33
Ez a játék arról szól, hogy legyen jobb a másiknál, hogy legyen jobb az én szövetségem a másiknál. Persze, hogy zavar, ha más úgy jut előnyhöz, hogy szabályokat áthágja, én meg igaz becsületes vagyok, de gyenge is maradok. Holott én is fizetem az őskővet, és a minimum hogy az egyenlő elbánás elve érvényesüljön, ugyanannyit kapjak mint más. Nem azt akarom, hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg, ha az enyém is, inkább azt akarom, hogy mindenki ugyanannyi tehenet kapjon, mert az az igazságos, nincs kivételezés.
Dátum: 2010.03.26. 10:43:47
Szomszéd tehene....azért ne túlozzunk. Akkor én kérek 1M LE-t a BEHO-tól, téged ugyse fog zavarni, mert neked nem lett rosszabb, nekem meg sokkal jobb lett, ugye? Ugye nem zavar? De akkor inkább 100M LE-t kérek, oks? Te egy olyan önzetlen ember vagy, bírom az ilyeneket
Dátum: 2010.03.26. 10:12:20
így van, a minimum hogy ingyen adják akár mindenkinek, nem csak prémesnek. vagy állítsák meg a scriptelőket valahogy...ez a 2 megoldás van. Kenyeret és cirkuszt a népnek Cirkusz van bőven...
Dátum: 2010.03.26. 10:10:20
hát ha más nem lesz...legalább egyenlő esélyek lesznek...legalább kiderül, hogy kinek a scriptje a gyorsabb, a leveretős vagy a támadós
Dátum: 2010.03.26. 10:06:07
Caveman, meg a többiek: Kíváncsi lennék, hogy örülnétek-e, hogy ha rátok is írnának ilyen scriptet(nem tudom lehet-e, nem értek hozzá), hogy egyfolytában titeket támadjon valaki, így ha előjöttök 15% alól, már le is raboltak. GOndolom nem örülnétek neki. Pedig most még meg is adtátok a receptet, hogy lehet makrókat csinálni, fegyvert adtatok az emberek kezébe, a saját fegyveretek, lehet ti csak békefentartásra használtátok, de más háborúzni fog, aminek a vége az lesz, hogy majd Ti is háborúztok. Addig nektek tetszik a scriptelgetés, amíg nem rátok/ellenetek használják.

Ezért is TILOS az egész, a megoldást én csak az előző hsz-ben leírtakban látom...
Dátum: 2010.03.26. 10:02:33
Itt a megoldás az lenne, hogy minden kényelmi funkciót megkapnak INGYEN a prémesek, ami tényleg kényelmi funkció, és aki ezen felül is scrpittel, azt bünteni. Jobb megoldás erre nincs, és akkor mindenki boldog lesz.
Dátum: 2010.03.26. 10:01:07
Igen, ez pofátlanság, ami azok után derült ki, hogy ezt Ti leírtátok, hogy makroból megcsináljátok ingyen. Ergo, rólatok kiderült hogy csaltok. A BEHO igazából miért ne kérhetne pénzt azért, amit a játékba fejleszt, és amit ti önkéntesen illegálisan, szabályt szegve használtok? Persze BEHO is magába nézhetne kicsit, hogy ezekután mernek-e pénz kérni ezért, főleg azokután, hogy semmit se tesznek a csalók ellen...hm, tisztára mint a politikában, ott is mindenki csak a saját használt lesi, neki jó legyen, nem baj ha törvénytelen eszközökhöz nyúl, de neki jó legyen. És itt mindenkét oldal magára ismerhet sztem, a scrpitelők és a BEHO is. ezen kicsit el kéne gondolkozni, hogy hogyan tovább.
Dátum: 2010.03.26. 09:50:29
Kicsit azért is, igen, mert ha nem lenne kényelmesebb, meg előnyösebb, akkor te se csinálnád, de mivel az, ezért hasznot húzol belőle, és előnyhöz jutsz hozzám képest, továbbá a szabály még MINDIG TILTJA!

De ez a ksiebb baj, más valsz nem olyan tisztességes mint Te, lehet először öltözködös makrót ír, aztán leüttetőset, aztán vadászósat, aztán már a géphez se kell jönni, mert már portyázik a gép helyette, stb....nem értek az egészhez, de gondolom azt, hogy valaki scriptel talán meg lehet találni, de hogy éppen mit scrpitel, tehát hogy most öltözik vagy leütteti magát, azt már nehezebb észrevenni, és ha az öltöztés meg a kényelmi funkciók elérhetők lennének játékon belül, akkor már csak annak kéne scriptet használni, aki tényleg csalni akar, azt pedig talán ki lehetne szűrni
Dátum: 2010.03.26. 09:44:21
Ha nem csalnál, valsz ez állna:

150 portyázáspont 800 cselekvéspont 24 térkapupont



Egy valamit lehet félreértetek: Én nem utállak titeket, legalábbis azokat, akik olyanra használják a scrpitet, hogy öltözés, meg ilyenek, hogy gyorsítsák kicsit a játékukat, hogy hasznosabban tudják azt tölteni, de az zavar, hogy én ezt nem tudom megcsinálni, más meg igen, és ezzel előnyhöz jut, továbbá az zavar, hogy ez elvileg és gyakorlatilag is TILOS, és mégsincs semmi retorzió.

akkor vagy legyen engedélyezett, és a BEHO csináljon egy mentort, hogy más is tudjon scripteket, makrókat csinálni, vagy csinálják meg játékon belül. Főleg ha nem tudják, nem akarják a "csalókat" megtalálni, büntetni, vagy mert nehéz őket megtalálni, akkor ne őket keressék, hanem tegyék legálissá és csinálhák meg ezeket a gyorsításokat. Továbbá aki ezek után is scriptelne(pl leütteti magát, meg másokra ráportyáztat), azokat meg zárolják. Egyszerűen ez így nem fel az egész ahogy most van, valamelyik irányba lépni kell, nekem mindegy milyen irányba, de az igazság és egyenlőség érzetemet bántja a status quo.