Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2012.04.17. 07:49:27
azt hittem én néztem be, de mivel más is írta, akkor leírom én is, hogy a belépést sztem nekem se számolta be, illetve az építés stat megnézést nekem is 2x kellett megcsinálnom, hogy elfogadja.
Dátum: 2012.04.17. 06:18:36
Szerezz 63 dukátot az aukciós házban!

vettem 5 CSP-ért 2 dukátot, azt nem számolta be nekem, most is 0-n áll a számláló!!!

A másik meg a nézd meg a Lady Alvariel statot másodszorra jött össze csak...
Dátum: 2012.04.16. 21:34:11
Amúgy fontos lenne, hogy a templom egyszerre kezdődjön mindenkinek? Mi lenne, ha 2-3 nap eltolódással menne bizonyos csoportoknak és így akkor nem lenne egyszerre leterhelve a rendszer....

mod: Akár szintenkénti kategóriákra osztva, hasonlóan mint egy bajnoki viadal...
Dátum: 2012.04.16. 17:34:03
az miért lenne sok? Egy HT-s napra min 300-350 CSP-t spórolok össze, plusz ha mellette portyázol, térkapu aznap, sima liba...
Dátum: 2012.04.16. 17:04:14
A templomkristályokról van valami pontosabb leírás, hogy mire lehet felhasználni majd, mit lehet rajta venni, illetve mennyiért? Vagy ez még fejlesztés alatt van és nincs róla info?
Dátum: 2012.04.16. 16:50:16
láttam van a relikek között egy indiana ostora, ami ad a templom küldi végén +3 templom kristályt...az mire lesz jó?
Dátum: 2012.04.16. 16:05:05
nekem első blikkre van 4 db őskőves feladatom is, de még átnézem, hátha találok...

1; hoszabítsd meg a prém tagságod 1 héttel
2; igyál meg 5 őskőves italt
3; rakj fókuszt a varázslatodba (fókusz őskőbe kerül)
4; vegyél állatfelszerelést 3x

Sztem ez azért egy kicsit sok, elég messze van az átlag 2 őskőves külditől...
Dátum: 2012.04.16. 11:42:22
oké, várunk, de azért ma bekerül, ugye?
Dátum: 2012.04.16. 10:29:30
én reméltem hogy szokásos 10 órától berakják, de tévedtem...
Dátum: 2012.04.13. 07:07:00
Én is már korábban írtam, hogy ez a szerencsekerék, meg sisak nagyon sok plusz kiadást hozott a játékba, és én is azt vallom, hogy ha nem akarok lemaradni, akkor ezeket ki kell fizetnem...mondom ezt úgy, hogy sok kényelmi fejlesztésem van, akár AF pontból is feltoltam a gyógyítómestert, vagy mi a neve, hogy az őskőves ital 2x annyi ÉP-t adjon, csak azért hogy olcsóbb legyen a játék. Továbbá az állatszintlépős küldikhez se vettem az állatoknak TP adó felszerelést, ezzel is már hátrányba kerültem a többiekhez képest, de már azt is sok plusz kiadásnak tekintetem. Erre most még bejön a szerencsekerék is...tehát el kell gondolkoznom, hogy már amúgy is költségcsökkentett játékomból kihagyom a szerencsekereket, és rövidesen egy gyenge karakterem lesz, és akkor minek játszam, vagy fizetem a plusz lét, és akkor megtartok a helyem, a középmezőny elejében...és a döntés nehéz...

tehát várjuk Miklósék költségcsökkentő fejlesztését, de az a baj, hogy ha jól értesültem elsősorban az állatfeleszerelésekre vonatozik, amit én már amúgy is megvontam magamtól, tehát ha most olcsóbb lesz, akkor lehet rászánom magam, de akkor meg még több őskővet kell költenem mint azelőtt....jó lenne a szerencsekerér árat is csökkenteni, vagy a felszerelések árát lejjebb vinni....
Dátum: 2012.04.12. 08:28:48
hát most én is bajban vagyok, mert én se tudom mikor kezdjek tartalékolni...pontosabban már elkezdtem, de így most már egy hete dög unalom a játék...most várom az event kezdetét és a templomot, addig semmit nem tudok csinálni, mert mindent tartalékolok, hogy a lehető leghatékonyabb tudjak lenni...csak addig is csökken a játékélmény...

ezért jó lenne egy pontosabb dátum Landragórra, nem baj ha még 1 hónap is akár, csak hogy tudjon vele számolni az ember...
Dátum: 2012.04.10. 12:32:40
persze, én se azt mondtam, hogy minél hamarabb jöjjön ki, csak jó lenne konkrét időpont, hogy tudjon az ember tervezni jobban
Dátum: 2012.04.10. 09:36:04
Van esetleg pontosabb dátum hogy mikor jön a templom? Ugye eddig annyi info van, hogy a héten. Landragor is most fog kezdődni, ugye?
Dátum: 2012.03.28. 13:23:39
Érdeklődnék, hogy mikorra várható a szerencsekerék random kiegyenlítés? Miklós mondta, hogy megcsinálják, hogy számolja a gép, hogy hányszor nem pörgettél pirosat, vagy mit, és ha összejön x db ilyen pörgetés, akkor kapsz egy piros pörgetést fixen. Ez mire várható hogy elkészül? És akkor ugye visszamenőleg be lesznek számolva a rossz pörgetése?

Már 1 hete csak zöldeket pörgetek, miközben sorba olvasom a piros és kék tárgyakat:(
Dátum: 2012.03.22. 06:20:09
V2-n aukciós házban 2 tétel is be van fagyva, már 2 napja lejárt a licit rájuk és még ott vannak!!!!!!!!!
Dátum: 2012.03.19. 16:57:18
Másnem majd a Ht bónuszt felemelik majd 15%-ra, aztán akkor máris újból érdekes lesz:) Amúgy azért várom már, hogy ne kelljen mindig várni a Ht-ra;)
Dátum: 2012.03.15. 06:45:26
zöld kristályital-t szerintem a KÉK mezőből ki kéne venni és áttenni a ZÖLD-be, sztem közel semmi annyira értékes mint 1 AF, vagy egy krit ütés, ráadásul LE-ért lehet venni kufárnál, ha annyira kell valakinek...
Dátum: 2012.03.14. 13:42:06
Alapvetően egy új szerón hibátlanul működik ez az egész, ugyanúgy a beépített inspirátor is jól működne, csak ugye itt közbe ezt behozni macera...

Mindenesetre az hogy választható legyen, jó ötlet lehet, aki akar belassul, aki akar nem, de ha senkise akar belassulni, akkor ugyanott vagyunk..illetve ha valaki félreteszi a szinthuszárkodós kedvét, akkor a fékezéssel tényleg erősödhet...a top1 helyében még ráállnék VF-re is pluszba, aztán amire beérnek az alattam 20 szinttel lévők, akkor asszem addigra csúnyán meg tudna erősödni:)
Dátum: 2012.03.14. 13:36:35
Sztem nincs ezzel semmi gond. Ha elképzeled, hogy egy szinten van az első 20, amint az egyik szintet lép, egyből top1 lesz belőle, dupla TP kell neki. lehet hogy pár CSP után a másik is szintet lép, ezzel neki lassul be, tehát egy ilyen fej-fej melletti szabályozáshoz fog vezetni.
Legalábbis én így képzelem, attól függ, hogy hogyan lesz ez pontosan szabályozva.

Amíg viszont nem sűrűsödik össze a mezőny, addig lehet hogy jobban járnak az elsők, de az előresietéssel amúgy is gyengültek, most akkor azt visszakapják. NA, egy szóval én 19. vagyok a toplistán, én nem fogom bánni ha lesz még pár célpontom:) Amúgy aki magas szinten erős volt eddig, az valsz erős marad majd, ha visszagurul a közelembe, lehet elkalapál.

Na, mindegy, lehet igazad van, de sztem nehéz előre látni, mindenestre lesz változás, sztem ez jó:)
Dátum: 2012.03.14. 13:16:47
De megfordíthatnám a dolgot, miért büntessük sokkal rosszabb LE/TP aránnyal a TOP20-at, míg a többi játékos a beépített inspirátorral 2x annyi CSP-t kap?

A probléma a topban a kevés támadható célpont és ez megoldás lehet erre...