Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

hopp, látom még 2-en is kommenteltetek, igen, a jegy ára 7800Ft oda-vissza teljes árú, így kaptam ennyit. Ez is szép mennyiség, úgyh ezt is köszönöm szépen, jól jártam így is
Én nagykanizsáról mentem teljes árúval, azért ennyi...ha neked se változtatta, akkor biztos nem bug, köszi
Sziasztok!

Tőletek kérdezném ezt, nem írok a BEHO-nak, mert sztem ti is tudhatjátok. Nagykanizsáról mentem fel a talira, a vonatjegyemért kaptam őskövet, pontosan 178-at, köszönöm a BEHO-nak:) Kérdésem az lenne, hogy ez nem változtatja át a kiégettet? Elvileg ugyebár át kéne neki, de ez nem történt meg, de mivel ajándék, ezért nem nézem a ló fogát
Akkor most az inspirátor nem fog működni a VF-eseknek? Mert akkor nem licitálok rá...
Kérdésem az lenne, hogy pénteken mikor írják fel a dukátállást, hány órakor? Csak hogy meddig lehet gyűjteni...

Régi kódokat lehet majd venni szerintetek? Azoknak gondolom most se megy fel az ára, hiszem régi kóddal nem lehet új cuccokat venni...
Hát ez természetes, szaki kezdésre max volt, relik megvan, 27 darabnál tartok eddig...nem túl sok, de igyekszem, itt csak a random segíthet, mivel nincs jó kis mászás amit 200ig lehetne tolni
Dátum: 2010.11.10. 19:58:37
pont ez a szitu a portygömmbel is...Zarknodnál meg lehetett szerezni simán, az emberek 90%-a szerintem meg is szerezte, csak egy-két peches volt, mint én, aki a végére nem tudta bemákolni a hajrában...erre megvehetővé tették a portyagömböt...most akkor adjak ki egy csomó pénzt azért, ami már mindenkinek van ingyen? Ráadásul ugyebár landragórnál meg se lehetett szerezni....azért érdekes dolgok vannak itt...sok mindent jól csinál a BEHO, jönnek sorba az események, fejlesztések, de azért ilyen hiábra figyelni kéne, hogy egyeseket már ne szívassunk halálra.
Dátum: 2010.11.10. 19:56:29
hát, valamilyen szinten jó a BEHO módszere, mert akiknek már 2 ilyen relik is van, annak azért nehezebb legyen szerezni ilyet, de sztem eleve AZ VOLT A LEGNAGYOBB HIBA, HOGY BEHO TALIN ILYEN RELIKET LEHETETT SZEREZNI!!!!!!!

Legalább adtak volna neki más nevet, vagy eleve találtak volna ki valami más jellegű dolgokat, én amikor megláttam egy két tagnál a +20 kereskedelmet, azt a +20-at, amiért én vért izzadtam az event alatt, mert 110-es mászást, és 180-as tudatturbót húztam csak ez miatt, ami kb 1M LE "kidobás" volt az ablakon, de nem érdekelt, mert a csapatomért mindent, kb 130 darabot találtam, és a végén másodikok lettünk 30 darabbal, akkor örültem hogy én is hozzájárultam a 2. hely eléréséhez...de amikor megláttam másnál is ezt, akinek még mellette ott volt a 3% TÖ olcsósítás, akkor szétb***ott az ideg. És mindezt megkapta egy versenyért....sztem nagyon nem volt fer...

Nos, ezt az egészet csak azért mondtam el, mert ha akkor Te is egy más jellegű reliket kapsz, amit persze megérdeltem kaptál meg, akkor most neked se lenne ekkora szívás ez az event....
Dátum: 2010.11.10. 18:40:59
miért, mi a másik 2?

Sztem aki korábban nyert arany medált, az most 0,8-as szorzót kap. Aki ezüst, az 0,9, aki bronz az 1, aki semmit az 1,1x-es szorzót kap. Ha valakinek több ilyen cucca is van, pl BEHO talin szerzett +20kereskedelmet és volt neki korábban egy 3% TÖ csökkentő, akkor mivel ez ezüst és arany medálok, ezért 0,8x0,9 = 0,72

legalábbis én így értelmezem
Yep, megtaláltam a helyem, ide jelentkeztem. Korábban kereskedőnél voltam, 2.ak lettünk...most elsők leszünk:) Akik gondolkoznak, azok biztos rájöttek, hogy mivel múltkor a TÖ-sök nyertek, és ott voltak a top karik főleg, ezért valsz ezek a karik most mást választanak, ergo TÖ már nem nyerő...de felhívnám a figyelmet a megváltozott játékszabályokra, miszerint akik mondjuk korábban nyertek arany "medál"-t, azok most 0,8-as szorzót kapnak, tehát kisebb eséllyel találnak medált. Továbbá most nem lehet semmivel se növelni a találati esélyt, csak egy őskőves cuccal, amit akárki megvehet. A táborok erőssége se mérvadó, egyrészt még kevesen jelentkeztek valsz, másrészt a nagy szám, sok CSP-t, PP-t sejtet, de lehet hogy a gazdájuk ebből még térkép elött elkölt valamennyit, vagy akár az egészet, lehet valakit annyira nem érdekel a térkép event, hogy arra tartalékoljon. Így azt mondom, hogy a TÖ-söknek most legalább akkora esélyük van, mint másoknak, úgyh gyertek ide sokan, mert én itt vagyok, és számíthattok rám legalább annyira, mint a korábbi eventben....az térképkereső varázsvesszőt már megvettem
Dátum: 2010.11.10. 18:27:18
ha két első helyezettes díjad van, akkor 0,8 x 0,8, nem? ami 0,64...de lehet én nem vagyok képben
Dátum: 2010.11.10. 15:57:37
Dátum: 2010.11.10. 15:43:02
Támogatom az ötletet én is, nekem tetszene egy szaki követelényes dolgog, mint múltkor, de lehet valami más. Így tényleg az fog dönteni, hogy hol van több prém, kinek van több tartalék CSP-je és PP-je, és ki veszi meg a tárgyat....bár felőlem így is maradhat, így viszont lutri az egész, ami azért nem rossz:)
Dátum: 2010.11.06. 18:36:06
igen, remélem valami bug, és javítják. Mondjuk én 42-t nem toltam még, csak egy 10-et kb, de azért az is számíthat a végjátékban...
Dátum: 2010.11.06. 18:12:36
egy olyan észrevételem lenne, hogy arról volt szó, hogy bajnoki után újraindul a harc a medálokért, rámentem a TÖ-re, már toltam vagy 10-et, erre most nézem hogy 0 ponttal állok, meg sokan mások is..és most akkor azok a pontok elszálltak?
hmm, akkor majd felderítést fogok végezni, 1 kódot legalább szeretnék, azt a hülye portyagömböt, de nem lenne rossz a 25 napos lélekkútkisütés se...
ÉN is örülök, hogy fenn az időpont, szeretnék menni idén, 1 éve voltam, nagyon jó volt, sajos fél éve nem volt rá lehetőségem elmenni, de most megint szeretnék:)

Nem tudom hogy van, végzetúr kód-t már lehet venni hivatalosan is? vagy csak pakliban? Ha lehet venni hivatalosan, akkor mennyiért, és lehet majd venni talin?
Dátum: 2010.10.01. 08:35:59
Sziasztok!

Szeretném kérni, hogy amikor KVÍZOLIMPIA van, akkor esetleg úgy mint a bajnoki viadalnál, ki legyen írva hogy jelenleg kvízolimpia van, vagy hogy mikor lesz vége, mert előtte nap láttam az üzit, és ma jutott eszembe, hogy nem töltöttem ki, erre most nézem hogy már vége. Jó lenne, ha fel lenne rá jobban hívva a figyelem, előre is köszönöm!
Dátum: 2010.09.24. 12:10:01
Még egy fontos kérdés.

Az event-nél ott van ugye hordánkénti összesített LE, hogy mennyi LE-t költöttek az aktiválásra.... a kérdés, hogy ebbe bele van számolva 2 CSP is, amit ráköltünk a sárkányokra? Mert ha azt nem számoljuk, akkor akik a darabszámra mennek, azoknál kevesebb az LE betöltés, mint aki csak LE-t tölt???
Dátum: 2010.09.24. 11:59:14
ez igaz:D