Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2011.02.19. 18:35:54
Nem kéne már kicsit visszavenni v2-n a Xeno-k regenjét? Nem igazán akar fogyni az ÉP-je, pedig legjobb tudomásom szerint sokan ütik..
Dátum: 2011.02.15. 08:00:31
az nem lenne rossz:) Nagyon kíváncsi vagyok mennyibe fog kerülni egy egyszeri prém tagság kiváltása. 5K HUF? 10K HUF? 20K HUF? Az biztos hogy én 5K nál többet tuti nem szánnék rá, akármilyen jó játék is. A VU is 2-3 havonta elvisz egy 5K HUF-ot. Ott is gondolkodok, hogy lehetne még tovább sórolni, mert akárhogy nézem a 2 év alatt is elment rá egy 50K simán...de inkább 100K HUF, mert az elején még nem jött össze 350 kiégett és akkor gyorsabban kellett venni a kavicsokat. Az biztos hogy a játékot kipróbáljuk, aztán meglátjuk
Dátum: 2011.02.14. 18:42:20
Én is kis jutalomra gondoltam az első 100-200 felhasználónak, mondjuk lehetne nekik egy ingyen prém karakterük Ha jól olvastam, akkor 8 karija is lehet egy felhasználónak, így ha egy karit megkapna alapból prémesként, az nem lenne rossz:) Esetleg meg lehetne nézni, hogy VU-n vagy más játékban prémes-e, illetve költ-e a játékra...ugye jó ötlet?!
Dátum: 2011.02.03. 20:58:26
tudtommal ha nincs kész a csapda, akkor nem lesz vége az event-nek....no meg azt is hallottam, ha nincs kész a csapda, akkor feltámadhat a Xeno, mert regenerál...
Dátum: 2011.02.03. 20:26:38
Hányas szintű vagy? Mert az sokat számít. Én 91-es vagyok, és a v2-es szerveren a szintemen jónak számítok, elég magas kritekkel rendelkezem, prém vagyok, őskőves cuccokkal, és a játék elején is a saját xenom is átlag 2-3K-t sebzett rajtam, ami azt jelentette hogy egy ÉP csíkból jó ha 10 xeno-t levertem, mint hasonló erős kollégáim egy szinttel lejjebb ennek dupláját csinálták tudtommal. Sajnos a xeno-k erőssége nem egyenletes szintekre osztva, valahol erősebbek, valahogy gyengébbek.
Dátum: 2011.02.03. 20:22:28
Az event sztem se lett a legtökéletesebb. AZ építésért kapható jutalom határai nevetségesek lettek, sztem 100CSP-ből megcsináltam az 1600 pontot. A 400 győzelem már kicsit neccesebb, de persze nem lehetetlen. Előnyben voltak azok, akik ráspóroltam az eventre, és az első 1-2 nap megcsinálták a 400győzelmet, felhasaználva sok potit, amit valsz LE-ért vettek...elég nagy pazarlás, de ők tudják. Ezzel persze a többi játékos életét nehezítették meg, akik az első napokban nem tudtak a géphez ülni, illetve úgy gondolták, hogy mivel 3 hetes az event elvileg, így bőven van idejük...ennek hatására kaptam 1-2 szinttel nagyobb xeno-kat, amiket nehezen tudnak aprítani. Mondjuk én már alapból erősnek éreztem a xeno-mat, de ez más tészta. A toplistás jutalmak meg egyszerűen nevetségesek, semmi értelme szinte küzdeni, hogy bekerüljön az ember a top10-be, +5 krit ütés nudli, ugyanúgy mint a végzet medál. Én is csak azért próbálok a 10.helyre kerülni építésben, mert eddig nem húzott el az élmezőny, de lehet felhagyok a csapdaépítéssel, mert harmatos az a végzetmedál...inkább egy kvízmedál lett volna a nyermeremény, azért már a belem is kihajtottam volna. Visszakanyarodva az építési limit nevetséges meghatározásához, sztem ez a limit nem éppen egy verseny, illetve kihivás érzetét sugallja, nem tudom mi abban a pláne, ha a szerveren mindenki megszerzi a bónusz cuccot, ennyi erővel event nélkül is berakhattak volna egy 8% LE szívó fókuszt, amit belerakhatok nyakiba vagy gyűrűbe. ÚGyh sztem is eddig ez a legrosszabb event. És nem azért mondom, mert szeretem szidni a BEHO-t, mert én elismerem, ha valami jó dolog születik, és általában az is szokott, de most nem...
Dátum: 2011.01.31. 15:57:29
Nálam is az van, hogy krit varit turbózom, és kb 50% eséllyel jön be a krit varim, pedig a szintemen jó vagyok velőle, sima portyázáskor általában minden varim krit ha talál...a top részlegben, legalábbis a 91-100-as kategóriában kicsit erős lett sztem...de hát ez van, majd megoldom:)
Dátum: 2011.01.31. 14:54:52
ez tény. Mindegy, aki úgy érzi, hogy azért az 1% LE-ért érdemes azzal szórakozni, hogy tutira kinyiffanjanak az állatai, akkor hajrá, én nem rontom el az örömét
Dátum: 2011.01.31. 14:44:48
Már bocs, de Te hívtad így, tőled idéztem. Pont hogy rávilágítottam arra, hogy erősségben még csak össze se mérhető a kerámium csapdával
Dátum: 2011.01.31. 14:28:35
kerámium csapda 2???? Miről beszélsz?

Azért ég és föld sztem...nem mindegy, hogy 1% nagyobb ESÉLLYEL fogsz be egy állatot, amit sajtolsz 90-es szinten 15-20K körül, vagy hogy 1%-kal kapsz több LE-t a sajtolásért, az előbbi példámmal élve kapsz plusz 200LE-t..... 100CSP-ből elfogsz 8 állatot (statisztikailag), így gazdagabb leszel 1600LE-vel....Wooooow, nagyon megéri Ú
gyh sztem nem egy eget rengető bónusz, amit ezért lehet kapni, de akinek olyan sokat jelent, csak hajrá.
Dátum: 2011.01.31. 14:07:53
hmm, az már szinte biztos hogy nem volt helyes a kvízválaszom, és van kulcsom, és 7 vadászatig nem is kapok plusz LE-t...no, este ránézek, köszi Birka a rávilágítást
Dátum: 2011.01.31. 14:05:54
Birka, nekem nem írt ki semmit, csak mint egy portya után, hogy kaptam x LE-t és y TP-t, semmi mást. A kvízválaszolással meg így állok:

Maximum 300 vadászatnyi kérdésre válaszolhatsz előre. Jelenleg 295 vadászatra van válaszod.

5 CSP-t próbáltam ki HT nélkül, annyi hiányzik pont. Ha írnia kellett volna, hogy a kvízért mennyit kapok, úgy mint vadászatnál, akkor azt nekem tuti nem írta...esetleg még olyan lehet hogy pont nem volt jó helyes válaszom?! este majd még ránézek.
Dátum: 2011.01.31. 13:47:14
Egy észrevételem lenne, sztem nem kapjuk meg a helyes kvízválaszért járó +10% LE-t, ha a Xeno-hoz megyünk. 5 CSP-t megpróbáltam, ilyen eredménnyel zárult:
1855 LE,1884 LE,1845 LE,2942 LE,1831 LE

Irányított vadászatom van, az 1850 körül értékek valsz a normál állatnak felelnek meg. Visszanéztem a korábbi vadászataim, ott viszont 2250-2500LE-t kapok egy normál állatért. Ebben benne van a HT bónusz, ami 10%, ha ezt levonom, akkor kb 2000-2250 LE körüli érték marad, ami kb 10%-kal több, mint amit a Xenoért kaptam. Ergo vagy a kvíz válaszokért nem kapjuk meg a bónuszt, vagy estleg a kvízmedál nem számít a Xeno-nál?
Dátum: 2011.01.31. 08:11:07
HT számítani fog xeno öléskor?

"...CSP-ből: Ilyenkor a sikeres csata után lezajlik egy "klasszikus" vadászat, ezért MINDEN bónusz ugyan úgy lezajlik/számolódik..."

Birka hsz-éből odéztem, ez szerint igen, ugye?
Dátum: 2011.01.26. 09:52:46
nem mindegy mikor veszed át? Vedd át most, az a biztos.
Dátum: 2011.01.24. 20:40:40
az lenne a kérdés, hogy ha CSP-ért megyek a Xenoharcba, akkor ha nyerek, akkor a kapott LE-hez hozzáadódik a HT bónusz ha épp nálunk van, vagy HT-t nem vesz figyelembe? thx
Dátum: 2011.01.20. 19:59:03
áháá, kapisgálom már. Tehát ha leverem az én mondjuk 100.000ÉP-s szörnyem, akkor besegítek a nagyobbakéba, amit én ugyanolyan erősségünek látok, mint az enyémet, csak ugye az ÉP-je annak nagyobb valamivel, meg elvileg az ütéseim az aktuális ÉP-jből jön le, amit már mások levertek neki? elég bonyolult voltam?
Dátum: 2011.01.20. 19:32:27
Lehet hogy már felmerült ez a kérdés, ha igen, akkor tegye meg nekem valaki hogy gyorsan elmondja rá a választ:) Persze az is lehet valamit rosszul értelmeztem az eventtel kapcsolatban, lécci világosítsatok fel;)

Tehát, én azt nem értem, hogy mondjuk a szerón tegyük fel hogy 89-es szintű a legnagyobb kari, ő akkor megkapja a szörnyét a 81-90-es kategóriában, azt legyőzi, akkor mivel nem kap nagyobb szörnyet, mert nem létezik, akkor megy a kisebbekre, amiket egyre könnyebben lever, így nagyon sok előnyt tud szerezni a többi kisebb karihoz képest, akik ha leverik az epikjüket, akkor kapnak egy még erősebbet, amit már lehet nem tudnak leverni, és elakadnak, hiába van CSP-jük, sokat vesztenek nem kapnak semmit. Akkor itt bibi van, nem?
Dátum: 2011.01.06. 20:30:38
egy kérdésem lenne, lehet én vok a béna, mert általában az ilyen újításokat nem szoktam felfogni első pár körben , de hova is kell építeni??? Úgyanúgy a szövetségem épületébe? Vagy a semmibe, tehát elveszik az LE amit az event-be építek? Ez nekem eléggé ködös.
Noug: Én is örülök, hogy találkoztunk, meg még pár Vackorossal, akivel egy picit többet beszéltem mint egy éve:) Sokkal jobb így játszani, hogy a karakterhez tudjuk milyen arc tartozik:)

Yuurei: Mivel smaragd hordások vagyunk, evidens volt, hogy sötétzöld poló lesz. Lehetett volna fehér Zöld betűvel, de nekünk ez tetszett, mindenki jó érezte magát benne. Logo-nk nincs, nem is kell, így is ismernek minket A póló lényege az együvé tartozás kifejezése volt, és ezt a feladatát tökéletesen ellátta.