Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Asterixobelix

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.22. 23:17:48
Igen néztem, és nincs jutalomátvétel.
Dátum: 2011.03.22. 17:46:04
Hali! Leírom mégegyszer a problémámat . 1 olyan problémám lenne Dogmatix nevű karakteremmel (első világ), hogy valamiért egyik napról a másikra 9%ról 13%ra nőtt a fertőzésem, pedig még szintet se léptem 1 ideje (update: már 1 szint megvan, most 12%, de ez még mindig nem jó, 8nak kéne lennie). A xenó háborúkkal csökkentettem le még anno 13%ról 9-re, erre most visszaugrott 13%ra.
Dátum: 2011.03.07. 23:49:24
Hali! Nekem olyan problémám lenne Dogmatix nevű karakteremmel (első világ), hogy valamiért egyik napról a másikra 9%ról 13%ra nőtt a fertőzésem, pedig még szintet se léptem 1 ideje. A xenó háborúkkal csökkentettem le mg anno 13%ról 9-re, erre most visszaugrott 13%ra.
Dátum: 2010.09.20. 09:27:09
Nem tudtam, hol kérdezzem meg, így itt kérdezem . Miért nincs mostanság egyáltalán tárgyi nyeremény az Aukciós házban? Én arra gyűjtök már nem is tudom, mióta, erre mikorra összejön az elég AD, akkor meg a tárgyi nyeremények szűnnek meg . Elhiszem, hogy a játékbeli tartalmakért több AD-ot adnak ki az emberek, de engem jobban érdekelne mondjuk 1 könyv, vagy valami .
Dátum: 2010.06.06. 00:30:02
Hát nemtudom, ide jó lesz e, de nekem lenne 1 olyan felvetésem, hogy több klánevent kéne. Igazándiból egyedül az epikus, meg a klánháború van, de ez szerintem kicsit kevés. Kéne valami olyan event, amit bármikor el lehet kezdeni, teszem azt 1 guild szintű kaland, vagy valami hasonló, amivel valamilyen dolgot lehetne nyerni (fegyvereket/egyéb tárgyakat, amit szintén a kincseskamrában lehetne elhelyezni, majd kiosztani).
Dátum: 2010.04.19. 15:11:41
Hát én akkor se oltatnám be magam, ha nem lenne ekkora undorító hype-ja a védőoltásnak, hogy "ha nem oltod be magad, meghalsz". Az egyetlen oltás, amit hasznosnak találtam, az a kullancsok elleni védőoltás, ebből a fillérekből előállított, majd érdekes módon drágán árusított kakiból nem kérek, köszönöm. Nem vagyok beteges típus, ritkán vagyok az (max megfázok).
Azt még azért hadd kérdezzem meg, hogy az a kérdés hogy került be, hogy :

Mire használható a tapló?

A válaszok között ott volt a szidalomra, ami igaz, mivel tényleg le szoktunk taplózni másokat, ám 0a tűzgyújtás a "jó" megoldás. Akkor ez most hogy is van??? (tudom, hogy a taplógombáról van szó, amit tényleg tűzgyújtásra használnak, de szerintem ennél még az én válaszaim is egyértelműbbek voltak...)
Igen pont ezzel van a bajom, a belekötéssel ... Egyébként szingapúr a jó megoldás, mivel ha megnézed itt (vagy beírod google-be) : http://hu.wikipedia.org/wiki/Szingap%C3%BAr akkor rájössz, hogy nem rossz a kérdésem, a válaszok is jók, csak mindenbe "bele kell kötni" (nem googleról tudom, de néztem nektek 1 linket). A Helyesírás talán tényleg nem y-os de szerintem nem olyan nagy eget rengető hiba, hogy amiatt hal ki az emberiség...

És igen jól látjátok, hogy ki vagyok akadva, amikor tele a kvíz részleg olyan kérdésekkel, amire még egy 3 éves is tudná a választ, vagy olyanokkal, amiket google-özés nélkül ha 30 embernél több tud fejből, megeszem a kalapom, erre már a 8. olyan kérdésemet utasítják el, amit direkt az aktuális kvízekhez igazítok. 1 kicsit elgondolkodtató ...
Ebben mi volt olyan hibás, hogy "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." ?

Melyik az az Ázsiai város, amelyik független ország is egyben?

Tokyó
Hongkong
Szingapúr
Battambang

Szerintem elég egyértelmű, hogy Szingapúr-ról van szó, lévén az összes többi japán ill. kínai város, míg Szingapúr önálló független ország.
Hátőő én Avril Lavigne születési dátumát kérdeztem, mivel ő jutott először az eszembe, és megnéztem, goggle-ban meg lehet keresni és nézni elég egyszerűen, hogy mikor is született . De majd legközelebb akkor megpróbálok értelmesebbet kérdezni, mert ezek szerint nem jó a tömeget követni .
Hát azt én se tudom, mióta lexikális tudás színészek születési dátumát tudni, de mind1, akkor legközelebb inkább kihagyom az egész kvízkérdés dolgot a francba.
Az azért elég szemétség szerintem, hogy tele van a kvíz olyan kérdésekkel, hogy ki mikor született, amihez persze csak google-el lehet tudást szerezni. Erre gondoltam akkor én is ilyen jellegű kérdést teszek fel, erre Rossz értékelést kapott "értéktelen lexikális tudás" néven. Baromira nem tartom fair dolognak.
"Ha mostoha lányomnak gyereket csinálok, akkor az ki lesz a feleségemnek?" ez 1 picit nem etikátlan kérdés?
Dátum: 2009.06.27. 14:06:56
Szerintem kéne 1 olyan gomb a kvízkérdésekhez, hogy "jelentem", vagy hogy "rossz kérdés", mivel sajnos én elég sok olyan kérdéssel találkoztam, ami biztosan nem a helyes választ adta meg helyes válasznak, illetve van pár olyan kérdés, amire vagy nincs rendes válasz vagy eleve értelmetlen a kérdés. Vagy esetleg 1 olyan gomb, hogy "új kérdés", amivel 1 azaz egy darab új kérdést lehet kérni, ha nem jó vagy nem tudsz válaszolni, bár ez nem annyira fontos, az viszont igen, hogy valahogy hatásosabban lehessen szűrni a kvízt emrt elég idegesítő, ha olyan kérdéssel találkozok ami rossz, és nem tudok vele semit se kezdeni.
Oldal: 1