Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Orion8444

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.16. 08:53:05
Melyik RNS fajta nincs?
r
c*
m
t

Nagyon durván spec. tölölni.

Mi volt a neve annak a napelemes repülőgépnek,amely elsőként repülte át a La Manche csatornát?
La September
Suntech
Solar Challenger*
Skylab

spec.
lol. ne viccelj ember. ennél hülyébb kifogást még életemben nem hallottam. Eh mindegy. inkább nem irok több kérdést...
Na, akkor megkérdezem újra. És ha valaki megmagyarázza azt hogy ez miért rossz kérdés, tisztán logikusan akkor fejet hajtok...

Melyik magyar együttes ünnepli idén (2009) fennállásuk 20. évét?

Kispál és a Borz
Tankcsapda
Bikini
Republik

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Na, ezt megmagyarázza valaki nekem?

Melyik magyar együttes ünnepli idén (2009) fennállásuk 20. évét?

Kispál és a Borz
Tankcsapda
Bikini
Republik

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2009.06.15. 08:04:17
Bakker, mostmár tényleg rohadtul elegem van. Ezt magyarázza meg nekem valaki!

Melyik magyar együttes ünnepli idén (2009) fennállásuk 20. évét?

Kispál és a Borz
Tankcsapda
Bikini
Republik

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2009.06.07. 14:47:59
Szerintem manapság már mindenki rá tud asszociálni az "illegális letöltőkre" a kalózból. De erre akár egy hírt is belinkelhetnék, amit meg is teszek.

http://asva.info/kalozok-az-europai-parlamentben-2009-06-01.html

Itt sem gondolja senki sem hogy hajókat akarnak fosztogatni a Svédek... Vagy akkor legalább lehetne módosítani a feltett kérdésen ha ennyire szőrözünk az elfogadásokkal...
Dátum: 2009.06.07. 14:39:10
Melyik egy kalózellenes szervezet?

ASVA
DARA
El-NYOM
ELIT

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ez azért már vicces... Mi az hogy nem értelmezhetően? Én szerintem teljesen érthető a kérdés, de javítsatok ki ha tényleg rosszul látom...
Ok, szólitsunk le pár embert, de akkor még pár random kérdést tegyünk fel az elfogadottak közül... Szerintem az arány közel 0 lesz... Ha 10 vadászatot csinálok abból 8ban tuti wikipédiára szorulok mert idegen szavakra kérdeznek rá. Meg hogy ki volt xy akiről még az életben nem hallottam. Pl valami cseh költőt kaptam legutobb... Ha így nézzük a fele kérdés elsőre mehet a kukába... Bocs, csak picit idegesít hogy rendre ilyen kérdéseket kapok, felteszek egy olyat amit ugyanúgy megtalálhat mindenki gyorsan a neten, erre rossz válasz és megkapom hogy hogy mertem én ilyet feltenni mert mindenki tudja hogy hülyeség...
Nem kötekedés képp de a napokban kaptam az a kérdést hogy:

"A legkisebb is számít..."

Cora
CBA
Tesco
xy"

Utolsóra már nem emlékszem de azthiszem a lényeget elmondtam... Valahogy tényleg meg kéne változtatni a kérdés kiértékelés módszerét...
Másik átcsúszott? 10 kérdésből 8 ilyen... Vagy idegen szavakra kérdeznek rá, vagy más specifikus dolgokra. De ha gondolod kigyűjtom a következő 10 kérdést amit kapni fogok...
Feltettem ezt a kérdést hogy:

Mennyi az Egykristályos szilícium (Si) napelemek elméleti hatásfoka?

18%
25%
31%
40%

Erre megkaptam hogy Rossz kérdés: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Erre pont kapok egy ilyen kvízkérdést hogy: "Mi az "Apoptózis"?"... Most akkor miről beszélünk? Mert szerintem ez még durvább is mint amit én feltettem. Jelzem két kattintás és a wikipédia mindkettőre megmondja a választ. Tehát picit jogtalannak tartom hogy az enyémet elutasították.


Ui.: "A kvíz értékelésének rendszeréről" topicba írtam először és csak most vettem észre hogy ide illene inkább, ezért elnézést.
Feltettem ezt a kérdést hogy:

Mennyi az Egykristályos szilícium (Si) napelemek elméleti hatásfoka?

18%
25%
31%
40%

Erre megkaptam hogy Rossz kérdés: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Erre pont kapok egy ilyen kvízkérdést hogy: "Mi az "Apoptózis"?"... Most akkor miről beszélünk? Mert szerintem ez még durvább is mint amit én feltettem. Jelzem két kattintás és a wikipédia mindkettőre megmondja a választ. Tehát picit jogtalannak tartom hogy az enyémet elutasították.
Oldal: 1