Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kareese

Oldal: 1
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy az otthoni gépen az explorer8 pár nappal ezelőtti biztonsági frissítése óta nem tudok belépni a játékba.
Felhasználónevet kódot beírva visszadob a kezdőoldalra, és nem történik semmi.

Van esetleg vkinek vmi tippje, hogy tudom megoldani hogy elérjem a játékot?
Persze azon kívül hogy használjak másik böngészőt.

Előre is köszi a segítséget!

Kareese
Nem a feltevésért kapott LE-re gondoltam hanem a helyesen megválaszolt után kapott +10%-ra. Tömjük tele a kvízt olyan kérdéssel amiben már benne is van a helyes válasz így mindenki megkapja a plusz 10%-ot. Miért fárasztanánk kedves játékostársainkat azzal, hogy olyan kérdést tegyünk fel ami tényleg KVÍZnek számít és gondolkodni is kell rajta?
Persze ez saját vélemény.
Köszi, igyekszem.

Viszont teljesen egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy a 25%-os határ hülyeség, mert az... nem attól lesz rossz egy kvízkérdés, hogy kevesen tudnak rá válaszolni... éppen attól kihívás... Ha egyszer jónak lett minősítve, akkor csak azért kivenni, mert kevesen tudják a helyes választ hülyeség... így tényleg nincs értelme kvíznek hívni. De javítsatok ki ha tévedek.
Lássuk be ennyi erővel ingyen osztogathatnánk a LE-t kérdés nélkül... mert azok a kérdések maradnak benn amiknél nem kell energiát fordítani a helyes válasz kiderítésére.
Szomorúan tapasztaltam hogy a kérdésem kiesett, mert a válaszadók több mint 75% nem tudta a helyes választ

Az alábbi állítások közül melyik nem a Bajkál-tó jellegzetessége?

A kora körülbelül 25-30 millió év, amivel a Föld egyik legöregebb tava.
20%-át adja a Föld teljes édesvíz-készletének.
Átlagos vízmélysége 147 méter, de legmélyebb pontján 406 métert mértek.
A tó egyetlen lefolyása az Angara.

A helyes válasz a lehető legkönnyebben és legegyszerűbben megkapható a wikipédiáról, meg akár tanulhatta is az ember.
Földünk legmélyebb taváról van szó, legmélyebb pontján 1680 métert mértek...
Nem értem mi olyan nehéz benne.
Dátum: 2009.06.13. 16:57:42
Melyik ország rendezi a 2010 foci VB-t?

Anglia
Németország
Lengyelország - Ukrajna*
Magyarország - Horvátország

Találtam egy teljesen rossz kérdést, a válaszok között nem szerepel a rendező ország a Dél-afrikai Köztársaság.
Valószínűsítem az illető a 2012-es EB-re gondolt mikor feltette a kérdést, erre utal a helyes válasz is...
Dátum: 2009.06.11. 12:31:34
Ha nem csak az első mondatot olvasod el akkor rájössz, hogy nem is annyira hibás az a kérdés.
Dátum: 2009.06.11. 12:01:57
Sziasztok találtam két kérdést amiben van pár helyesírási hiba:

A Dallas című filmben Lari Hagman kit játszott?

Cliff Barnst
Boby Ewingot
Nem szerepelt a filmben!
Jocky Evingot (ez a jó válasz)

Melyik az a két Dél-Amerikai ország amelyiknek nincs tengerparj tja?

Bolivia-Paraguay
Brazilia-Ecuador
Argentina-Uruguay
Kolumbia-Venezuela

Az elsőben a nevek hibásak (Larry Hagman, Cliff Barnes, Bobby Ewing, Jockey Ewing), a másodikban a "tengerpartja" ragozása nem sikerült.
Dátum: 2009.03.26. 11:29:16
Volt szerencsém kipróbálni az üzenőfalat, és nem látom a jelen formájában sok értelmét...
A legnagyobb problémám, hogy ha fel akarom hívni a szövetség tagjainak a figyelmét vmi nagyobb horderejű dologra akkor még mindig a személyes üzenet a legmegfelelőbb erre a célra, mert belépéskor egyből észrevehető, hogy "üzeneted érkezett". A fórum és mostmár az üzenőfal is csak akkor tűnik fel vkinek ha a szövetség oldalára bemegy... s rengeteg olyan passzív játékos van akinek a napi rutin a vadászatban kimerül és szinte könyörögni kell nekik, hogy elolvassák a fórumot.
Nem lehetne megoldani a fórumot, üzenőfalat is olyan módszerrel mint az új eseményt? HA történik vmi vagy vki új hozzászólást tett a fórumban akkor az közvetlen bejelentkezésnél egyből feltűnjön?
Dátum: 2009.03.12. 13:52:18
Észrevettem.

CSak egy építő jeleggű hozzászólás akart lenni segítség azoknak akik esetleg a képletkészítéssel foglalkoznak.
A meg vagyok zavarodva rész meg az itt a fórumban elhangzottakra vonatkozott...

Bár teljesen jogos, hogy nem tűnt ki a szövegből:)

Mithril hám van a nagyobbik dögön a kicsin bőrpáncél akar lenni nem is tudom miért írtam hámot:)
Dátum: 2009.03.12. 12:04:54
Sziasztok!

47-es goblin harcos esetében 15-ös alapszintnél mithril hámmal 45-ös elnyelés.
28-as jégféreg 6-os alapszinttel 25-ös elnyelés... a hám 2-őt ad neki.

Hátha segít a kalkulálásban.
Én már meg vagyok kavarva rendesen
Dátum: 2008.11.19. 18:03:04
Mikor nem vadászhatsz a Végzetúrban?

Ha nem mostam fogat
Ha túl kevés az életpontom
Ha túl kevés a benzin az automban
Ha túl sok az életpontom

Ezt a kérdést kaptam. A kérdés rossz, szerintem törlendő... de minimum javítandó.
Dátum: 2008.11.08. 00:13:23
Melyik csapatnak nem volt tagja játékosként Puskás Ferenc?

Budapest Honvéd SE
Real Madrid CF
Spanyol nemzeti válogatott
Panathinaikosz


A kérdésre eddig 11 jó és 16 rossz válasz érkezett.

Igaz, hogy ez egy focis kérdés, de mégiscsak arról a magyarról van szó akit a világon talán a legtöbben ismernek.
Bíztam benne, hogy lesz végre egy 50% felett teljesítő kérdésem erre tessék... ez sem teljesít vmi jól:(
Dátum: 2008.10.22. 11:58:58
Idézet: Craslorg - 2008.10.22. 11:27:25
Idézet: Aisling - 2008.10.22. 10:25:26
Én feb. 24-én születtem, és esküszöm, minden évben van szülinapom

Az lehet, de a 29 napos februárok esetén a 24. nap a szökőnap. Ennek történelmi múltja van, amit most nem tudok megkeresni, de ha meglelem, beteszem a linket.


http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=1581
http://csillagaszattortenet.csillagaszat.hu/ egyetemes_naptartortenet_es_kronologia/20040422_szokonap.html

De látom közben már többen rátaláltak
Dátum: 2008.10.21. 23:31:02
A helyes válasz február 24.
Dátum: 2008.10.21. 23:14:03
Melyik nap a szökőnap?

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Sajnálatos, hogy egyesek még azzal sincsenek tisztában mikor van a szökőnap...
Oldal: 1