Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.01.26. 17:45:46
Sziasztok,
Sanyi a Jani példájára létrehozom a Döntetlen EVO2 szövetséget. Célja a sokatok által gyűlölt, és közel lehetetlen küldetés (érj el 5 döntetlent) megoldásában segédkezés.
Ha a szövetségedben valaki szeretné ezt a megcsinálni, az kérem üzenjen nekem hadat, így óránként tudjuk egymást támadni. Természetesen csak vakító fénnyel és buzogánnyal van erre esély. Akit érdekelnek a részletek, az írjon egy üzenetet. Vagy itt vagy a játékban (The Lost One).
Azok a rubinok, akik kedvet éreznek, hogy segíségükkel előre mozdítsák a dolgot, jelentkezzenek szintén. Csak átmeneti a dolog, amíg a készlet tart!

The Lost One
Dátum: 2009.01.25. 08:39:59
A térkapu lehetőségeket, az epikus szörnyek legyőzését (esetünkben egyenlőre nem veszteség) nem számoltad. Ha a TGY háborúzik velünk, nincs az a hülye, aki 1000 LE-t tart magánál, mert percek alatt, a 35 emberükből arra jár valaki. Azt hogy mennyire demoralizálja a csapatot, azt nem is mondtam. Legközelebb talán kipróbáljuk, és kiszámolom pontosan mire is jutottunk. Gondolom nem kell majd sokat várnunk, mert megtehetik.
Dátum: 2009.01.24. 11:08:47
Én támogatom. Bár a béke csarnokához, önös érdekből nem kötném. Egyébként úgy érzem a bosszút a békéhez kötni nem túl szerencsés gondolatmenet.
Dátum: 2009.01.23. 13:29:36
Dzsó,
Tettem javaslatot. Nem túl jó, de más ötletem nincs. Szerintem nem fogják támogatni.
Dátum: 2009.01.23. 13:27:39
Dzsó (Tökéletes gyémánt) kérésére szeretnék egy javaslatot tenni:
Maximalizálni kellene, hogy egy szövetség hányszor támadhatja egymás után egy ellenfelét. Mivel hetente egyszer jönnek, és nincs rá szabály, hogy máshogyan is lehet, így ők teljesen szabályosan járnak el. Szerintem lehetne egy limitet bevezetni, hogy 1 hónap alatt maximum 3-szor lehessen ilyet tenni. Egyébként szerencsére csak a Tökéletes Gyémántot érintené ez a módosítás, más (tudomásom szerint) nem viselkedik így.
Más ötletem nincs arra, hogy miként lehetne javulást eszközölni. Illetve lenne, de azt meg inkább nem írom le.
Nem kell az a válasz, hogy építsünk béke csarnokát. Nekünk ez a játék arról szól, hogy harcolunk. Csak kicsit unalmas mindig ugyanazok ellen. Meg unalmas, hogy nem tudunk mit tenni.
Dátum: 2009.01.23. 13:16:17
Kedves otaak,
Taníts kérlek diplomáciára. De most komolyan... Mit és hogyan kellett volna?

Dzsó,
Nem szóltam be. A véleményem mondtam el, kultúráltan.
Dátum: 2009.01.23. 13:02:59
Otaak. Te ezt most kinek írtad? Kicsit kevered a szezont a fazonnal...
Dátum: 2009.01.23. 12:34:40
Igazad van Crimson. Akkor viszont a fent említett feltételekkel ("éjjel alszunk, nappal dolgozunk, stb") kérlek mondd meg, hogy működen-e nálunk, tudunk-e tenni valamit, stb. Javaslatokat és megoldásokat kérek. Te mindig sokmindent nagyon jól tudsz. Mintha Te is TÖKÉLETES lennél!
Dátum: 2009.01.23. 12:25:57
De Dzsó, hisz Ti fenyegettétek meg őket, hogy addig amíg nem használhatják újra a katakombát, addig akartok visszamenni... Hát ez nem azt jelenti, hogy nem működött? Nem néztem meg pontosan melyik hozzászólásra gondolsz a fórumban, de a hivatalos álláspontot én képviselem. A többiek csak a saját véleményüket mondják el, többé-kevésbé indulatosan.

Na akkor ezúton kérem HIVATALOSAN a TGY-t, hogy kapitulációnkért sziveskedjen 2 hét támadási mentességet adni.
Gondolom nem fog számítani, mert valalmiért úgysem fogjátok elfogadni, de én megtettem a diplomáciai lépéseket.

/Csak halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy nálunk sajnos a katakombás taktika sem jó megoldás, mert sajnos 5-6 embert tud a legjobb emberünk megverni tőletek, ellentétben a Pagonnyal, és Mortimerrel. Tehát NEM tudunk védekezni. Esetleges segítséget szivesen elfogadunk. A taktikánál sajnos figyelembe kell venni, hogy MI éjjel alszunk, nappal dolgozunk, NINCS lehetőségünk percenként benézni. Előre is köszi a tanácsokat./

Még egy dolog: 2 hét béke az azonnali kapitulációért, a nagy ÉS korrekt csapatoknál működik. Ha úgy érzitek vetélytársaitok, az AZÚR és az ELIT szintjén állnátok...
Dátum: 2009.01.23. 11:45:17
Nem próbáltuk a diplomáciát? Dzsóóó... nagyon gyorsan felejtessz. Két esetben kértünk valami haladékot. Válasz? "készüljetek a háborúra..." Csak Ti voltatok eddig, akik az azonnali kapitulációnért nem adtatok extra békét. Mindenki más igen. Tudod mit? Ettől kezdve gyertek hetente. Nem fogunk sírni!
Katakombához nem vagyunk gőgösek, hanem nem megoldás... A pagonynak megoldás volt? NEM. Akkor?
Dátum: 2009.01.23. 11:33:37
Sajnos nehezen vagyok meggyőzhető, hogy 1 hét alatt az összes verhető célpont elfogyott. Ez gyalázatos FERDÍTÉS!
És mégegyszer: NEM az a gond, hogy támadtok. Tegyétek. Az a gond, hogy folyamatosan. Van más szövetség is, akik humánusabbak. Például ők is gyémántok meglepő módon. MAXIMÁLIS tiszteletem a LÉLEKŐRÖK SZÖVETSÉGÉNEK!
Dátum: 2009.01.23. 09:28:53
Sziasztok,
Kinőttem már az idegeskedésből, veszekedésből. Most inkább csak a szomorúság miatt írok. A Ronin is hamarosan belép a "hetente lehúzottak" klubjába. Írta itt valaki: diplomácia, megcsinálta a Pagony a katakombás trükköt... Eredmény? Ugyanaz. 8 nap és jöttök. Az is csak azért, mert 12 óra kell elteljen a hadüzenet és a háború közt... Gyerekek, innentől kezdve tényleg hetente fogtok támadni? Nem lehetne mondjuk 8 és fél nap? És tényleg örüljünk neki, hogy jöttök és viszitek a LE-t? És tényleg CSAK TI vagytok azok, akik tudják, hogy EZT lehet, és meg is teszitek? Nagyon elszomorító.
Előzetes válaszaim a felvetésetekre:
-Megértem, hogy a játék része a háború
-Megértem, hogy kevés a célpontotok
-Megértem, hogy a csúcson akartok maradni
-Megértem, hogy teljes egy hétig mentességet kapunk a támadásotok ellen
-Igen, mi is támadunk kisebb szövetségeket
-Igen, én is portyázok, és főként olyanok ellen, akiket meg tudok verni
-NEM, MI NEM támadunk egy szövetséget sem hetente!

További SOK SIKERT!
The Lost One
/Ronin/
Dátum: 2009.01.10. 12:11:56
Ha Te az ősmágia tornya jeles képviselője vagy, akkor Neked szánom ezt mint a Ronin vezetője:
-Ki lenne a hozzánk méltó ellenfél? A tökéletes gyémánt? Vagy az Azúr légió? Szerintem a két csapat közt nincs túl nagy különbség, ráadásul TI baromi nagy kutat generáltatok. (ősmágia tornya: 119kLE, Ronin: 86kLE) Mi az aktivitásunkkal, és a nagyon jó stratégiánkkal a földbe gyalultunk benneteket. Nem szégyen ez. Nagyon sok tagunkat el tudnátok verni, de nem teszitek (kb 3 emberünk van, aki ellen esélytelenek vagytok). Ne a saját kudarcotokat vetítsd át ránk kérlek. Erről mi nem tehetünk. És igenis etikátlan a pusztítás citadellájának használata. Remélem a nagy csapatok ezt mind belátják, sőt a kicsik is, akiknek tényleg csak ez az eszköz van, amivel ártani tudnak. Amikor megépítjük ezt az épületet, még akkor SEM fogunk ezért a gyalázatos tettetekért visszavágni. Ezt eldöntötte a csapatunk. MI KÜLÖNBEK leszünk! Ennek ellenére szerintem az épület használatát csakis összefogással lehet meggátolni, emiatt mi is csatlakoztunk a Citadellarács egyezményhez. Még ha a TGY el is fog verni minket folyamatosan, akkor SEM fogjuk használni ezt az épületet.
Szomorú ez a stílus... Nem fog fájni... Hát tudod meg van erről is a véleményem.
Egy régi vicc jut eszembe erről, mikor a kocsmai verekedés után kérdi a rendőr a jóembert, hogy mi történt:

"
Hát kérem szépen az úgy kezdődött, hogy visszaütött...
"
Valóban, hagyni kellett volna, hogy jöjjetek, és fejet hajtva várjuk, hogy lekaszaboljatok. Éjszaka van esélyünk, amikor az a 4-5 emberetek, akiket le bírunk győzni, még nincs szétverve. Ugye Te sem godolod komolyan, hogy ölbetett kézzel várunk benneteket? Persze mi vagyunk a mocskok, mint a Hajnalpajzs is, hogy próbálunk védekezni. Már alig várom a pusztítás citadelláját! Remélem azt is bevetitek, hogy kerek legyen a sztori.
A Tökéletes gyémántot kérem, hogy pontozzák ezt a hozzászólásomat is le:

Kellemes Karácsonyt kívánunk minden játékostársunknak!

Ronin
Ők megtehetik... ennyi...
A tökéletes gyémánt egy hadüzenettel kívánt "Békés Boldog Karácsonyt!" a Roninnak, 24-én reggelre. Köszönjük ezt a kedves gesztust, igazán meghatódtunk.
Ja igen. Ezzel nálunk is mentegetőztek a lustábbak. Lett egy olyan fórum, ahová csak a fontos dolgok kerülnek, és nem lehet beleszövegelni. Szerintem ez megoldás lehet.