Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2010.04.13. 21:01:49
Ha a Légió azt mondja, hogy a játékvezetés gyenge epikus kincs "tervezési" kedve váltotta ki ezt a dolgot, akkor én ezt elfogadom. Ennek ellenére nem hittem volna, hogy valaki is megteszi, mert szerintem bár szabályos, nem túlzottan etikus. A Légió bármely szövetséghez mérten többet birtokolta a tornyot, és most úgy gondolom, hogy ezen lépésük fel fogja borítani az egyensúlyt, amennyiben beszélhettünk erről. Kár hogy én kell ezt mondjam, de eléggé kiskapunak tűnik, hogy ez a csapat bárhányszor meg fogja tudni szerezni a tornyot, mivel jelentős feles építési kapacitással rendelkezik.
Dátum: 2010.04.06. 20:13:57
Akkor utoljára ide is beírom:
Tisztelt fejlesztők!
Legyetek szívesek magas szinteken (extrém magas) a kaland küszöbértékeket ellenőrizni, mert véleményem szerint nem kalkuláltatok a széthúzódó szintekkel. Ha nincs igazam, akkor is legalább egy visszajelzést kérnék, hogy nyugodj meg, csak te vagy baromi béna/gyenge/stb.

Előre is köszönöm!
Dátum: 2010.03.31. 21:54:13
Háromból háromszor ilyen. És nem bug, hanem amint írtam: véleményem szerint a szintek széthúzódása tette ilyenné a próbákat. Meg az, hogy alólam törölt 1-2 ember, plusz Galmuszk "elkezdett nem játszani", így az egyik legnagyobb TÖ-vel "alám került".
Dátum: 2010.03.31. 21:23:46
Kóc, hagyd a francba. Itt mindenki úgyis okosabb, szebb, jobb, tökösebb. Csak azt nem értem, hogy baromira hangoztatja mindenki, hogy "más játékot játszotok", de amikor felhívom Miklós figyelmét egy dologra, ami 10 szinttel ezelőtt még jól működött, de most már elbaszódott, akkor én vagyok a szarházi sírós.
Pedig annyi dolgot előrevetítettünk már, amiben igazunk lett, pedig mi sem vagyunk Hari Sheldonok, ahogy Tihor Úr sem az, a saját bevallása szerint sem.
Dátum: 2010.03.31. 20:22:29
Mi a helyzet azokkal a kalandokkal, ahol 3-4 féle tulajdonságot kérnek? Arra is ráöltözöl? Egyébként legjobb esetben is csak kb 10 különbség van a különböző (normálisan használható) cucc között.
Egyébként hagyjuk a dolgot, teljesen feleslegesen szóltam hozzá, mert megint ez a sírós duma jön. Érdekes, hogy aki ezt írta, az nem veszi észre, hogy ő mennyit sírt. Igaz nem ebben a témában, de akkor is.
Dátum: 2010.03.31. 06:05:20
Tisztelt Fejlesztők,
Legyetek szivesek újraellenőrizni a kalandok küszöbszámait magas szinten, mert úgy néz ki, hogy az eddig még megoldható szinten lévő kalandok (gondolom a szintkülönbségek folyamatos növekedése miatt) lehetetlenné váltak számomra. Egy-egy tulajdonságpróba 40-50 kristálypontot is elvesz, ami szerintem nem reális.

Előre is köszönöm.
Dátum: 2010.03.26. 19:33:30
Azért nem lenne gond, hogy ugyanolyan lehetőséget kapnák az ősköves "gyorsítás" megvásárlása után, mint az aki nem támogatja a Behót egy fillérrel sem. És ha nem használom ki az öt (esetleg 3,5 )percet, akkor így jártam. Senkinek nem okozok vele gondot.
Dátum: 2010.03.26. 19:16:16
Kedves Tihor úr!
Örömmel vettem észre, hogy az eddigi 5 perces kvízelési időt 2-re csökkentettétek. Ezúton tájékoztatlak Benneteket, hogy az "alamizsnáért társadalmi munkát", azaz a kvízkategorizálást ezennel befejeztem. Köszönjük az új "kényelmi funkciót".

The Lost One
/aki nem használ szkripteket, és szeret minden kérdésnek utánanézni/
Dátum: 2010.03.19. 19:38:40
Az az igazság, hogy pont időszerű ez a kérdés. Úgy vélem azzal, hogy le lett butítva a bénítás, illetve szívni (mármint LE-t) csak ők szívnak, mi meg valami mást, már nem akkora biznisz. Régen nagy táp volt. Most már nem feltétlenül az.
Napi bruttó bevételem belőlük megvan kb 20-30k is, de ezt a kínzókamra hiánya bőven ellentételezi. Pláne Ariel és Galmi klónja (90%-ban ők támadnak már csak) a brutális LE szívással ezt akár felezi is.
Csak számomra érezhető a változás, hogy a klónok most már 90%-ban csak lefelé ütnek? Eddig legalább volt esély csatát nyernem védekezésből. Most már nincs.

Jöhetnek az egyesek. Kíváncsi vagyok mennyire tudják lenyomni a pontszámomat.
Dátum: 2010.03.14. 10:34:22
Akkor legalább ez rendben van.
Dátum: 2010.03.14. 10:08:17
Csak egy kérdés: A V1-en a Tyrant elvesztette a tornyot, de mintha ugyanannyi maradt volna a szint. Ennyire gyorsan építettek még egyet, vagy nem vonódott le nekik?
Dátum: 2010.02.28. 08:04:01
Hetek óta új design? Ezt Te reálisnak tartod?
Dátum: 2010.02.27. 21:35:09
Ma két karakter törölt a szövetségünkből, részben a változtatások hiánya miatt. Lesz ebből a dologból még valami, vagy továbbra is azok a szövetségek lesznek a háború sztárjai, ahol 2-3 szintjükön verhetetlen szuperhős van? Egyáltalán van még valami perspektíva, vagy ne is várjuk a reformokat?
Dátum: 2010.02.14. 14:58:53
Úristen!
Ez olyan mintha egy kínai gép kezelési utasítását olvasnám, amit egy ingyenes, online szövegfordítóval csináltak volna.
Dátum: 2010.02.10. 16:57:00
Hahó játékvezetők! Most már napközben lesz kiértékelve a torony, 10-kor?
Dátum: 2010.02.07. 20:14:39
Kb annyi, mint az egész játékból.
Úgy látom ismét el kellett kezdeni a játékosoknak is kvízeket értékelni. Hát elég szomorú idők várnak ránk. Sajnálom a kvízadminokat, mert tíz új kérdésből ha kettő jó, akkor sokat mondok.
Sziasztok,
Van egy kérdésem, amit 2-3 napja nem értékelt senki, viszont látszik, hogy már 12 jó és 2 rossz választ adtak rá. Mi ilyenkor a teendő?
Előre is kösz a válaszokat.
Dátum: 2010.02.02. 16:56:36
Aki nem ért egyet, az legyen olyan tökös gyerek, és írja már le, hogy mi az ami nem felel meg a valóságnak!
Dátum: 2010.02.02. 16:50:31
Miklós,
Köszönjük szépen, hogy szóra sem méltattad a hozzászólások 90%-át. Ha lehetne tippelnem, akkor azt mondanám, hogy ilyen dolgok miatt fog elnéptelenedni a játékod fél éven belül. Nem tudom mennyire követhető a trend a bevételeidből, de a fórumra érkezett hozzászólások száma havi lebontásban már jelez valamit.
Kár érte, mert az ötlet nagyon jó volt, sok embert gép elé tudtál kötni.