Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Regulus

Oldal: 12
Dátum: 2009.09.25. 21:05:52
Valami elszúródott az epikus emlékmű körül a V3-on.
Már majdnem felépítettük amikor azt látom hogy 250000/5000 körüli értéken áll az építése.
Gondoltam belerakok 1 le-t mi lesz, erre elkészül az emlékmű és hozzámvágott 107K le-t a progi. (Már a katakombákban vagyok.)
Ráadásul lehet neki második szintet is építeni.

Majd kérek egy üzenetet mit csináljak. Ráadásul nem tudjuk építeni a következő épületünket: az akadémiát.

HELP.

Név Regulus szövetség Varázsszőnyeg
Dátum: 2009.09.08. 21:54:05
Milyen színű a borostyán?
kék
zöld
sárga *
vörös

Na erre csak azt tudom mondani hogy 3 jó válasz van: kék nem lehet. Törlést, szikét.
Dátum: 2009.08.24. 21:00:39
Melyik együttes száma a The Kids Aren't Alright?
Bikini
THE OFFSPRING
Michael Jackson
Edda

Jelölt válasz, meg ki a fene az az Offspring
Dátum: 2009.08.24. 12:51:50
Javasolnám alacsony szinteken a láthatatlanság eltörlését (mondjuk 5. szinttől lehessen használni.)
Ha megnézitek az alacsony szintű TOP játékosokat a V1-en (pl a 2. szintű toplista) mindegyik láthatatlanul rohangál, 10K körüli szerzett LE differenciával.
Ergo ezeket a karaktereket valaki "eteti", ami majd egy 5. szintű, agyonütök mindenkit pókban teljesedik k,i amikor is elhagyja a "láthatatlanság" bábját. Ráadásul a legtöbb pofátlanul még fegyvert sem vesz magának.
Szerintem ez multizás, fontoljátok meg akár a kitiltásukat is.

Ha meg nem az akkor elkezdhetem én is használni?
Dátum: 2009.08.18. 12:08:43
Hogyan halt meg Dugovics Titusz?
megölték a törökök
megvédte Nándorfehérvárat és leugrott egy törökel mert elakarták foglalni *
pestisbe meghalt
megmérkezték

ROFLOL
Dátum: 2009.08.10. 21:48:23
Melyik volt legkésőbb?
Honfoglalás
Mohácsi vész
Nándorfehérvári diadal*
Tatárjárás

Történelemből egyes, leülhet.
Törölni de gyorsan.
Dátum: 2009.08.10. 20:46:18
Milyen élőlény járt elsőként a világűrben?
macska
majom
kutya *
egér

Az első állatok majmok voltak
Nem jó válasz - Törölni
http://index.hu/tudomany/lajkevf1030/
Dátum: 2009.08.07. 09:40:24
Mi a DNS legfontosabb tulajdonsága?
Az X és az Y kronoszóma is tartalmazza.
Megvédi a sejtet a behatolásoktól.
Képes reprodukálni önmagát.*
Spirálisan elhelyezkedő és egymással összekötött aminosavak alkotják.

3 jó válasz lehetséges. TÖRÖLNI.

(Egy tulajdonság fontossága bárki számára relatív: pl aki felfedezte a szerkezetét annak a 4. tulajdonság volt a legfontosabb, ráadásul a helyesnek megjelölt válasz igazságtartalmáról is lehet vitatkozni, ugyanis önmagában nem képes reprodukálni önmagát. Kellenek hozzá mindenféle enzimek.)
Dátum: 2009.07.24. 16:32:21
Miről híres Lajka kutya?
Örökbe fogadott egy macskát.
Tudott számolni.
Ő volt az első élőlény az űrben. *
Legyőzött egy oroszlánt.

Azért lehet tudni mi a jó válasz csak nem pontos. Lajka előtt is lőttek fel az űrbe kutyákat, ő volt az a szerencsétlen amelyik fent is maradt.
Szerintem pontosítani kellene, mivel az amerikaiak már 1948-tól végeztek ilyen állatkísérleteket, ahol az űrhajósoknak nem igazán volt esélyük.
Kedves Zantetsuken!

Jelenleg a pók karakterem ugyanabban a szövetségbenvan, amit annyira utálsz. A többiekkel ellentétben nem vagyok rutinos játékos, nincs egyéb magas szintű karim, ez a mostani is csak szimplán 10. szintű. Ezzel szemben van egy fizikatanári diplomám és tudom mi fán terem a valszám.

Van egy magas szintű építészünk, a legtöbb LE-t, amiből az épületeink vannak, viszont háborúkból termeltük meg.
A nagy lélekkutas szövik nem védik meg az alacsony szintű tagjaikat. Ennyi. Ha csak építettünk volna akkor nem akkora lenne a kútunk amekkora hanem kétszer akkora.

Én nem portyázok lefelé, a nálam táposabb karakterek ezt megteszik. Egészségükre. Az meg hogy 0 LE-vel támadtok mindenféle cél nélkül minket egyszerűen arról szól hogy, hogyan rontsd el a játékom. Ezt a másik karakterem V3-on legalább ésszel csinálja egyértelműen zsarolási céllal: Kapituláljatok vagy megtámadlak 25-ször 0 LE-vel. (Eddig még nem jött be talán a V1-en kéne) Cserébe viszont felajánlom hogy békén hagyom.

Na ennyi. Csinálj amit akarsz. Legfeljebb az alacson LE-s portyáim száma a statisztikai 40%-ról felmegy 45-50-re. Miután ezt a többi szövetségbelim is realizálja őket sem fogja érdekelni.
Dátum: 2009.07.12. 23:16:33
Hol kornázták meg Mátyás királyt?

A duna jegén a megjelölt helyes válasz. Sajnos akkor nem volt a korona Magyarországon csak 1464-ben koronázták meg őt a székesfehérvári országgyűlésen, miután a Habsburgoktól visszaszerezték a koronát.
A királyválasztás történt a Duna jegén, emiatt pár évig Mátyás uralma nem volt teljesen legitim.

Kérjük a kérdést törölni mert nem jó.
Dátum: 2009.07.10. 14:31:00
Mit jelent az, hogy atack?
fuss
védekezz
lépés indul
támadás

Helyesírási hiba vagy nem beszélek hottentottául ahol az atack=támadás
Törölni.
Dátum: 2009.07.06. 14:07:05
Hol van hazánkban atomerőmű?
Debrecen
Szekszárd
Budapest
Paks

Két jó válasz (Műegyetemen is található egy kuatató atomerőmű). Törlést neki
Dátum: 2009.07.03. 07:36:24
Kik a főszereplői a Transzformersz filmnek?

Emberek
Robotok *
Gyerekek
xxxxx

Legalább 3 jó válasz. Törölni.
Dátum: 2009.06.30. 22:15:42
Ki volt a harmadik Magyar Köztársaság első köztársasági elnöke?
Mádl Ferenc
Göncz Árpád *
Antal József
Sólyom László

Még egy gyöngyszem Hibás kérdés, TÖRÖLNI
Az első elnök Szűrös Mátyás megbízott államfő, aki 1989 okt 23-án kikáltja a Köztársaságot. Göncz Árpádot csak később választják meg 1990 augusztusában.
Dátum: 2009.06.30. 11:33:37
Melyik gáztól lesz magasabb az emberek hangja?
hidrogén
hélium
argon
dinitrogén-oxid

A hidrogén is megfelel, bár nem ajánlott, hacsak nem akarod kockáztatni a tüdőd felrobbanását.
Dátum: 2009.06.29. 15:50:57
Melyik a legközismertebb cigarettamárka?
Bond
Pall Mall
Marlboro
Silverado

A dohányzás impotenciát okozhat. Törölni
Dátum: 2009.06.26. 08:31:09
Ha egy téglalap minden csúcsa illeszkedik egy gömbre, akkor mi a kör sugara?
a téglalap éleinek átlaga
a téglalap átlójának fele
a téglalap átlója
a téglalap kerülete
Javítani kéne a gömb meg a kör keverése miatt.
Dátum: 2009.06.26. 00:04:03
A kormányzók száma különben is balhés ebben a formában.
Sajnos nem közismert de V.László mellett volt kormányzó/főkapitány Hunyadi János, Cillei Ulrik és Hunyadi László is.
Szapolyai (II.) János mellett (aki mellett az "ellenkirály" Habsburg volt volt kormányzó Fráter György, majd Izabella királyné)
Kossuth Lajos kormányzósága is kétséges, bár a debreceni országgyűlés megválasztotta, mondhatjuk azt is hogy egy lázadó Habsburg tartomány rebellis vezére.
Horthy Miklós meg olyan kormányzó volt, akinek nincs királya.

Aztán ott van még Szilágyi Mihály (Hunyadi Mátyás melletti kormányzó).
Lodovico Gritti (Őt a szultán nevezte ki magyar kormányzónak)
Ampringeni János Gáspár (I Lipót nevezte ki a fegyverrel meghódított Magyarország kormányzójának)

Szóval ezt a kérdést nem igazán érdemes feszegetni, mert bármilyen 10-nél kisebb szám indokolható
Dátum: 2009.06.25. 23:20:27
Pedig tök egyszerű, álatlános iskolai kémia.
Csak alkalmazni kellene.
A sörben, kólában szénsav van a limonádéban meg citromsav. A lakmusz meg piros lesz benne.
A teában meg meleg víz van.
Sajnos valószínüleg nem fog bennmaradni.
Oldal: 12