Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drevan

Oldal: 1234
Dátum: 2009.08.16. 09:33:39
S lássátok feleim szümtükkel, csodák csodájára a Kiválasztott egy nappal a megjósolt idő előtt beteljesítette a próféciát: a Hatalom Tornya ismét teljes díszében pompázik, és segíti a vadászókat.

Köszönjük! :bow:
Dátum: 2009.08.14. 21:55:18
Pár alapvicc...

- Hé Pinokkio, hol a lábad?
- Na b***meg, már megint rossz fát tettem a tűzre...

A szőke no kap a barátjától egy vadonatúj piros Porshét, és máris ki
akarja próbálni. Próbaútján azonban leszorít egy kamiont az útról. Kiszállnak mindketten az autóból,
hogy tisztázzák a helyzetet. A kamionsofőr rajzol egy piros kört és mondja a szőkének, hogy álljon
a körbe, és nem léphet ki. A kamionsofőr visszamegy a kamionhoz, elővesz egy baseball- ütőt,
odamegy a Porshéhoz és széttöri a szélvédőt! Látja, hogy a szöszi mosolyog.
Dühbe gurul a sofőr, visszamegy a kamionhoz és elővesz egy kalapácsot, odamegy az autóhoz és szétveri az oldalát. Látja hogy a no röhög. Már tiszta ideges a pasi, visszamegy
a kamionhoz, előveszi a svájci bicskáját és szétszabdalja a Porshe kerekeit. Látja, hogy a szoke
no fetreng a földön a röhögéstől.
Odamegy a sofőr és kérdezi:
- Mi olyan vicces, cica?
Mire a szőke no:
-Amikor elfordultál, mindig kiléptem a körből!!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám, Sanyi; vagy az öcsém, Ho-Chau-Chu. Szerintem a Sanyi az.

Ismerkedés a diszkóban:
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színű?
- Kék.
- Az szép! És hány személyes?
- Kettő.
- Hűha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh... hú, az nem semmi! És milyen gyártmányú?
- IFA.

A "viccek" a faviccek.hu-ról vannak, ajánlom a figyelmetekbe az olvasgatását. Fél óra és agyhalál...
Dátum: 2009.08.14. 21:31:47
Nem lehet, hogy mikor leüttetted magad aktiválódott a sebgyógyítás, és gyógyultál annyit, hogy egy óra kelljen csak a 15%hoz? (ha ez csak védekező portyánál műkszik, akkor bocsi) Továbbá... regenerálásod van? Ilyen dolgok megmagyaráznák.
Dátum: 2009.08.06. 15:44:56
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:33:49
Idézet: Drevan - 2009.08.06. 15:33:10
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:20:39
Figyelj. Ha gyorsabban regenerálódsz több lesz az ÉP-d meg a VP-d. Ne mond nekem, hogy te 0 VP-vel meg 100 ÉP-vel neki mennél.

Ne mond nekem, hogy te 100ÉP-vel már üthető vagy.


Írhattam volna 200 ÉP-t is...

Tudom, nem is erre céloztam. A lényeg hogy annyira "állítod be" az ÉP-d 15%át, amennyire akarod, az egészség növelésével húzható egyszerűen. Növelj egészséget, és gyorsabban jön az ÉP. 15%ra ugyanannyi idő felgyógyulni tudom, de nem mindegy hogy X idő alatt mennyi ÉP-t szedsz össze. Nem a prémiumban van a hiba, hogy gyorsabban kapja az ÉP-t, hanem abban, aki nem látja, hogy az egészség növelése is megoldás.
Egyébként meg nem hiszem, hogy a listavazetők napokig folyamatosan minden LE-t az event-be ölnek, tehát ha te mindig 40 perccel később gyógyulsz 0ról 15%ra (mert teszemazt nem vagy prémium tag), akkor sem maradsz le semmiről. Regenerálós cuccok is hónapok óta vannak a játékban, jut eszembe.
Dátum: 2009.08.06. 15:33:10
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:20:39
Figyelj. Ha gyorsabban regenerálódsz több lesz az ÉP-d meg a VP-d. Ne mond nekem, hogy te 0 VP-vel meg 100 ÉP-vel neki mennél.

Ne mond nekem, hogy te 100ÉP-vel már üthető vagy.
Dátum: 2009.08.06. 15:02:30
A 2 CSP-nyi TP miatt inkább azoknak jó szerintem, akik el akarnak húzni... Egyébként meg aki kidob egymás után többször 2800 LE-t zsákbamacskára, az 1000-2000 LE-t is kifog gyógyitalra... Egyébként igazad van, bár szerintem nem függ ennyire össze a prémium léttel.
Dátum: 2009.08.06. 14:59:05
Te mennyit tettél azért, hogy a te hordád vezessen? A zafírok sokat.
Dátum: 2009.08.06. 14:01:23
Lehet hogy nem a leggazdaságosabb buli ölni a manókat (5 körből kiesett egy fekete kehely, jeee) de nem fogom végignézni, hogy a szemem előtt pörög le egy 'új fejlesztés' csak mert sajnálok rá párezer LE-t. Inkább nem növelek egy tulajdonságot 1 ponttal, hanem az árából 10x bemegyek pilonozni. Élmény szempontjából megéri, tápolás szempontjából nem, de nekem ennyi elég...

Köszi Beho, ez nagyon jóra sikeredett, legalábbis eddigi tapasztalataim alapján... komolyan tetszik. Remélem nem változik a véleményem...
Dátum: 2009.07.31. 13:22:51
Ahhoz mégis elég nagy gond volt az az 5 perc, hogy itt vitázzatok rajta...

Az állatok remoralizálását várom, ennyiből érintet kényelmetlenül a dolog. Most, hogy a rossz alkatrész ki lett iktatva már jobban fogok aludni...

Solaris, a kis esernyőkről, és a narancsról a pohár szélén meg ne feledkezz!
Dátum: 2009.07.27. 18:22:59
Amelyik szövetség úgy üti az epikust, hogy este köbö 30% ÉPvel otthagyják, és reggel folytatják az vessen magára. Ha nem ez a módszer, amit védeni akarsz a hsz-eddel winnie, akkor nem tudom miről beszélsz. Ha viszont erről beszélsz, akkor hagy fejezzem ki egyet nem értésemet...

Az epik ÉPjén szerintem nem múlik sok, az legyen a legnagyobb gondod ha nem veszik el tőle a regenerált ÉPjét...
Dátum: 2009.07.27. 15:51:36
Azért ne legyünk telhetetlenek, Baraty a kisujját nyújtja, neked meg már a karja kell.
Dátum: 2009.07.27. 12:38:11
Idézet: winnie - 2009.07.27. 12:07:24
holnap íródjon jóvá a kamra és kész, szerintem kár lenne törölni. az pedig, hogy kimarad egy nap, szerintem senkit sem zavar.

Szerintem akik 20K fölött kapnak a kamrából, azokat zavarná egy nap kiesés. Hozzáteszem, engem ilyen szempontón (sajnos) nem ráz meg a dolog...
Dátum: 2009.07.27. 11:38:59
Constantin milyen gyorsan törölte már a 145K-s vadászatról szóló hozzászólást...
Mikor a hírt bemásoltam még teljesen Blizzard-fan voltam, és csak lestem, hogy ez a free-wow dolog (azonkívül hogy ugye nekik is profit) megint olyasmi, ami a játékosoknak kedvez igazán. Mint anno, mikor még kiforratlan volt a szeró, és inkább nem adtak el több wow-ot egy ideig, de a játékosok tudjanak normálisan játszani. Utána ahogy a szerver tárhelye nőtt, megint a boltokba került a wow. Ez teljesen becsülendő, játékosbarát megoldás volt, mert megtehették volna, hogy tovább árulják, utána mossák kezeiket... Most viszont, hogy készülnek kiherélni a StarCraft 2-t (nem tesznek bele LAN funkciót, csak battleneten lehet multizni) már annyira nem ugrálok az ötlereikért.
----------
OFF: ha van egy szabad percetek, akkor ezt írjátok alá legyetek szivesek Köszönöm.
http://www.petitiononline.com/LANSC2/petition.html
Dátum: 2009.07.20. 08:52:39
Mit jelent magyarul a the(angolul)?
mikor
hány
a vagy az
mi

/szótár.../


Milyen kasztú a regényekben Tier Nan Gorduin?
Bárd
Erdőjáró
Harcos
Varázsló

/kövezzetek meg, de ez szerintem marhára nem alapműveltség/


Hány lába van a zebrának ?
2
Nincs is lába
4
6

/tagadás, amellett idióta kérdés/


milyen szinű bors nincs?
zöld
fekete
fehér
kék

/helyesírási hiba/


Mit ad a Gyakorlőtér 1.szintje?
3 védés!
6 kérdés!
3 füles!
3 Támadás!

/helyesírási hiba, továbbá a válaszok is bénák./
http://www.gamekapocs.hu/hir/15981/A+jovoben+ingyenes+lehet+a+World+of+Warcraft
Dátum: 2009.07.05. 19:18:03
David Beckham-hez melyik sport tartozik??
labdarúgás(foci)
kézilabda
kosárlabda
golf

Adott a válasz, ostobán fogalmazott kérdés, két kérdőjel...

Milyen arányban vannak az alkotórészek a Krúdy-fröccsben?
2 dl bor, 1 dl szóda
1 dl bor, 2 dl szóda
5dl bor, 5 dl szóda
9 dl bor, 1 dl szóda*

Ezt nem érzem az alapműveltség részének, kövezzetek meg érte...
Dátum: 2009.07.02. 20:57:13
Zöngés vagy zöngétlen mássalhangzó a d?
no ne szórakozz velem
mit tudom én
zöngés
zöngétlen

Nem kommentálnám... Törölni pls...
Dátum: 2009.06.27. 11:56:10
Nem a sírás, vagy az irigykedés a lényeg winnie, láss már a dolgok mögé pls:D Arra akartam kilyukadni, hogy páran szinte behozhatatlan előnyre tesznek szert ezzel a módosítással. Nekünk már csak a kiherélt ismételhető küldis rendszer marad (lassabb előrehaladás, kevesebb LE). Már felmerült az a felvetés, hogy csak X teljesített küldi után kattanna be ez a rendszer, tehát mi is megtehetnénk azt, amit ez a jónéhány ember, így tisztességesebb lenne a dolog.

Most gyere, szólj be megint, mert szemmel láthatóam megint sírok. Ha nem értenéd mire gondolok, akkor elmagyarázom, (csak neked csak most).

Képzeld el, hogy állsz reggel a bolti sorban a kenyereddel. Mindenki megveszi előtted pölö 200Ftért, mire odaérsz neked azt mondják hasraütés szerűen, hogy 500Ft-ba kerül, mert eddig túl olcsó volt... Ha nekiállsz magyarázkodni, hogy "pedig ők is 200ért vették, énishaggyyy^^" akkor mindennki lehurrog, hogy sírsz, irigykedsz... Hát nekem nem lenne őszinte a mosolyom...
Dátum: 2009.06.26. 16:21:33
A "veszíts 20K-t" küldi alternatívája, a 90 egészség röhej. A küldetés nagyjából így is hangozhatna: Növeld az egészségedet 90re most 25K-val olcsóbban (amire egyébként is szükséged lesz előbb vagy utóbb), VAGY dobj ki jófejségből 20K-t az ablakon, hogy kapj 25öt vissza... Nem elég hogy az ismételhetőket besz*ptam, mert nem voltam gyors, most ez is megszivat, mert túl gyors voltam, és már kész...

Pazar ötlet:D...

A "nyerj 20K-t" küldihez 90 mágia kell majd? Mert ha igen, akkor rágyúrok... Egyelőre tuti nem csinálom meg, hátha kap egy hasonló 2. opciót...
Oldal: 1234