Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fmate

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.27. 21:39:58
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.27. 14:44:05
Idézet: Fmate - 2008.12.27. 13:50:17
Melyik konzol a legkisebb?

Play Station 3
Xbox 360
Sony PSP
Nintendo DS

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezekből a konzolokból világszinten /35+22+84+41/ több mint 200 millió darabot adtak el (wikipédia).Ilyen széles körben ismert eszközök fizikai méretére vonatkozó kérdést "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ" így értékelni finoman szólva is nevetséges.Kérem a rossz értékelés eltörlését,mivel így a következő hasonlóan értelmes értékelésnél elveszíteném a kérdésfeltevés lehetőségét,ami pedig számomra fontos eleme a játéknak.(bár fogalmam sincs adminok foglalkoznak -e ezzel itt a fórumon,vagy csak a hülye kérdéseket gyomlálgatják a bejelentések alapján...)

Köszi!


Egyrészt amennyiben azok a fölső számok pontosak, az a több mint kétszáz elég lesz 182 milliónak, másrészt ha ehhez hozzávesszük, hogy a Föld lakossága cirka 6,2 milliárd, akkor gyors számolással megkapjuk, hogy a lakosságnak mondjuk a 3%-a birtokol valamilyen fajta konzolt a felsoroltak közül. Ha hozzávesszük, hogy egy konzolt általában a gyerek kap meg a családban, valamint azt is, hogy az újabbat a régi helyett kapja, azt hiszem 6% teljesen reális becslés.
Szerinted a lakosság 6%-a nem egy kis speciális csoport?
És akkor abba még bele sem mentem, hogy akinek az egyik fajta van, az nagy valószínűséggel szintén nem tudja, hogy a másik fajta kisebb vagy nagyobb. Ha a következő hasonlóan értelmes kérdésednél elveszíted a kérdezés jogát, akkor jobban gondold meg, hogy mi legyen az a kérdés.


Kedves lanman....etc

Értékes posztod láthatóan a szimpla kekeckedés szülte,gondolom a sok csillagot is hasonlókért kaptad,gratulálok,értékes forumózó...Viszont,a kérésem egyértelműen egy adminisztrátornak szántam (gyengébbek kedvéért ezt le is írtam).Na most Te,kedves izé adminisztrátor vagy?Nem?Akkor ülj vissza a helyedre,és tartsd a szád.(ne hápogj, a stílust tőled lestem)

Kösz
Dátum: 2008.12.27. 13:50:17
Melyik konzol a legkisebb?

Play Station 3
Xbox 360
Sony PSP
Nintendo DS

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezekből a konzolokból világszinten /35+22+84+41/ több mint 200 millió darabot adtak el (wikipédia).Ilyen széles körben ismert eszközök fizikai méretére vonatkozó kérdést "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ" így értékelni finoman szólva is nevetséges.Kérem a rossz értékelés eltörlését,mivel így a következő hasonlóan értelmes értékelésnél elveszíteném a kérdésfeltevés lehetőségét,ami pedig számomra fontos eleme a játéknak.(bár fogalmam sincs adminok foglalkoznak -e ezzel itt a fórumon,vagy csak a hülye kérdéseket gyomlálgatják a bejelentések alapján...)

Köszi!
Dátum: 2008.11.23. 09:25:49
Azért 1 nap után elvárnám hogy egy Admin legalább benézzen ide és azt hazudja,utána néznek a dolognak...Tudom hogy hétvége van,meg nem munkanap,de azért a mai világban be lehetne logolni otthonról egy fél órára...

Az 1600LE-ről amit a bug miatt buktam már lemondtam...
Dátum: 2008.11.22. 15:59:20
Szerintetek van rá esély,hogy megkapjam az 1600LE-met,vagy a vadászataim amik oda lettek,vagy hagyjam a csudába az egészet.A bug amúgy elmúlt.Portyáztam egyet,attól feljebb ment az LE-m,azóta megint okés.
Dátum: 2008.11.22. 11:37:54
A kínai kommunizmusról azért ne az ötvenes évek szovjetúniója jusson az eszünkbe.A nagyvárosokban,ahol én is jártam,nem sokban különbözik az élet bármely más ország nagyvárosától.Beszélgettem sokat helyiekkel,nem panaszkodtak olyan kontrollra,amiről a kommunizmus sötét időszaka volt hírhedt.(Nem,nem tűntek el aztán később sem valami gulag-ba ) A gazdasági szerepük valóban vitathatatlan,a munkamorál azért más szinten áll arra mint itt - ez gondolom a keleti gondolkodás része arra
Dátum: 2008.11.22. 11:25:11
Bocs de ez az első alkalmam itt a hiba fórumban...Kicsoda Hatsepsut?Admin?
Dátum: 2008.11.22. 11:23:31
Én LE-t sem kapok a vadászatokból...Eddig 1600 ment a lecsóba,többet nem is próbálkozom,amíg nincs fix.Én vagyok az egyedüli?Nálam is kvízolimpia után jött a bug.
Dátum: 2008.10.25. 12:35:36
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=267

Halihó!
Az Ammonium Szövetség /A Végzetúr egyik neves elit gyémánthordája/ toborzást hirdet!Várunk 5!! fő talpraesett galetki végzeturat a jelenlegi 13-as létszám kiegészítésére.Bármely tagunknak írhatsz privát üzenetet,de Ariakis, ill. Von Rolik a legilletékesebbek.A felvételről a szövetség szavaz,ígérem nem kell sokat várnod!Szabályaink szigorúak,de nem túl megterhelőek.Bővebb info a Szövetség lapján olvasható.
Siess,mert hamar betelik az őrtorony!
Dátum: 2008.10.06. 10:32:12
Melyik ország válogatottja ellen szerzett Maradona gólt, "Isten keze" segítségével?

Anglia
Olaszország
Németország
Argentína

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ezzel a kérdéssel mégis mi a baj?Ezt admin osztályozta,vagy vmelyik játékos,akit idegesít,hogy ezt se tudta?
Dátum: 2008.10.05. 10:51:02
Sziasztok,

Próbáltam keresni,de egyszerűen túl sok a találat...Szóval,nemrég kerültem 3. szintre,és egy ideje nem kapok kvízkérdéseket.Van vmi szabály ami eddig elkerülte a figyelmemet?Egyetlen helyes válasz hiányzik a küldimhez,jó lenne befejezni.

Köszi a választ!
Oldal: 1