Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2009.10.15. 22:10:58
V3on. Az sok. Itt 320 fölött még asszem nem is láttam licitet. Ez meg 285ért kelt el legutóbb. Akkor kéne vagy 4 ilyen. Az kb 1 év összeszedni
Csak nem ad plusz TPt az az egy baj van vele
Dátum: 2009.10.15. 21:12:03
Hmm.. akkor nem igen éri meg azt a 300 dukátot amit rá kéne áldozni
Dátum: 2009.10.15. 20:36:41
Asszem első kérdésem ebben a topicban

Vannak az aukción állatoknak vehető tárgyak, pl brutális karom. Elvileg újrahasználható. Ez azt jenti, hogy az összes állatodnak odaadhatod, vagy csak egynek? Úgy tudom, hogy ha elpusztul az állatod vagy elengeded akkor megmarad a tárgy. De ebben a "megsokszorozásban" nem tudok düllőre jutni.
Valaki akinek van hasonló vagy tudja a működését, tudna válaszolni?
Dátum: 2009.10.15. 20:05:37
A Deflectornak mindig is őskő ára is volt.
Azt h miért vonta le azt nem tudom.
De hogy azért nem kaptad meg mert nincs ősköved, az tuti.
Írd be a kvíz 4 című topicba. Akkor az adminok kiveszik majd és nem lesz belőle több gubanc.
Csináld úgy hogy bemenjen! Akkor megéri.

Én hanyagoltam a kérdésfeltevés dolgot majd 3 hónapig. Most újra előjött és elsőre bejuott a kérdésem. Mondjuk nem is 20 sec alatt dobtam össze. Igen jó recept ha foglalkozol a kérdéssel és a válaszokkal, nem csak a hasadra ütsz és ami jön az lesz.
Dátum: 2009.10.15. 18:18:16
Folyamatban van. Nem tudni mikor lesz kész.

Saját tippem október-november fordulója. Persze, ez csak személyes... semmi nem támasztja alá.
Dátum: 2009.10.15. 17:48:32
Hmm... kicsit elragadtattam magam, úgy tűnik. Bocs.
Csak hírtelen túl sok ihlet jött
Igyekszem a realitások talaján maradni... remélem menni fog!
No-brainer? Az jelenti, hogy nem kell hozzá ész, vagy hogy túl bugyuta ötlet? Mellesleg a tüskés bőr volt a minta.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Harcra kijelölt első állatod a varázslatok harci körében is támad.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A napi első gyógyital használatakor az állataid is gyógyulnak a hatás 10%ával.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jutalmazó: Ha védekezés során vereséget szenvedsz, 20% eséllyel kapsz egy CSP-t.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hanvasztás: Kivégzés esetén +5% LE-t szerzel ellenfeledtől.
Dátum: 2009.10.15. 17:27:20
Elvileg a szintednél magasabb sorozatszámú entitást nem hívhatsz ki.
Nem hinném, hogy függ attol mennyi epikust ölt a szövid.
Meg, nem is ugyan azok az epikusok jönnek, mint a szövetségednek. Nekem legalábbis 3ból 1 egysezett eddig.
Dátum: 2009.10.15. 17:09:32
Egy relikvia ami semlegesítené az ellenfél egy állatának támadásait. Vagy akár többét is.
-------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------
Állat védelmező
relikvia

Hatás: ellenfeled másodlagos támadása és másolagos varázslata nem hat állataidra.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Medve csapda
relikvia

Hatás:+1% esély lények befogására
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Vérfarkas implantátum
relikvia

Harcra kijelölt első állatod körönként kétszer támadhat.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Elmepajzs
relikvia

Ellenfeled elszenvedi 5-10%-át saját varázslatsebzésének.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Gyalogsági ásó
relikvia

Hatás:+2%esély kiégett őskő találására vadászat során.
Dátum: 2009.10.15. 16:49:48
Még nem lehet őket megszerezni. Ez lesz a legújjabb fejlesztés. Csak kedvcsinálók a kalandokhoz.
Egyszerű: Mindnek 2 vagy több hivatalos nyelve van.
WIKIPEDIA szerint.
Dátum: 2009.10.15. 10:10:12
Hmm.. azt hiszem ismerlek valahonnan. Nyílván a te "prófétáid" cseszegetik a V3as szövetségeket két taggal.

Arc az van. Az tuti.
Más.. nemigen.
Hu bakker kisregéyn incoming!

1. Tulajdonképpen minden pénz értéktelen. Mivel nem lehet megenni.
2. Ott sem olcsó minden. Az árak nyugaton magasabbak sokszor mint itt. Más kérdés, hogy ott van rendes fizetés amiböl meglehet venni.
3. A kisebbségek "ébregése" az 1800as évek elején kezdődött. Sokat harcoltak a Monarchia idején a jogaikért. A Monarchia azért lett felosztva hogy Németország ne leljen erős szövetségesre Európában (volt más oka is.. de azt most ne részletezzük).
4. Ebben semmi kötelező nincs. Azért van minden szar az ételekben mert az emberek nem tudnak fogyasztani és nincs keretük rá, hogy megválasszák mit vesznek. Globalizáció, igen! Ebben a versenyben az ország alulmarad, a fentebb felsorolt okok miatt (is).
5. Bocs. A többit nem volt kedvem elolvasni. De mindenesetre szép összeesküvés elemélet. ratulálok hozzá. Szar lehet így élni. Nem gondoltál még rá hogy emos legyél? Nagy jövő állna előtted

Negatív hozzáállás rulez. Vigyázz! Nehogy valami jó történnyen a világban, mert összeomlik ez a világkép!

A Marsos dolog. Te vagy a 2.. aki nem érti meg a lényegét. Nem is kell. Végülis tök mindegy hogy látod-e benne azt amit én.
Mellesleg: Csak lehetőség, nem kötelező megtenni, és nem is 100% a sikere. Azt pedig nem mondtam, hogy csak a Marson lehet élet. Gondold át, mennyi csillag van az égen. Azt a számot emeld a négyzetére, majd újra és Kb megkapod a csillagok számát amit láthatunk a techikánkal. Nah ezt szorozd meg pár százzal és megkapod a bolygók számát. Ebböl ki kell vonni az élet általunk ismert formájának nem ideális helyeket és megkaptunk egy több százmilliárdos számot. Ennyi helyen lehet élet, olyan mint a miénk. valszeg nincs esély rá, hogy akár csak az egyiken élet legyen. Persze...

A leggazdagabb országok és a legszegényebb nyomornegyedek? Kérdezd meg a brazil ismerősödet, hogy mi van Rióban? Gondolom tudna mesélni. Nah, ott annyiból élnek egy év alatt mint amit a gettóban egy amerikai kukás összeszed 1 hét alatt. Döntsd el melyik a szegényebb!

Jöhet a lepontozás! Köszi!

U.I.
Elolvastam a többit is. Nekem kicsit beskatulyázós vagy és még mindig negatív. Jó tagjai lennének a rendszernek? Karrieristák?
Én lehúzlak, mégsem vagyok egyik sem. Tenni akarok ez ellen! Nem a "rendszer" (ami szerintem nem létezik) része lenni!

A Mátrixot animékből ollózták össze (japán cucc) és a mondanivalóját már évezredekkel ezelőtt megfogalmazták. A vallási tanítók meg a saját elveiket látják elrejtve benne. Biztos a hinduizmust is a te világméretű összesküvésed ellen találták ki anno. Ügye?
József Atilla életútját ismered, remélem. Akkor azt is tudhatod ő melyik rendszer ellen lépett fel. (Elárulom, akkor még nem volt ez ami most van. Ismeretlen volt a globalizáció és társai).

Te gyakorlatilag az elnyomást akarod eltörölni ha jól értem. Sok sikert hozzá. NAgyobb vállalkozás mint a Marsra életet vinni.
15% előtt el kell verni a lét ha jön.
És egyböl újra vadászni, ekkor elvileg beüt bottal. Valszeg lecsak 0ra. Ha nem húzta még le a támadhatósági időt akkor van 8 órád pihizni. Ezt naponta max 2x kell megcsinálni vele és kész. Esetleg ha nem sokkal erőssebb akkor egy védelmi italla is meglehet szívatni, ha lepattan akkor nyersz az ügyön. Nem tudom botok nézik-e az erő változását.
Dátum: 2009.10.14. 19:55:35
Ha jól tévedek Shakespeareeleve szindarabként írta meg. Nem arra hogy könyv legyen. Későb adták ki könyvformátumban.
Dátum: 2009.10.14. 18:38:50
Ha jól tudom a fólió egy műgyűjtemény. Annak egy része volt a R és J.

Akkor ez most könyv vagy színdarab?
Dátum: 2009.10.14. 18:33:56
Hol lesz a Magyar motoGp pálya?
Sávoly.
Kiskunhalas.
Pusztavacs.
Veszprém.

Spec, és mi lesz akkor ha már megépült a pálya? A G miért nagy, és a magyar?

Melyik mese szereplői: Fanyűvő, Kőmorzsoló, Vasgyúró, Hétszűnyű Kapanyányi Monyók?
Fehérlófia
A négy jóbarát
Nincs ilyen mese
Hófehérke és a hét törpe

Ha nincs ilyen akkor minek kérdezi? Fantázia!
Dátum: 2009.10.13. 21:14:05
Az összes kérdésed hibás. Vagy nincs benne évszám hogy mikor. Vagy lényegtelen kéréds. Pl az NB1es.
Vagy ha van is benne akkor is véáltozhat még idén.
A helyesírási hábkat most nem néztem de tuti találna valaki olyat is.

Jobban meg kel lgondolni a kérdést, nem csak a te érdeklődési körödben gondokozni.
Dátum: 2009.10.13. 21:08:58
Én nem.
De a Jenőben is van 1 szó: NŐ. Tehát én tuti visszadobtam volna