Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2010.02.04. 11:29:32
Egyetértek.

De van valami amit nem tudok megmagyarázni:
Van az a 100 Dukát aukciós tétel. Namármost az 120-150 dukátért megy V3-on. Ami azért elég röhej. Ennyire nem kell senkinek a dukát. Tehát csak az emberek egy kis része gyűjti precízen és céltudatosan a dukátokat.. a többieknek csak úgy jön.. vagy még az se. A +1-es tárgyak tutira 100dukát felett fognak elkelni. Ha így nem 5 hanem 6 tétel lesz permanensen, akkor már jócskán lefölözik a bekerült dukátokat.
Máskérdés, hogy tényleg mennyire nem áll egy súlycsoportban a befektetett munka és a táp. Már most sem.
Nekem van egy laptopom. 1GB rammal. Elveileg 2GBig bővíthatő. Mivel mostmár vannak nagyobb kapacitású, de ugyan akkora helyet és slotot foglaló ramok én belerakok egy 2 GBosat a jelenlegi mellé és felismertettem normálisan a Windows 98ammal akkor ez most tuning-é avagy sem?

Proci hűtés problematikája. Bocsásson meg a kegyelmes úr, ha számomra a procihűtés nem csak a ventilátoros megoldást jelenti, hanem az extrábbakat is idesorolom. HA netán azt tecccett volna odaírni, hogy: Processzorok gyári hűtővel történő felszerelése, akkor mindjárt stabilabb lenne a világbéke. Így viszont nem az.

Miért is tartozik az extra hűtés a bővítéshez? Mert nagyobb teljesítmény leadására ad lehetőséget? akkor ez már nem a tunning kategóriája? Hogyisvanezkéremszépen?
Gratulálok. Az tényleg szép teljesítmény
Nem kell CSUPANAGYBETŰVELÍRNI! Nem kocsma, hogy ordítani kelljen.

Mellesleg a RAM bővítésével is jelentős gyorsulást lehet elérni a PCvel.
Nem is beszélve az extrém procihűtési eljárásokról. Amikkel csodákat lehet művelni!

Több jó válasz is van. A kérdés külalakja is gyatra.
Egyes! Helyedre mehetsz!

Aki nem ért hozzá az ne tegyen fel kérdést a témában! Aki meg még az igazát sem tudja bizonyítani.. az meg.. inkább nem is mondom.
Valszeg úgy gondolták, hogy a ragozást írtad el. Ezesetben lazán lehet helyesírási hibára hivatkozva visszadobni. Mondjuk az tény hogy lehetőséget adhattak volna a javításra...
Szerintem a kérdés nem tiszta. A figura ragozásában zavar, hogy most a szinész figurájára gondolsz (amit eljátszott a filmeken) vagy egy C. C. nevezetű figurára?

Szerintem ezért dobták vissza.
Dátum: 2010.02.03. 14:47:53
Pontosítsunk: 7x annyi építésért mint a tied, kapok durván 2,5x annyit. Most én is mennyek sírni?

Hertz javaslata tetszik. A problémát tényleg nem oldja meg. De legalább az emberek kereshetnek más okot arra, hogy elégedetlenkedjenek.
A lényeg: ha valami durva feltételt szabsz, azt a tömeg soha nem fogja átugorni. Még 50es szint környékén is vannak sokan 1 milla lalatti építéssel.. hogy csak egy példát említsek. Azok akik ügyesebbek, vagy jobbak, esetleg netán tudnak tervezni is. Azok az ilyen léceket is lazán átugorják. 15ös szintre ha akar valaki akkor összehozhat csak vadászattal is 300k építést. De 200at tutira. Ha Hertz javaslatát vesszük alapul akkor meg a 20on egynéhányas szintű "majdkésőbbépítekjól" Jancsik sírnak majd mert nekik nincs +75 a tulajdonságaik mellett és ezért elverik őket a 100TÖvel kevesebbel rendelkező építők a bajnokin
Dátum: 2010.02.03. 12:07:45
A szövetségből vagyok. Eltörlő néven játszom. Ha már bennevagyunk a személyeskedésben:
-engem meghívtak a szövetségbe, 6os szintű, 100k LEdiffes karimat töröltem egy jó társaság és biztos szövetségi épületekért.
- van két epikus cuccom, egyiket elvette töllem a legutóbbi újjítás. A másik egy igen tápos Dornodon gyűrűje. Moswt mondhatnád h 10% Plusz LÉt ad nekem, de ki kell, hogy röhögjelek. Mert nem. Tudod miért? Mert túrbóval maxoltam a kreatívot, és ez a gyűrű már nem ad max fölötti szakit.

Mellesleg, V+on is megvolt ez a cucc. Igaz akkor 3-4 szinttel később. Nem egy nagy wasistdas megszerezni. Neked is menne, ha nem lennél ennyire nyafogós.
Az etikáról való blabládat még megértem. De azt már nem hogy 700k LEdiffel nem sikerült valami értelmes építést összehoznod. Úgy néz ki etikátlanul soknak tartottad azt az 5k LEt egy epikus cuccért, vagy a bónuszokért.


Valószínűleg csak és kizárólag a bónuszok miatt vagyunk erőssek. Nem a sok rabolt LE, nem a sok tervezés és taktikázás bajnokik előtt és nem a sok fejlesztési tanácskozás tette a karaktereinket olyanokká amilyenek. Ezek valszeg semmit nem számítanak. Csak az a sz..ros +Támadás és védekezés.
Azért ennyire ne nézzél már le minket. Köszi!
Dátum: 2010.01.30. 20:02:23
Arra gondoltatok, hogy a kéletbe beraknák azt mint a V3as PRÉMIUM portyánál. Tehát a vesztes prémes csak 1/10ét veszti el annak amit az ellenfél nyer. Tehát maradna a mostani veszteség, de ha mondjuk teljesül valamilyen feltétel (Kútméret, erősség, emberszám, vagy valami) akkor a nyertes 10x annyit kapjon mint amennyit a vesztes fél veszít. Csak ennyi kéne a háborúba és mindjárt lene némi értelme. Nem szívna nagyot a vesztes sem és a győztes sem hiába fáradozott.

De a nyert/vesztett arány sem kéne oda. Túl aok a visszaélés és kiskapu. Pl egy 10 háborút nyert kis szövit megvág 3 nap alatt egy sokkal erősebb akár 2 tagús szövi.. akkor azok sokat buknak, ami alacsonyabb szinten igencsak húsbavágó.
Dátum: 2010.01.28. 23:13:26
Javaslat:
A karakterlapon legyen látható a lélekenergia mellett a karakter LGY készlete is. Ne kelljen mindig a kufárhoz mászkálni az infóért.
A KP is látszik. Az LGYnek méginkább kellene.
Dátum: 2010.01.28. 23:03:38
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
Egyrészt fáj már ez a túrózás. Másrészt meg tényleg egyre rosszabb a portyázás helyzete ami meg könnyeket csal a szemembe...
Dátum: 2010.01.28. 22:59:40
Az arénában nem lehet kihívni senkit. Ez elég nagy hiányosság. Hiszen aréna csatát mindneki ellen lehet vívni a szöviben. Akkor ezt miért nem?
Dátum: 2010.01.28. 20:12:20
Felettébb értelmes hozzászólás...

A V3 szabályrendszere teljesen jó. Ha szimpla tamagocsikat akarunk. Ha azt szeretnénk, hogy legyen valami izgalom is a játékban, akkor elvetendő.
Dátum: 2010.01.28. 20:08:49
Bele kéne hogy számolja. Hiszen az állat szintlépés az szintlépés. Függetlenül attól, hogy mi idézi elő.
Dátum: 2010.01.28. 17:23:44
30on is igen könnyű..

Elvileg ismételhetője meg mindenkinek lesz.
Dátum: 2010.01.28. 17:19:01
Épp most akartam bemásolni ezt. Még jó hogy visszaolvastam
Látom, másnak sem jött be a cucc.
Dátum: 2010.01.28. 17:14:25
Ugyan az igaz mint a portyára. Ha alacsony az ÉPje akkor nem támadhatod. Azt ne kérdezd miért van így... sejtelmem sincs.
Dátum: 2010.01.28. 15:16:51
Elvileg nincs köze a kettőnek egymáshoz. Mivel a baráti cucc az nem LE+TP alapú portyázás.
Dátum: 2010.01.28. 15:02:51
Kár, hogy PPt használ a cucc. Így marad állatok TPmentes túrbózására...
Dátum: 2010.01.27. 16:03:00
500k LE diff 12es szinten nem olyan nagy kunszt. Nem a vérivó miatt szerezte. Nem sokat oszt/szoroz a bajnokin az a cucc.