Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2010.02.17. 21:09:41
Egyetértek.

Engem is foglalkoztat az őskő vásárlás gondolata. De nem tudom én sem, hogy miért is vegyek?
ÉN már az ezredfordulón is a világvégét ordibáltam. 2001 szeptember 11-én kivonultam az utcára tiltakozni az atomháború ellen. Mert féltem a világvégétől. Most.. 2010-ben beléptem egy maja kultuszt favorizáló egyházba és magbocsájtást hírdetjük. Hiszen 2012ben eljön az apikalipszis!

Harmadszorra majdcsak összejön.. nem?
Dátum: 2010.02.17. 17:37:29
Ki védte a Spanyol kaput a 2008as Labdarúgó EB-n?
Lehmann
Casillas
Kahn
Van der Sar


Spec. Kéretik törölni.

A magyar vadászrepülők egyik egységének jelvényén melyik állat szerepel?
Oroszlán
Tigris
Puma+
Hópárduc

Szerintem spec. "Melyik sánta lábán van bibírcsókja a vasorrú bábának" tipusú kérdés.
Dátum: 2010.02.09. 22:51:15
Épp kijöttél 15% alol, akkor beütött és újra megy a számláló hogy mikor jössz ki 15% alól.
Dátum: 2010.02.08. 18:07:28
Egymás üdvözlése után megegyeztek, hogy tudásotokat meggyőzőkészség, manakonstrukció és energiahasznosítás szakértelmekben fogjátok összemérni.

Full VF-esként elég nehéz volt volna megnyernem az utolsó számot.Milyen már, hogy valaki olyan ellenfelet kaphat aki ellen egy menetben esélytelen hogy nyerjen! Vegyétek már ki a VFet és az EHt a baráti portyából!!
Jó ez a portyarendszer. Mostmár a pókok is egymást tömik TPvel.

Több mint zseniális
Dátum: 2010.02.07. 13:35:02
A Csillagok háborújában ki Greedo?
egy jedi-lovag
egy fejvadász
Luke Skywalker apja
egy droidkereskedő

Spec. Törölni.
Ha visszaolvasol, láthatod hogy a játékosok újra kaptak értékelési jogot. Ezért lehet h törlésle itélték.
Mintha már valaki feltette volna ezt a kérdést. Legalábbis én már találkoztam vele valahol. Teljesen valószínűnek tartom, hogy már szerepel az adatbázisban a kérdés.
Dátum: 2010.02.07. 12:06:57
Lenne egy javaslatom:
Úgy tűnik, hogy visszajött a játékosok általi kvízértékelés. Ebböl megint nagy botrányok várhatóak a tonnaszám csődülő rossz és értelmetlen kérdések miatt.
Az lenne a javaslatom, hogy csak olyanok értékelhessenek akiknek már van X számú helyes kvízválaszuk. Vagy Y számú jóra értékelt kvízkérdésük.
X Lehetne 10000... az Y meg 20-50.

Ezzel máris igényességet vinnénk a témába.
Eddig én 4 kérdést kaptam értékelésre. Mindet visszavágtam. Pedig nem vagyok valami nagy kvízadmin-szerű cucc. Csak egyszerűen majdnem 10k helyes válasz után kialakult valami érzék és igény a kvízekkel kapcsolatban.

Jobb lenne ha helyes kvízválaszok számához kötnék, hogy ki kaphat kvízértékelést. Mondjuk 10k helyes válasz után jöhetnének ilyenek.
Egyböl pároslábbal rúgnám vissza speciális felíratozással.
Mivel ez egy tipikus speciális kérdés.

Ha azt vesszük, hogy tudom a választ akkor meg jelöltnek is simán mondanám.

Ha pedig a számteches berkekben jártasságot feltételezünk minden játékosről, akkor meg a túl könnyű mivolta miatt dobnám vissza.
Dátum: 2010.02.06. 12:01:47
Csak annyit akartam tudni, hogy van-e az Olinpián handikep. Ahogy winnie utalt rá, hogy ismerik.

Mint látom, nincs ilyen.

Kérdés tisztázva. A -3as levonással semmi bajom nincs. Csak kicsit igazságtalannak érzem, hogy mindig az van büntetve itt aki valamit túl jól csinál. De megértem, hogy a játénak ez kell... pörögjön a bajnoki.
Dátum: 2010.02.05. 18:16:31
Nem tudsz. Max ha átváltod sima őskőre. Vagy ha azt nem akarod/tudod, akkor beépítheted az energiakristályosító nevezetű szövetségi épületbe.
Dátum: 2010.02.05. 18:14:02
Mondj egy példát kérlek az Olimpiáról!

Kíváncsian várom!
Dátum: 2010.02.05. 14:47:51
Ezzel esélyt adva azoknak akik tettek eddig a bajnokira. Vagy akár az egész játékra is.
Itt mindenki megtehet bármit amit már valaki megtett. Tehát bárkinek lehet 1millás LEdiffje 10es szintre. Akinek ez nem jön össze az azért legyen bajnok mert másnak ez sikerült és ezért azt szívatjuk?
De jó hogy itt mindenki kisírja a cuccot/boostot magának! Tenni sokkal nehezebb lenne érte!
Dátum: 2010.02.05. 13:18:57
Oh.. ide még én is feljutottam

Szép munka! Gratulálok mindenkinek!



Idézet: Birka - 2010.02.05. 13:09:23
Rég volt top40 tulosszeg lista elemtes:
Legkisebb léegyenérték
16989215

Legnagyobb léegyenérték:
39066665


Ez mit jelent?
Dátum: 2010.02.04. 20:18:08
Ilyen emberek a 30-50 szint közötti, naponta csak a játékra ránéző emberek. Aki minden nap elveri az 5 CSP-t az 50es szintre 500dukát körül szed össze. Ha lasabban fejlődik vagy már elkezdi az ismételhetőket, akkor akár többet is jóval. 500 dukáttal V3on elvileg bármire lehet esélye az embernek. Ahogy hallottam V1-2őn 800 dukáttal megy a harc. Akkor oda csak 65-70es szinten jut el az ilyen precíz népesség. Akik nem áldoznak a dukátért azok tényleg soha nem fognak AHs cuccot szerezni.
El kéne dönteni, hogy:
-az AHs tárgyakat akarjuk tömegessé tenni

vagy

-olyan feltételeket és korlátokat (a jelenlegiek ilyenek) szabunk, melyeket sokan nem tudnak átugrani és így lecsúsznak a dukátért vehető tárgyakról.

Előbbiben mindenki happy lehet a 30as szintem megszerzett bérletével. Az utóbbiban pedig a kevesek lehetnek boldogok az AHs valódi egyediséget biztosító relikviáikkal.
Dátum: 2010.02.04. 17:49:31
Elvileg ennek nem szabadna így lennie. Ha nincs kifejlesztve az írányított vadászatod akkor csak a randomra tudok gondolni. A rubin nem annyira népszerű és tultápolt horda, hogy Miklósék ilyen hátrányosan megkülönböztessék
Dátum: 2010.02.04. 17:41:19
A 3. világon a nyert/vesztett csaták aránya is számít a rabolható LE képletében. Valószínűleg így tölle annyi a max amit tudsz szerezni. Hacsak nem erősödik meg hírtelen akkor nem fog sikerülni a küldi.

Javaslom: keress magadnál pár szinttel alacsonyabb emberkét aki jó sok győzelemmel és kevés vereséggel rendelkezik. Ha a szintje egyik legerősebbje is, akkor valszeg sok LE van nálla és tudsz rabolni 750et tölle. 20as kreatívval nem lehet gond a küldetés.