Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2010.10.04. 21:21:54
Most börtönözzük be. Nem a börtönben van.
A szövegben benen van hogy északról jön vagy mi. Tehát most csak kötözzük
Dátum: 2010.10.04. 21:18:53
Ha alacsony szinten öli az ember a sárkányokat az eventben és kiesik neki a féléves bérlet, akkor azt eladhatja lélekgyémántért. Abból lehet azokat a csizmákat megvenni.
Dátum: 2010.10.04. 13:59:34
Teljes.
Dátum: 2010.10.04. 13:55:58
Van az a kaland törlése gombocska
Kalandozás előtt is meg lehet oldani.
Ha naponta csak 2:50 (2 óra 50percnyit) vadászol akkor nem csordulnak a CSP-k. Tehát fogy
Így naponta csak egyszer mész láthatatlanba és vadászol 15% előttig. Ennyi.
Dátum: 2010.10.04. 13:53:24
Jól értetted
Dátum: 2010.10.04. 13:21:37
Remélem még megtalál a kérdésem!

A vadászós szakikat a képlet az aktuális szakival számolja? Vagy egyböl maxnak veszi, még ha alacsony, akkor is? (pl a spektrálist/sajtolást)
Dátum: 2010.10.04. 13:19:00
Áhh.. dehogy időigényesebb!
Lenyomod a térkapukat míg 15% közelébe nem érsz. Vakuban és buznyákban csattansz az epiken. Benyomod a láthatatlant és vadászol. Öltözés, megint vadászat. Egy ital vagy visszaöltözés 15% előtt, gyors ÉP zabáló kaland és máris megint nullán van az ember. Ezt lehet ismételgetni ameddig tetszik. Amikor letellik a 24 óra előjön a paraszt és portyázik/küldizik vagy amit akar. Amint mehet láthatatlanságba megint, akkor puff ugyanez újra! Nem nagy kunszt

Alig valamivel igényel több időt mint a sima vadászat és nem is fognak lerabolni!
Dátum: 2010.10.04. 13:04:25
Tehát konkrétan az event megtöm engem olyan 3200 TPvel. Ha 100nál megállok.
Mondjuk kapok 10 italt. Kizártnak tartom, de legyen úgy. Namármost ahogy hogy mondjuk nekem ez buli legyen meghagyom a vadászós küldiket a végére (nem lehet persze, de tételezzük fel) mondjuk 58-as szintre. Ott a 40 Tp helyett kapni fogok 20-at a VF miatt. Így vadászatonként 20-at spórolva 160 Vadászat után lenne pozitív az event. Hmm.. azért ennyit remélem nem kell vadásznom!
A TP miatt bukott LÉt meg had ne számoljam ki!

Az event nem sikerült igazán pókbarátra. De nem baj.. a játék sem!
Dátum: 2010.10.04. 12:09:57
De az EH akkor is javít az arányunkon.
Tehát nem 0 a hatása. A VFnek viszont kereken 0 lenne. Mivel csak és kizárólag küldetés miatt vadászok.
Vagyis: csak a küldetések megoldásának idejére kéne felvennem ezt a VF-et és utánna vissza kell váltanom, ha nem akarok szívni vele.
Dátum: 2010.10.04. 12:05:17
Szerintem speki és sajtolás
Dátum: 2010.10.04. 11:54:22
Mennyi egy maxos vadászat LE/TP aránya?
130?

Mert én kb annyival portyázom. Nem régóta, de egy ideje már kb ennyit hozok.
Megjegyezném, hogy én még csak fasorban sem vagyok azokhoz képest akik profik a portyázásban.

Az eset igenis lehetséges, különösen alacsonyabb szinten. Mielőtt még az összes vadászós szakit ki tudná valaki fejleszteni.
De szerintem Begginer is sokkal jobb LE/TP arányt hoz.
V2-őn meg Dexion ilyen lehet még.

Nekik lehet még kevésbé érné meg ez a lötyi, mint nekem. Pedig ahogy elnézem számomra is csak és kizárólag köldetések (vadászós) megcsinálásának idejére kellene a VF.
Dátum: 2010.10.04. 11:36:35
Azzal a helyzettel mi van amikor valaki sokkal jobb LE/TP arányt csinál EH-val mint VF-el?
Akkor marad a küldizésre való felhasználás.

Csak sajnos még mindig nem lehet tudni, hogy most a szakikat maxon veszi-e a jutalmazó script vagy csak a jelenlegin. Ha ez a kérdés tisztázva lesz, akkor végre el fogom tudni dönteni, hogy beletoljak-e 400 CSP-t az eventbe vagy sem
Dátum: 2010.10.04. 11:22:23
Ha nincs semmi vadászós szaki, akkor is maxolva számolja a képlet?
Mert azt mondták, hogy megnézik: van-e TÖ-s tárgy vagy sem és ha nem maxos az ultraspecc akkor elviekben rárakják a túrbót. De ha pl 1-es spekije van valakinek. Akkor azt 100-asban számolják? Ez nekem túl szép, hogy igaz legyen.
Dátum: 2010.10.04. 09:41:43
Akkor neked is jár a logikai aranyérem!
A MEDÁLHALMOZÁS ELLEN LETT BEVEZETVE!
Tehát: Kevés embernek legyen KEVÉS (tehát csak pár darab) medálja. Ne nagyon kevésnek K*rvasok!

Bocs, ha bonyolult voltam. Nem tudom mindenki IQ-jához igazítani a hozzászólásaimat.
Dátum: 2010.10.04. 09:00:29
El lehet verni 5-6 szinttel magasabbat is.
Épp az a cél, hogy minél kevesebb embernek legyen minél kevesebb medálja. Így értékes a medál. Ha "mindenkinek" van, akkor elveszik az értéke. Ezért lett bevezetve például a medálok utáni levonás a bajnokin.
Dátum: 2010.10.04. 08:45:46
Csak egy egyszerű érdeklődés volt Teljesen ártatlan
1.
Ez a kérdés biztos, hogy szerepelt már. Konkrétan tegnap válaszoltam rá. A kvízadatbázis még nem teljes. Csak a már besorolt kérdések vannak benne elvileg. Ha ezt még nem sorolták be a játékosok, akkor ez nincs benne.

2.
A rekordok könyve azért egy elég népszerű cucc
Hiszen minden évben kiadják és nemrég (5 éve) volt a jubileuma. Elég nagy felhajtással és csilli-villi kiadással.
Meg ha már mindenki a rekordok után koslat és azokra kérdeznek rá a kvízekben és kvízműsorokban, akkor illik tudni a rekordokat megörző közegnek a történetét is. Legalábbis az első megjelenés idejét.
Dátum: 2010.10.04. 08:33:13
Az aktiválós oldalon ki van írva a te szorzód. Azzal szorozd be azt az LEt amit be akarsz tölteni!

Mellesleg, melyik világon vagy 25-ös és mi a karakterneved?
Dátum: 2010.10.03. 19:58:21
Akkor ezt már kiszedték. Pedig anno mekkora poén volt
Dátum: 2010.10.03. 19:55:59
Az előző sárkányos eventnél ment. Még Miklós is megmondta, hogy a szint végén mindneki megkapja a jutalmat. Addig nem kötelező átvenni.
Én izomból TÖztem egy szinten át. Sok ezer extra Léhez jutva. Mégsem változott a jutalom mennyisége.

Én minden esetre kipróbálom. Veszteni nem veszíthetek vele semmit