Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobos7

Oldal: 12345678
Továbbra is érdekelne, hogy elfogadható-e a következő kérdés ?

Mikor kezdett kiépülni a Szépasszony-völgy jelenlegi, turisták által látogatott része?
- 1662
- 1743
- I. világháború utáni években
- II. világháború utáni néhány évben

Lehetőség szerint ugyanebben a formában tenném fel, egriek előnyben
hát amelyik országban egy olyan dolog amit már egy 9éves is tud érdektelen..... ott már baj van.....

én is tudtam róla 9 évesen pedig 250km-re lakom, és konkrétan az a rész ugrott be akkor is, ami most is turista látványosság, függetlenül ettől a giccses felújított parktól.....

próba képp azért felteszem, hátha....

de a véleményem a kvízről nem sokat változott, irtózatos szögletes, nehezen emészthető lett, de Ötvös Csöpiről rögtön a zsiguli jut eszembe a Szépasszony-völgyről pedig a Medina a 16os és 4es pincével bár jégbort is vettem....
az én változatomban viszont így volt feltéve a kérdés:

Mikor kezdett kiépülni a Szépasszony-völgy jelenlegi, turisták által látogatott része?

a jelenlegi, az a jelenlegire utalt volna ahol a busz megáll a turisták kiszállnak isznak és kajálnak és költik a sok forintot / eurót
a kvízben tudtommal nincsenek világok, ha egyszer feltetted akkor mind a 4 világban látható
szia

hát így valóban szebb lett a dolog

de most melyik lett a helyes válasz ? Mert építeni valóban 1774ben kezdték, de a turisztikai Szépasszony-völgy csak a 2ik Vh után indult fejlődésnek az első 13 pincével, de akkor még fordított számozással

köszi
P
Mikor kezdett kiépülni a Szépasszony-völgy jelenlegi, turisták által látogatott része?
- 1662
- 1743
- I. világháború utáni években
- II. világháború utáni néhány évben
szia

olvasd te is a

http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes

itt szó szerint leírták, hogy forma 1-el kapcsolatos kérdést fölösleges föltenni.... pedig az legalább érdekes is lehet a lehetetlen foci kérdésekhez képest, amit még tapasztalt foci drukker sem tud, csak google ből
elolvastam ismét a linket, valóban jól le van írva, hogy ne is tegyél fel kérdést mert úgysem tudsz olyat amit elfogadnak.... Én kb 4000 kérdést láttam, abból 3000 simán érdektelent kellett volna kapjon.... 500 meg túl nehezet, pedig nem vagyok egy nagyon elveszett, műveletlen ember
a wiki-t ismerem természetesen, de miután felteszem a kérdést és elutasítják, úgy is itt fogok kikötni..... ugyanez lesz akkor is a témám, csak épp 200 hozzászólásban

És valóban, ezért kérdezem körbe néhány barátomat, hogy mit szólnak a kérdéshez.

Vágó István ismert kvízműsora is tele volt érdektelen kérdéssel, mert abból is idéztem

Szóval a kvízhez no comment.....
sziasztok,
ez így elfogadható vajon, a másik topikban már kaptam egy-két instrukciót

Mikor kezdett kiépülni a Szépasszony-völgy jelenlegi, turisták által látogatott része?
- 1662
- 1743
- I. világháború utáni években
- II. világháború utáni néhány évben
az is igaz, hogy a "kettedik" világháború után van 1984is, de ha én látnék egy hasonló kérdést cirka 1945-50re gondolnék, nem pedig 2009re vagy 1984re....

írtó szögletes ez a kvíz
valóban egy vessző kimaradt a jelenlegi után, de ha elgondolkoznál a kérdés stílusán, gyorsan rájöhetsz hogy nem tegnap nyitották meg a völgyet és ásták az első pincét

és talán erről minden magyar ember hallott már az országban

feltenném a kérdést akkor, melyik kérdés nem érdektelen és megy át a kvíz értékelőkön ?

mert nekem amoda v1 nem sikerült már kb 20 kérdés..... de csak úgy heccből felteszem őket, kikérdezve az ismerősi kört mi a véleményük..... hiba mentesen van feltéve de mindig visszadobják jóformán, itt összesen egy kérdést akarok a küldetés miatt feltenni, ezért szeretném megtudni kb mit tegyek fel amire cirka 100% az esély hogy elfogadják..... ha már ilyen fura felfogású lett a játék ezen része is.....

köszi
P
Mikor épült ki a Szépasszony-völgy jelenlegi turisták által látogatott része?
- 1743
- 1916
- II. világháború után
- 1984

így már átmenne vajon ?
szia

a másik topikban mindenre azt mondják, hogy ok, és a végén nem fogadják el....

P
Sziasztok,

lassan elszánom magam egy kérdése feltevésre ismét

Szépasszony-völgy kapcsán éredek / elfogadható a kérdés feltevés ?

pl:

Mikor épült ki a Szépasszony-völgy jelenlegi turisták által látogatott része?
- 1526
- 1999
- II. világháború után
- Szépasszony-völgy????

köszi
Egyetértek az előttem szólókkal, szégyen ami a kvíznél megy......

lelkiismeret mentesen, kiszúrásból értékelnek, az utóbbi 50 hozzászólásban egész jó kérdéseket olvastam, amit ugye elutasítottak.....

amúgy meg tele van a játék szara..nál s..rabb kérdésekkel telis tele helyesírási hibákkal, de szarvas nagy hibákkal nem egy pár nyavalyás szóközzel....

én egyetlen egy kvízt tennék fel, ha végre elfogadnák, de ezt lehetetlen sajnos, pár ezer kvízt végigolvasva (v1) gondoltam felteszem a következő kérdést:

Hogy hívják a NASA két Marsjáróját?

Én nem találkoztam eddig ezzel a kérdéssel, de azt a választ kaptam, hogy ez már szerepelt......

no comment, sajnálom a játékot, hogy ezzel lehúzzák a színvonalat és dühöt keltenek.... nem véletlen ez a legnagyobb topik....
Hát kidobták a kérdést 2 perc alatt, ezért nem tettem fel kérdést az elmúlt fél évben.....

van egy gyönge véleményem a kvízről..... nemrég a v1es karimmal 250et vadásztam cirka, de a feltett 250 kérdésből 200abszolult érdektelen kérdés volt, bár szórakoztat amíg megtalálom a helyes megoldást 30kérdés hibás és kb 20 ami tényleg kvíz kérdés..... de pl 10kérdésben volt hogy 3x ugyanazt kaptam.....

szerintem nagyon el van cseszve ez a kvízes dolog.... na és mi van ha ismétlődik ? Hát semmi

szóval nem tudom mit tegyek fel, úgyis kidobják.....

ja és ez a vadásszunk egyszerre 50et + kvíz variálás is nagyon el van szúrva...... de nagyon nagyon..... ha egy kérdésre nem tudom a választ, rögtön 2 kérdésnél bukom a dolgot....
Hát kidobták a kérdést 2 perc alatt, ezért nem tettem fel kérdést az elmúlt fél évben.....

van egy gyönge véleményem a kvízről..... nemrég a v1es karimmal 250et vadásztam cirka, de a feltett 250 kérdésből 200abszolult érdektelen kérdés volt, bár szórakoztat amíg megtalálom a helyes megoldást 30kérdés hibás és kb 20 ami tényleg kvíz kérdés..... de pl 10kérdésben volt hogy 3x ugyanazt kaptam.....

szerintem nagyon el van cseszve ez a kvízes dolog.... na és mi van ha ismétlődik ? Hát semmi

szóval nem tudom mit tegyek fel, úgyis kidobják.....
szóval akkor így helyes ?

Hogy hívják a NASA két Marsjáróját?

Spirit és Opportunity
Daidalos és Ikaros
Kepler és Galilei
Phobos és Deimos
Most ritkábban hallani róla, de pár éve a híradó tele volt vele De most a Holdra szállás miatt megint emlegetik őket

az szvsz mit jelent ?

köszi
P
Oldal: 12345678