Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

én sem. talán Redl (semmiképp sem Ridl) ezredes rendezett is szabadidejében
szerintem jól van ez így. miért gond, hogy egy nyavalyás kérdést össze kell szedni? miért baj, hogy kicsit az agyukat is megmozgatják?
az tény, hogy a sok szemét kérdés adhat nyafogásra okot. inkább azt kell rendbetenni.
nem, eddig Magyarországon volt
Durván 30 darab melyik filmben nem szerepel Jason Statham kérdés van jelenleg az adatbázisban, pedig folyamatosan irtják...
pfff
Dátum: 2009.08.08. 00:44:05
Idézet: TigrisÚr - 2009.08.07. 19:32:55
Az alábbi illemszabályok közül melyik hamis?
Telefonálásnál mindig a hívott fél mutatkozik be először.
Étterembe, cukrászdába mindig a férfi lép be először.
Köszönésnél elég azt mondani 'Jó napot' és 'Viszlát'
Általában mindig páratlan számú virágot ajándékozunk

A helyes válasznak a köszönés van megjelölve, tehát ez elvileg a hamis, de...

"A telefonálás illemszabályai: - rövid beszélgetés; - a hívott félnek kell azonosítania magát: mondja meg a nevét, ha a munkahelyét hívják, akkor a munkahelye nevét (így a hívó fél biztos lehet abban, hogy jó számot hívott); - a hívó fél köszön, bemutatkozik, közli, hogy kivel szeretne beszélni, megkérdezi, hogy zavarja-e a hívott felet, ha igen, visszahívást ajánl fel; - visszahívás: ha a hívott félnek visszahívást ígérnek, és ő megadja a telefonszámát, nem telefonálhat újra."
Tehát a telefonos válasz IS hamis.

Virág: akkor most általában vagy mindig???
Ebben a formában törlendő és csókoltatom aki ezt így átengedte.

Én meg téged, mert helyes válasznak a köszönős van megjelölve...
Dátum: 2009.08.06. 22:42:03
Hú, nagyon jól toljátok, csak így tovább!
Üdv!
Melyik politikus nem tagja jelenleg a parlamentnek(2009)?

Deutsch Tamás
Bajnai Gordon
Göncz Árpád
Dávid Ibolya

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Hol a helyesírási hiba???


Deutsch Tamás lemondott parlamenti mandátumáról, mert elment európába...
A többit láttad előttem.
huh! nem, nem igazán jó. Mondjuk inkább, hogy borzasztó!

Próbálkozz valami mással! Általános műveltség kategóriáiára gondolj!
A miért nem fogadták el a kérdésemet topikba bemásolva a kérdéseket a válaszokkal együtt, nagy valószínűséggel magyarázatot kap az elutasítás okára. Másrészt az elutasított kvízkérdés miatt nem kellene kilépni, hiszen helyette használható a lemondok a kvízkérdés feltevésének jogáról gomb.
Amennyiben mégis úgy dönt, hogy leiratkozik, abban az esetben nagyon sajnálni fogjuk.
Dátum: 2009.08.05. 13:40:53
nem, nem az. mindenki tudja már 6-os korától, hogy egy mol az 6*10^23 atomot jelöl

mondjuk ez a verzió kissé beteges, és nem is helyes.
úgy értesültem, hogy a kiszórás megkezdődött. bízzunk a legjobbakban.
úgy értesültem, hogy a kiszórás megkezdődött. bízzunk a legjobbakban.
Dátum: 2009.08.03. 00:16:04
barátom, ez nagyon komoly gyűjtemény, csak így tovább!
egy megjegyzés: matek nem tiltott témakör. csak a számtan bugyuta része.
Az a baj ezzel, hogy ez így elég spec., tekintve, hogy Müller Péter nem kötelező olvasmány. Ettől nyilván nem kizáró ok. Esetleg azt javaslom, hogy a rossz válasz legyen valami ismertebb mű, amiről tudható, hogy nem ő írta, de azért ne legyen gagyi (Harry Potter pl.).
Keress a szépirodalomban valami 20. századi, vagy kortárs írót, akinek van egy igen ismert műve. Az sem baj, ha nem feltétlenül magyar.
Szerintem úgy esélyes lehet.

A másik probléma a Boldogság című mű. Sajnos ezzel a címmel sokan írtak könyvet, így nem egyértelmű a helyes válasz. Azt is elkerülném.

Összegezve, kicsit gyenge ez a kérdés, de ha felturbózod, talán a kérdésben is csepegtetnél több infót, jobb lenne.
hidd el, nem sajnálják. csak baromira szigorúak, tekintettel a régen bekerült, általad is említett kérdések miatt.
emellett 180000 körül jár már az eddig beküldött kérdések száma. gondolhatod, azt kipucolni nem egyszerű. állítólag indul a nagy kvízpucolás a napokban. reméljük az ilyen borzalmas kérdések (amit a Kvíz 4. topikban lehet jelezni) hamarosan kikerülnek a rendszerből.

mindenképp javaslom, hogy a küldetésed miatt látogass el az említett topikban. nagyon nagy százalékban adtunk már úgy segítséget, hogy siker lett a vége.
vajon elfogadják ezt a kérdést, ha felteszem topikot neked találták ki. továbbá az aláírásomban szereplő linket is.
Az üvegszál nem adatátviteli technológia.
Az ISDN sem.
http://dev.itworx.hu/cgi-bin/itworx/itworx.cgi?modul=doctar/ downloadfile&task=downloadfile&vid=31&uid=-1&dokid=24
gondolom valami apróság. talán a rossz válaszok színvonala nem volt elegendő. nem tudom...
Hehe! Jó kérdés!

Mondjuk, ha a választ visszakeresve akar nyerni, sztem minimális az esélye bárkinek. Egyszerűen nincs rá idő. De azért gondolom, ezt értelmesen kezelik. Harmadrészt meg, ennyi idő alatt, ha tudtak csalni, már rég megvan nekik a 3, több meg úgysem lehet...

Szerintem. Szal nem hiszem, hogy nagyon számítana.
az illetve rosszak voltak rész illik rád a "nem állat" miatt