Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hype

Dátum: 2009.07.17. 21:44:23
Mindenki azt hangoztatja, hogy a pókkari ennyi meg annyi időt igényel. Tévedés! Többször kell belépni naponta az igaz, de akkor elég 3-4 perc is.
Dátum: 2009.07.17. 21:36:30
Idézet: Mortimer - 2009.07.17. 20:39:02
"Tanító bácsi! Én szeretnék általános iskolában maradni 30 éves koromig! Mindenkinek erősebb leszek, és a folyosón naponta megverhetem a 18 éveseket!"


Na ja. Mert ha mindig UGYANAZOK az egy évvel idősebbek vernek agyon akikkel együtt fejlődök az sokkal jobb.

Egy másik topicban pont Te hiányolod a karakterek közti kitörés lehetőségét, a VF (és utólag rájöttem a hordagyűlölet) is pont erre lett kitalálva. Ha nincsenek ezek a szakik, csak nagyon hosszú és rengeteg időt igénylő munkával lehet behozni az előtted haladókat, néha még úgy se. A VF egy menekülés az átlagosságtól, a folyamatos kudarcélménytől, egy esély a később kezdőknek vagy azoknak akiknek kevesebb ideje jut a játékra de erős karaktert szeretnének. A póklét ugyanez. (itt még a vadászattól is megszabadulsz, ami külön extra )

Szóval jó dolog a VF, dinamizálja a játékot, változnak az erőviszonyok. Persze a "dinamizálásnak" mindig vannak kárvalottjai is és csak reménykedhetnek, hogy majd ők is kapnak egy esélyt.
Dátum: 2009.07.06. 15:53:04
http://www.youtube.com/watch?v=YgV6rSJUIQI

Dátum: 2009.06.30. 14:06:41
Az ÁFA emelését a legritkább esetben vállalják át a szolgáltatók, a többletpénzt ugyanis - bár a cégnek fizetjük - tovább kell utalniuk, azaz nem a Beholder realizál nagyobb hasznot hanem állambácsi. Ez így okés is.

Az ár emelését egy nappal korábban bejelenteni viszont már nem biztos hogy az.