Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2010.04.28. 14:57:25
Persze, így van. Amit ha nem tudok akkor is csak a kulcsszavakra kerestetek.
Dátum: 2010.04.28. 14:43:04
Ha maxos EF van akkor nagyon pötyögsz..
Dátum: 2010.04.28. 14:42:32
Más játékoknál a belépéskor van jelen a captcha. Itt azzal nem oldanánk meg semmit. Akkor lehetne a botolás/scriptelés ellen tenni valamit, hogyha lenne egy automatikus log out, ami teszem azt non prém skacot 30 perc után prémes skacot 1 óra után automatikusan kiléptetné.

Ezt én sem szeretném, mert marha zavaró tud lenni. Csak egy eszmefuttatás más játékbeli tapasztalatok után.
Igaz. Valóban nagyon jó kérdés volt.
Valószínű, hogy az Apostol együttesre gondolt.
A Piramis?

Akkor 1.
Dátum: 2010.04.16. 11:57:30
Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony, és megkérdezi tőlük:
- Mi van ebben a ládában?
- Az hadititok.
- De azért látom, hogy jó nehéz lehet.
- Hát persze! Tele van rakétákkal.


Sorakozót rendel el a százados. Egyszer csak megszólal:
- Ki mozog?
- A föld! - válaszol valaki.
- Ki mondta?
- Galilei! - szólal meg ismét a hang.
- Galilei honvéd, lépjen ki!
Dátum: 2010.04.16. 10:39:59
Ez így van. -tám/erő/krit sebzés és mehet a levesbe.
Dátum: 2010.04.16. 10:30:23
Feltehetően igazad van, Kóc. Aki lecsúszott a medálról az kaphat egyet. Ha már az első törölt, hogy ne legyen bizonyíték. Miklós vajon mit szól?
Dátum: 2010.04.16. 08:18:23
Világ3 mostani kvízolimpia.

Az első helyezés az hogy jött össze? Szellem?

Dátum: 2010.04.13. 13:42:32
Köszönöm. Ment a 10-es.
Dátum: 2010.04.13. 07:57:09
Hagyni kellene ezt az "az enyém akkor is jóóóóó!!!!" marhaságot. Volt egy elgondolás, a megvalósításban voltak hibák. Nem egy és nem kettő. Ellenben a Toronynál volt egy jól bejáratott precíziós módszer, ők végig csinálták. Bumm, nyertek. Nem kell leírjam melyik szövetségben voltam, mert amikor regeltem nem gondoltam volna, hogy egy rivalizáció közepébe csöppenek így a névválasztásnál a kreativitásom nem volt a topon...

Ha beszélhetek a teljes szövetség nevében: akkor elbuktuk. 2. hely sem rossz egy olyan szövetségtől ahol a fél csapat azt sem tudta kivel játszik, ki kicsoda. Szerintem nem voltunk rosszak. Mint azt már feljebb leírtam, nekem a Torony és a HTF harca tette izgalmassá a monoton építkezéssel és epikusöléssel töltött napokat.

Toronyék részéről: ügyesek voltatok. Kellő időben robbantottatok és az építő potenciált is fenntartottátok. Árpi újra megmutatta, hogy egy jól bejáratott csapat és egy precíz taktika mire képes.

Azt viszont nem zárnám ki, hogy ne lenne más nyerő taktika, csak meg kell találni a módját, kellően kell időzíteni stb. De kérdem én: mire való a V4 ha nem erre? Lesz másik gyors szerver, majd csiszolunk a dolgokon. Ha megint elbukunk, az pedig azt fogja jelenteni, hogy homok van a gépezetben és nem fordítottunk kellő figyelmet a hibák kiküszöbölésére.

Még egyszer kérnék mindenkit a HTF részéről, hogy a "szájkaratét" fejezze be. Nincs értelme itt buzogni, a tettek többet árulnak el. Majd bizonyíthatunk a következő szerveren.

[edit: helyesírás]
Dátum: 2010.04.10. 09:16:37
Ez így van. Ez a makró szerkesztő program inkább egy kényelembővítő funkció. Ezzel nem tudsz csalni. (Nem próbáltam.)

Olyan mintha a könyvjelzőidet nyitogatnád, csak gyorsabban.
Dátum: 2010.04.10. 08:47:57
Az öltözködést pár másodperc alatt el tudja intézni a Firefox egy ingyenes kiegészítő programja amivel egyszerű makrót írni rá. Nem tudom, hogy ha nyilvánosan megosztom az vonz-e valamilyen retorziót maga után szóval a program nevét nem írom le de akit érdekel az írjon a játékban egy PM-et. Öltözködés, automata állatidomítás, térkapuzás, epikus ütés stb.
Dátum: 2010.04.09. 20:45:00
Egyetértek. Mostani V4 tapasztalat.
Dátum: 2010.04.07. 12:34:28
Hát ez nem lenne jó. Nekem is megvan a gyorsítás minden világon.
Dátum: 2010.04.07. 11:08:52
Erről a V4-ről az én meglátásom, hogy igenis jó volt. Egy szerverleállásokkal teletűzdelt versengés a végső győzelemért. Toronyéknak igenis volt ellenfelük, nem úgy mint előttem valaki írta: "csak a Beholder szervere volt ellenfél". Szerintem ha ti nem vagytok akkor nekünk lett volna unalmas, ha mi nem vagyunk akkor nektek. Első V4-emtől jobbat, többet nem is kívánhattam volna. Olyan ez mint a foci, a pályán kívül sokan barátaim de 90 percig nincs barátság. Szeretnék ezúton megkérni minden szövetségembe tartozó egyént, hogy tartózkodjon a további indulatok szításától.

A V4-nek vége, jót játszottunk. A következőn majd találkozunk.. hogy ki- kivel lesz együtt az pedig legyen meglepetés.
Dátum: 2010.04.02. 14:34:48
Csatlakoztál a következő kufárhoz: Marietta, az elbűvölő

Akkor jóvan akkor.
Dátum: 2010.04.02. 13:57:48
Nekem 26.500 - V1 és 17.500 V3.
De semmi kedvem ennyi LÉ-vel álldogálni és várni a belépésre.
Dátum: 2010.04.02. 13:37:19
Akkor hogy is működik ez a csatlakozós téma? Mert nem szeretnék 27+-val napokig campelni.