Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2010.05.12. 14:13:00
Én kedvelek pár arcot belőlük, a VU-V1 indulásakor zafírként felnéztem rájuk. Sok segítséget is kaptam, így nincs semmi amit a szemükre vetnék. Amit a többiek itt felsoroltak arra bizonyítékom nincs, tehát nem tudok érdemben hozzászólni.
Dátum: 2010.05.12. 13:45:31
Akkor fel kell venned a kapcsolatot a vezetőkkel az info@vegzetur.hu email címen és ott kérelmezni az őskövek átírását. A többi rajtuk múlik.
Dátum: 2010.05.12. 13:33:56
Egyszerűbb lenne, ha elkérnéd az őskő rendelő kódját és úgy vennél neki.
Nem hiszem, hogy karakterek közti őskő transzfer lehetséges a játékon belül.
A görögöknek átcsoportosított EU-s források valahonnan hiányozni fognak majd és mint "fejlődő" ország, mi is elesünk támogatásoktól. Mert a pénz nem vész el, csak átalakul.
Dátum: 2010.05.12. 11:00:43
Értem, köszönöm Kóc.
Dátum: 2010.05.12. 10:46:14
Egy kérdés?

Teszem azt játékos 1 az 58. szinten jár, játékos 2 pedig csak 54/55/56.. akkor játékos 1 4/3/2 stb. szinten előnnyel vadászott, amire játékos 2-nek nem lesz lehetősége. Ez is korrigálva lesz vagy van egyéni algoritmus a különböző szinten lévő játékosokra?

Vagy az eddig szerzett plusz LE-t vonja le vadászatonként és akkor nem érvényesül a szintből adódó előny?
Dátum: 2010.05.12. 10:26:10
Ha ezt tudom, tegnap egész nap vadásztam volna.
Dátum: 2010.05.12. 10:07:42
55. szinten vagyok a karakteremmel és 130+ szerencsével az óriási szörny is csak 1500-1800 at ad, a többiről ne is beszéljünk. Nem arról volt szó, hogy 57. szint fölött indul a csökkentés?
Komolyra fordítva:

V1 rövid: 100. küldetés elérése, nonprémként tartani a pozitív LE diffet és a nyert vesztett csatákat.
V1 hosszú: Fertő leküzdése

V3 rövid: maradni a szint top 15 ben
V3 hosszú: nyerni egy bajnokit
V1 rövidtáv: Rávenni magam, hogy ne csak a napi 5 CSP dukátra váltásáért lépjek be.
V1 hosszútáv: Kiverni a fejemből, hogy ezek után valaha is hosszútávon gondolkozzam a V1-el kapcsolatban.

V4 rövidtáv: várni egy újabb gyönyörűséges szabálymódosításra
V4 hosszútáv: várni a szerverleállásokat
Dátum: 2010.05.11. 22:31:07
Idézet: masterv - 2010.05.11. 21:05:33

... Most, hogy ugrott a tervem, csakúgy mint pár száz más játékosnak, ki fogja megtéríteni a kárunkat?
Milyen jogon jön ahhoz valaki is, hogy változást eszközöljön egy félig már lefutott szabályrendszeren-környezeten? A legkevesebb az lenne, hogy a cég most azonnal felajánlja a törölni szándékozóknak a befizetett őskövet, amit gyakorlatilag miattuk(meg az idióta paraszt kicsinyes birka miatt, aki qrvára csak akkor tud számolni, ha neki épp jól jön ki a dolog) a semmibe szórtak.


Hát ez az. 200+ őskövem bánja az oda nem figyelés (JV) eme manifesztációját. Nem volt elég, hogy vagy 6 napot vártam a kavicsokra, szegény OTP-sek meg csuklottak ha kellett ha nem, jön ez a kavarás és kész.. mehetek a levesbe a karimmal együtt. Miért van minden versenyszerveren valami gikszer?

Sajnos a mostani változás amit eszközöltetek sok embernek rombolta le a terveit. Amolyan adtunk a szarnak egy pofont a részetekről.
Írd meg nekem PM-ben.
Hogy ez megvalósuljon, fórum modokat kellene felfogadni de Miklós szerint: "Nincs rá igény."
Dátum: 2010.05.09. 17:02:03
Hát ez a térképes event abszolút nem törte a csőjátékot nálam. A 3. nap meg volt a 10 térkép és semmivel nem csináltam többet mint máskor. Vadásztam, portyáztam stb.
Teljes mértékben támogatom.
Dátum: 2010.05.08. 13:18:52
Van ilyen, Ric.

Egyszerű megcsinálni iMacro-val is. Nekem nem kell, mert soha nem hagyom ott a gépet amikor vadászok, így mindig elköltöm a LÉ-t mielőtt 15% közelébe érek. Munkahelyi játék FTW.
Dátum: 2010.05.08. 13:02:04
A jutalom egyáltalán nem volt nagy. Arányosan kapott mindenki a befektetett LE szerint. A Zarknodos esemény jól ki volt dolgozva, az pedig sajnálatos, hogy nem voltál aktív és nem részesültél a jutalomból.
Dátum: 2010.05.08. 11:06:28
Valóban. Semmi izgalmas nem volt benne, ugyanúgy végeztem a kis dolgaimat, mint máskor. Személy szerint én sem engedném a nevezéssel való operálás lehetőségét.

Maga az event ötlete tetszett, de benne volt a manipuláció opciója. Ha ezt valahogy a következő alkalomra ki lehetne küszöbölni és talán valamilyen fajta plusz személyes feltételt betenni az jó lenne. Zarknodban a harc a manók ellen volt a legjobb, legizgalmasabb dolog. Itt harcolhatnánk az ellenfél kufár csatlósaival. Vagy egy renegát kufár harcosaival akik hadat üzentek az eventben található 4 kufár ellen. Győzelem esetén a jutalom lehetne pl olyan ital, ami időleges boostot ad a térképrészletek találására - mivel ugye alacsony szinten a kalandszakik a világban sincsenek. A renegát harcosok random bukkanhatnának fel portyázás közben esetleg vadászat közben lehetne egy üzenet:
Egy renegát harcos búvóhelyére bukkantál. Ezután az Egyéb/Térkép menüpontban lehetne felkutatni a búvóhelyet. Esetlegesen a 3 legtöbb renegát harcost legyőző egyén kaphatna a kufárjai díjazásából az össz kufári helyezéstől függetlenül.

Tudom, kicsit zavaros és kidolgozatlan, de erre vannak nálam kreatívabb elmék is. Várom a javaslatokat, észrevételeket.

mod: typo
Egy tízes Cras-nak.
Vagyis necropost. Más fórumokon a modok ezt nem nagyon engedik.
Ja hogy itt nincsenek! Én kérek elnézést.