Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2010.04.02. 11:43:22
Köszönjük. Te vagy az első aki gratulált nekünk. Én is gratulálok nektek, jó versenygés volt, nagyon sokáig nem dőlt el. Jó játékot a továbbiakban.

[mod: typó]
Dátum: 2010.04.02. 11:39:46
Ha a kerekedelem szakértelmed 20, akkor ha elsők lesztek, és 30-as láncot nyersz, akkor is csak 20-at fog adni. Konklúzió: húzd fel 30-ra.
Dátum: 2010.04.02. 11:28:32
Szerintem ő nem a nyereményre gondol, hanem a megmaradt ősköveire. De azt hiszem az is átmenthető lesz.
Dátum: 2010.04.02. 11:14:33
Lesz rá lehetőség, hogy átmantsd egy másik világbéli karakteredhez. Valamilyen osztóval.. gondolom én.
Dátum: 2010.04.02. 11:10:42
Ugyan Lecsó, Rius-t ne bántsd. Ha valaki, akkor ő az aki nem játszik tisztességtelenül. Ezt tudom, több mint 1 éve vagyok vele egy szövetségben.

@Damage: PM
Dátum: 2010.04.02. 11:04:56
Rius te a Toronyban voltál és nem mondtad el nekem? Szégyeld össze magad. V1-en majd jól learénázlak. (nem mintha meg tudnálak ütni.. de mégis)
V3-on Laraxians szövetségeben Kethios Burningsoul karakterrel keresek segítőket a döntetlenes küldetéshez.
Dátum: 2010.04.02. 10:15:11
Gratulálok a győzteseknek. Ez volt az első V4-em, nagy harc volt.

Köszönök mindent a szövetségem hű tagjainak. Köszönet a játékosoknak, akik küldetésekben segítettek.

Kethios - HTF
Dátum: 2010.04.01. 09:11:37
Ez sem semmi:

nagyobb halálraszomorító kutyi.

http://images.vegzetur.hu/pic/creature/halalraszomoritokutyi.jpg
Dátum: 2010.04.01. 08:18:32
Idézet: cirip - 2010.03.31. 18:00:21

...Igazán köszönjük a törődést és figyelmet.


Hahaha... tekintsd meg a vereség toplista elejét. A vereségek felét epikus ölés közben kaptuk, tőletek. Na ez a törődés. Rossz Toronyék.. fujj fujj..
Dátum: 2010.03.27. 12:03:29
Ez már nevetséges.
Dátum: 2010.03.25. 12:48:25
Nekem tetszik, de még finomításokra szorul. Korai még komplex véleményt nyilvánítani.
Dátum: 2010.03.24. 23:12:23
Valóban van benne igazság, de a leverést is az idő eltolódás mértékének növekedésével kapcsolatban írtam. Ilyen magas szintű epikus szörnyeknél, és ugye relatíve alacsony szintű ütő karaktereknél a max ép elengedhetetlen, és ha azt csapkodják, akkor egy epikus krit vari amikor befigyel, az kellemetlen.
Dátum: 2010.03.24. 23:03:41
Mindone: Nem az "embere" vagyok, hanem a szövetségi társa, önálló véleménnyel.

Dozer: Tegyük fel - abban az esetben ha játszanál, hogy ti végeztek a leállás előtt, mi csúszunk fél órát, aztán log in, gyógyitalok, majd jönnek az újonnan bejelentkezett portyások vérszemet kapva mert "laállás volt biztos tele vannak", levernek többen mint szokásos. Lezúzzuk az epiket, de mivel csúszott, felborult a következőre tervezett időpont, így a taktika is. Tehát nem fél órát vesztesz.

Az alapvető bajom az, hogy egy versenyszerveren ennyi baki van. Te azt mondod készülni kell rá. Nem hiszem, hogy te vagy az építőitek úgy indulnak vadászni, hogy minden alkalommal bekalkulálnak ilyen estekre 30+ percet.. ahogy a mieink sem.
Dátum: 2010.03.24. 22:30:56
Csak nem mindenkit előznek meg így a győzelemért folytatott harcban. Ez a nem mindegy. Ezért güriztünk naphosszakat, hogy ilyen fostalicska módon vegyék el tőlünk mindazt amiért megszenvedtünk? Ha ez így van és nem változik, akkor nekem a VU itt és most véget ér, mindhárom világon, ahol játszom. De ezzel nem én leszek egyedül. A baj csak az, hogy tehetetlenek vagyunk, szavaink nem találnak megértő fülekre. Jó éjt mindenkinek, ha még lehet jó.
Dátum: 2010.03.24. 22:01:54
Én nem próbáltam jelszót cserélni miután bevágott egy sor PhP kódot aztán egy sort a szövi eseménylistából. Akkor már láttam, hogy mehetünk a levesbe.
Ha akarsz nevetni nézd nem a szerverleállásos topicban a hsz-em. Idegességemben felköhögtem Petőfi Sacát.
Dátum: 2010.03.24. 21:57:31
Ez igaz Mindone, csak kicsit sok a leállás epikusok idején és mire ugye belépek építő révén nem ütöm csak vadászok 5k+ bukták. Fél óra hirtelen leállást nem tudok bekalkulálni. Aki jó portyás az próbál betámadni nem is azzal van a baj, csak ha a szerver offon van akkor nem tudok vigyázni a lére. az elképzelhető, hogy nem mindenkinek állt le? o_O"
Dátum: 2010.03.24. 21:50:20
Nem vagyok főállású programozó és nincsen piros nevem sem. Magyarország egyik legjobb játékát játszom, mégis több százezren értik ha azt mondom: szerver leállás. Büszkén gondoltam a Behora, az Epikusokra, az LE-re és nagyon nem szeretem amikor összekeverik a Végzeturat a Buktaúrral. Itt élek a V4 szívében és azt mondják ha nem tetszik el lehet menni. Lolfail-ben mára mi vagyunk a császárok... Világ4, be kell sz@rni.

Most egy kis komolyság: az epikus leütése tolódott.. megint. A kincs kiosztásának ideje is tolódott, buktunk LE-t, nem keveset.. megint. Végzetúr V4.. én így szeretlek.
Dátum: 2010.03.24. 21:33:06
Ismét köszönjük a szerver leállást. Pontosan epikus ütésbe csúszva. Kezdek gyanakodni, hogy ezek a folyamatos leállások valakiknek az érdekeit szolgálják. Kérjünk mi is kompenzációt? Nem beszélve a bukott LE-ről. Azt ki fogja kompenzálni? Versenyszerver.. ju-hé!
Dátum: 2010.03.24. 18:05:08
Meg a harmadolósdi is. Pl a specializációnál. Ha valami harmadolódik, akkor az harmadolódjon beleértve a számlálót is. Ha már az ősköveknél is harmadoltak. Van 33.03 őskövem. Mi a beteg tüdőt kezdjek 0.03-mal?