Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Silver

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.05. 18:55:00
melyik nem főszereplő az alábbiak közül a suoth park című mesében ?
kenny
stan
dezső
cartman

Gyönyörű! Kérem törölni! Ha lehet, akkor a kérdező agyhalottat is és azokat is, akik elfogadták!
Dátum: 2009.06.07. 20:19:49
Na ezért a kérdésért bucira verném az illetékes fejét! 29 kérdésnek kaptam be küldetésnél, és persze elrontottam.

Melyik Star Trek sorozatban játszik főszerepet Jean-Luc Picard kapitány karaktere?
Star Trek: Enterprisr
Star Trek: Voyager
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine

Egyébként spec kérdés, és Enterprise
Dátum: 2009.06.07. 18:54:54
Melyik nem Dean R Konz regény?
Tik tak
Mr Murder
Pokoli Hordák
Carrie

Helyesírás! (Dean R. Koontz)
Ne sajnálj, nem vagyok szegény. Viszont, ha neked áll a cerka, hogy hozzászólhattál egy okosat, akkor Te vagy a szegény.
Tudod ilyen ez fórumozás, mindenki okosabb akar lenni a másiknál, még ha pisis lesz is a lába a szembeszéltől. De végül is igazad van, megtaláltam a kérdőjelet, a pont mellett van, úgy hogy nem kell messze keresni. Csak ne lenne olyan görbe a teteje, tiszta fusztráló...
Azt hiszem még ennyitől nem adom fel. Megpróbálok olyan "kérdés"-eket írni, amit kérdőjel nélkül is tudnak az értékelők értelmezni, illetve tartalmuk szigorúan műveltségi és nem általános tájékozottsági.
Azért remélem nem kapsz epilepsziás rohamot, amiért ide mertem írni a véleményemet. Hidd el én sem fogok, amiért nem fogadták el a kérdésem. Egyszerűen az zavart, hogy sokadik alkalommal dobták vissza az amúgy jó kérdésem.
Most olyan magasröptű gondolatmeneteket ne feszegessünk, hogy kvízkérdés csak kérdő mondat lehet, illetve mi érdektelen és spec. kérdés. Ezekkel kapcsolatban elég egyszerű és logikus érveim lennének, amibe csak okoskodva-kötekedve lehetne belekötni.

Ami neked a játék bája, az nekem a hibája.
Mondanivalód második részével teljesen egyetértek, viszont a "kérdőjeles dolog" már a kákán is csomót kategória.
Szerinted egy kvízkérdés csak kérdő mondat lehet?
Hivatkozhatnék az adatbázisban már szereplő "kérdésekre" is, amik felszólító ill. kijelentő mondatok. Valószínű, hogy erre azt a válszt kapnám, hogy régen kerültek be, vagy elkerülte a figyelmét valakinek stb...
Értelmes ember, aki már játszott kvízjátékot , fel tudja fogni, hogy felszólító ill. kijelentő mondattal is lehet kvízkérdést feltenni.

Egyébként nem az első eset, hogy ilyen történik, és kezd tele lenni vele a hócipőm (hogy finoman fogalmazzak). És a többivel még ennyi gond sem volt, hogy nem kérdőjel van a mondat végén...
Erősen rá vannak állva szívatásra.
Kíváncsi vagyok, hogy ezt a kérdést miért nem fogadták el.

A Lila Akác köz lakóiról szóló sorozat címe.

-Nyomtalanul
-Jóbarátok
-Született feleségek
-Szökés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2009.02.15. 10:22:01
Olimpiai törlésgyanúsak:

Mennyi a 14C izotóp felezési ideje?
kb 125 év
kb 5700 év
kb 1.210.000 év
kb 3940 év
Aranyos.Google segített,de fejből a franc se tudja.Egy törlést megér sztem.

Melyik Battletech könyvet NEM Michael A. Stackpole írta?
Sötét ármány
Született harcosok
A vér szava
A klán törvénye

Ez kötelező olvasmány?NEM!

Melyik NEM japán írásjel?
katakana
hiragana
haiku
kanji

Elnézést,de itt mifelénk nem tanítják a japán írást. Ti tudtok japánul? Aki igen,az válaszoljon rá,de szvsz többen vagyunk,akik nem,szóval jó lenne eltüntetni.(a haiku a verselési stílus,tudom,de akkor is spec)

Melyik zenekar nem lépett még fel Magyarországon?
Oasis
Iron Maiden
RHCP
Coldplay
És ha nem hallgatok ilyen zenét,vagy nem járok az ország minden fesztiváljára,akkor honnan szedjem elő a választ?

Mit jelent a kifejezés: sub rosa?
halkan
lassan
álcázva
titokban
Ez meg hibás,a jelentése: a rózsa alatt.De azt nem látom. Titokban a kérdező szerint.Szerintem és a latin szótár szerint meg: occulte, furtim =titokban. Nagyon törlendő!

Mi szállítja a vérben az oxigént?
Hemoglobin
Hemoglobin
a vér sodorja el

A negyedikre nem emlékszem,ezt emlékezetből írtam,mert a franc se gondolta,hogy valami trükk van a dologban.
Dátum: 2009.02.15. 10:20:12
Olimpiai törlésgyanúsak:

Mennyi a 14C izotóp felezési ideje?
kb 125 év
kb 5700 év
kb 1.210.000 év
kb 3940 év
Aranyos.Google segített,de fejből a franc se tudja.Egy törlést megér sztem.

Melyik Battletech könyvet NEM Michael A. Stackpole írta?
Sötét ármány
Született harcosok
A vér szava
A klán törvénye

Ez kötelező olvasmány?NEM!

Melyik NEM japán írásjel?
katakana
hiragana
haiku
kanji

Elnézést,de itt mifelénk nem tanítják a japán írást. Ti tudtok japánul? Aki igen,az válaszoljon rá,de szvsz többen vagyunk,akik nem,szóval jó lenne eltüntetni.(a haiku a verselési stílus,tudom,de akkor is spec)

Melyik zenekar nem lépett még fel Magyarországon?
Oasis
Iron Maiden
RHCP
Coldplay
És ha nem hallgatok ilyen zenét,vagy nem járok az ország minden fesztiváljára,akkor honnan szedjem elő a választ?

Mit jelent a kifejezés: sub rosa?
halkan
lassan
álcázva
titokban
Ez meg hibás,a jelentése: a rózsa alatt.De azt nem látom. Titokban a kérdező szerint.Szerintem és a latin szótár szerint meg: occulte, furtim =titokban. Nagyon törlendő!

Mi szállítja a vérben az oxigént?
Hemoglobin
Hemoglobin
a vér sodorja el

A negyedikre nem emlékszem,ezt emlékezetből írtam,mert a franc se gondolta,hogy valami trükk van a dologban.
Üdv
Egy kérdésem lenne a találkozón megrendezett Kódfejtés játékhoz kapcsolódóan! Másodikként adtuk le a helyes megfejtést, és Kati azt mondta, hogy később ellenőrzitek az eredményeket. A nyereményeket pedig ugyancsak pár nap múlva kapjuk meg.
A csapatjáték megnyerése miatt kaptunk 750LE-át.A Kódfejtést elfelejtettétek, vagy csak később lesz jóváírva?

További szép napot
Dátum: 2008.11.11. 08:57:08
Teszünk róla, biztos lehetsz benne! Lehet a végére nagyon kikapunk, de jelenleg elég jól tartjuk magunkat!
Egyébként szerintem is elég tré ez a háborúsdi. Vihetnének bele valami rendszert, mert ez az erősebb kutya b....k hozzáállás nagy szívatás... Ha a portyázásnál nem üthetsz sokkal kisebbet, a háborúnál miért nem lehet egy hasonló szisztémát alkalmazni?
Oldal: 1