Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sunny1016

Oldal: 1
Dátum: 2013.09.05. 16:46:00
Üdv!
Nem tudom járt e már úgy valaki, hogy szakértelem vagy tulajdonság fejlesztés alkalmával negatív LE érték alakult ki. Én a mai nap folyamán megéltem ezt, -9021 LE volt a mutatóm. Majd 2 sikeres kufár-portya után "ledolgoztam" a negatív értéket és ezervalamennyi lett az érték.
Gyanítom, hogy bugról van szó.
Dátum: 2013.08.29. 20:10:21
Üdv!

V3-on, egykor toplistás szövetségünk új, aktív tagokat keres, az újbóli felemelkedés érdekében.
Fejlettségi szinted és elért eredményeid alapján abszolút alkalmasnak találtalak arra, hogy segítségeddel és tetteiddel ismét elfoglalhassuk a minket megillető helyet a ranglistán.

A saját érdekedben minimum 50. szinten legyél - elég nagy a kút....

Amit kérünk a lélekkút feltöltését követően:
- heti minimum 3-4 nap belépés és aktív szövetségi élet a fórumon
- epikus csatákban való aktív részvétel, mely előre megbeszélt, a többség számára megfelelő időpontban zajlik majd
- háborúkban aktív részvétel – ugyan szövetségünk békés útra tért, de az ördög nem alszik

Mindezekért cserébe épületeink bónuszait élvezheted (ami nem kevés), epikus kincsekből veheted ki a részed, entitásokkal küzdhetsz, és térkapus csatákat vívhatsz szintén kincsekért.

Amennyiben a fenti elvárásokat elfogadod, jelentkezz bátran, szívesen látunk a Sub Rosa kötelékeiben.

Üdv, Sunny
Halihó!

79. szint elején járó végzetúrnő, vakuval, fehérneműben várja szintben és adottságokban hozzá illő, férfi, esetleg hölgypartnerét döntetlenes küldi céljából a V3-on.
Érdeklődés privát üzenetben, vagy akár "in medias res" durr bele bumm formában portya alkalmával is lehetséges.

Kalandorok, LE-vadászok kíméljenek, az erszényem ugyanis nem fért bele a bőrtangámba...
Dátum: 2011.01.08. 18:46:55
Röhej a köbön -.-"

Egy éjjeli őr nappal meghal kaphat-e nyugdíjat?
Igen, attól hogy éjjel dolgozik
Honnan tudjam
Igen
Nem*

Mi az, hogy honnan tudjam? Csak remélni tudom, hogy technikai hibából adódóan maradt bent...
Dátum: 2010.11.13. 18:06:02
Meg lehetne inni az ioncserélt vizet?
igen***
csak a aqvarisztikához jó
csak autókhoz jó
csak vasalókba való

1. eldöntendő kérdés IGEN vagy NEM
2. az 1. pontból adódóan nincs értelme a válaszoknak

Ráadásként az IGEN-t jelölte meg jó válasznak!!!! Könyörgöm................

"Fontos, hogy ne tévesszük össze a desztillált vizet az ioncserélt vízzel, mely nem desztillálással készül, és valóban nem való ivásra! Az ioncserélt vizet ipari, valamint közlekedési eszközökben történő felhasználásra készítik olyan módon, hogy a víz keménységét meghatározó, általában karbonát ionokat valamilyen sóra cserélik ki. Ebből a vízből aztán nem rakódik ki a vízkő pl. az autók hűtőjében. "
Dátum: 2010.11.13. 18:01:52
Kit javasol az MDF az EU parlamenti képviselői posztra?
Dávid Ibolya
Bokros Lajos
Kovács Pistike ( a szomszéd utcából)
Herényi Károly

1. Nem időtálló
2. hülyeség van a válaszok között
3. Ennyire azért ne politizáljunk. Neves dátumok, elnökök, egyezmények, oké...DE EZ??
Awenhai!

Köszönöm a tanácsot, megfogadom!
Így, hogy értelmes választ kaptam, kicsit le is nyugodtam
Üdv mindenkinek!

Küldetéshez kellett volna kérdést feltennem, hozzáteszem, nem 2 hete kezdtem a játékot. A V3-on 68-as karim van, rengeteget kvízezek, szóval tapasztalatom van jó és rossz kérdésekkel egyaránt. Nem szeretek hülyeséget kérdezni, sem hülye kérdésekre válaszolni a kvízek során.
Nem értem, mi a hiba a kérdésemmel. Dőlt betűkkel indokolni is tudom, hogy miért írtam az alábbi válaszokat lehetőségként.

Miért szállnak alacsonyan a madarak, ha közeleg az eső?

Mert a rovarok, amikre vadásznak, szintén alacsonyan repülnek a pára és a légnyomás miatt (kieg. a madár is élőlény, és bármily meglepő, táplálkozik is...)
Mert félnek, hogy vizesek lesznek (kieg. Könyörgöm, esőben is repülnek, ha muszáj)
Biztonságosabbnak érzik, ha közelebb vannak a talajszinthez (kieg. ott is vizesek lesznek ergó kilőve)
Megijednek a villámlástól vagy a mennydörgéstől (kieg. ez nem indok az alacsony repülésre)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

1. Véleményem szerint a válasznak nem feltétlenül kell egyértelműnek lennie, a kvíz nem arra van, hogy 5 évesek oldják meg, hanem arra, hogy az agyunkat is kicsit tornáztassuk a nagy öldöklések közepette.
2. Rossz nem lehet válasz, mert ha az lenne vagy bizonytalan lennék a valóságtartalmában, nyilván nem itt próbálkoznék a kiderítésére, hanem utánanéznék a google-al...
3. Aki erre rossz választ ad, azt illendően megkérem, hogy járja újra az általános iskolát, ugyanis megkérdeztem ezt egy 11 éves(!) gyerektől, aki ugyanezt válaszolta, csak a saját szavaival, pedig választási lehetőséget sem mondtam neki.
3. kieg. Aki nem szeretné újra járni az elemit, az kérdezzen meg egy 50 fölötti ismerőst, rokont, szomszédot...stb. ugyanezt a választ fogja kapni, ugyanis nem csak az iskolában fordul elő ez a kérdés, hanem nagyanyáink és nagyapáink is nagyon jól tudták, ugyanis a néphiedelem és a biológiatanár véleménye egyezik ebben az esetben. Aztán, hogy most a tyúk vagy tojás volt-e
előbb, szerintem ne itt és most vitassuk meg.

Maradok tisztelettel
Dátum: 2009.08.23. 21:58:51
Üdv!

A Smaragd Sárkányok aktív tagokat keresnek a 4. Világon!
Belépési szinthatár nincs, építési kötelezettség van, minimum szint*200 LE/hét.
Célunk egy olyan szövetség kialakítása és fenntartása, ahol mindenki segít mindenkinek. Szavazásaink demokratikusak, minden megbeszélés alapján megy.

Az építéssel kapcsolatban megjegyezném: NEM ÉPÍTŐ ROBOTOKAT KERESÜNK!!!
Mivel gyakran háborúzunk, szükséges a szintnek megfelelő tulajdonság és fegyverzet!

Mint azt tudjátok, a világ határozott ideig lesz aktív, ezért minél hamarabb jelentkezőket várunk a szövetség körébe!

Tisztelettel: Sunny, a Smaragd Sárkányok vezetője
Ne parázz annyit rajta, én is küldi miatt csinálom/csinálnám, nem az első kérdést írom én sem...
Ha visszaolvasod, amiket ide ma betettem, szerintem tök egyértelműek a válaszok. A hozzáállással van a probléma a többi játékos részéről, akik nem írnak kérdést, de nyugodt szívvel kritizálnak másokat, "nehogymá neki meglegyen a küldije" vagy "az enyémet se fogadták el, akkor toljunk ki vele is" alapon.
Kocos, nem annyira, úgy gondoltam összegyűjtöm a Top 100-at és egyszerre teszem közzé
Az általános- és középiskolákban felvilágosító-megelőző foglalkozások során gyakran felmerül a DADA kifejezés. Mit jelent?

Dohányzás, Alkohol, Drog, AIDS
Dínom-dánom, Aranyhal, Domboldal, Alma
Dicsőség, Akarat, Düh, Anekdota
nincs konkrét jelentése, valami különleges elnevezést akartak adni a foglalkozásnak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak


Hmmm....a felvilágosítás-megelőzés kifejezésből nem elég egyértelmű a válasz?
Idézet: Sunny1016 - 2009.08.02. 16:45:17
Pitagorasz tétele melyik tudományhoz kapcsolható?

kémia
fizika
matematika*
biokémia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Oké, valóban a matekhoz kapcsolódik, de szerintem azért a Pitagorasz-tétel igencsak az alapműveltség kategóriába tartozik.... Ami pedig a könnyű mivoltát illeti, semmivel sem könnyebb, mint a Newton-törvények, amikkel lépten-nyomon találkozom a kvíz közben.
Nem beszélve arról, hogy nem az a lényeg, hogy megválaszolhatatlan kérdéseket tegyünk fel, hanem az, hogy kis gondolkodásra illetve kutatómunkára ösztönözzük a játékosokat...


Ja, és kapásból be tudnék ide adni 20-25 értelmetlen kérdést, ami NEM lett kiszűrve. Szenvedélyes gyűjtőjük vagyok...
Pitagorasz tétele melyik tudományhoz kapcsolható?

kémia
fizika
matematika*
biokémia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Oké, valóban a matekhoz kapcsolódik, de szerintem azért a Pitagorasz-tétel igencsak az alapműveltség kategóriába tartozik.... Ami pedig a könnyű mivoltát illeti, semmivel sem könnyebb, mint a Newton-törvények, amikkel lépten-nyomon találkozom a kvíz közben.
Nem beszélve arról, hogy nem az a lényeg, hogy megválaszolhatatlan kérdéseket tegyünk fel, hanem az, hogy kis gondolkodásra illetve kutatómunkára ösztönözzük a játékosokat...
Dátum: 2009.07.31. 15:54:37
Üdv!

SunShine szövetség aktív tagokat keres a 4. világon!
Belépés 4. szint felett garantált, amíg van szabad hely!
Dátum: 2009.07.12. 21:46:54
Mit nem használnak a wiccák szertartásaik közben ?
Tőr
Kötél
Woodoo-baba
Gyertya

Nicsak, tán nem egy szektataggal van dolgunk?
Törölni kérném, speciális.


Hol született Ronaldinho?
Porto Alegre, Brazília
Nincs ilyen nevű ember!
Nem tudom
Budapest,Magyarország

Khm..............foci, speciális, idétlen kérdés.
Törölni kérném.



Ki volt a 2006-os németországi labdarúgó világbajnokság gólkirálya?
Miroslav Klose
Fernando Torres
Ronaldo
Thierry Henry

Nem szeretem ismételni önmagam...


Menny ÉP-t tölt a hűsítő holyadék?
80-150 ÉP
300-500 ÉP
0-1000 ÉP
250-400 ÉP

A kisebb karakterek nem tudhatják, ráadásul a helyesírás is gyatra....törölni kérném.


Mikor van György nap?
április 22
április 21
április 24
április 23

Idétlen kérdés.........a dátumok meg.........pffffff........
Törölni kérném.

Megjegyzem, ez a mai termés
Anno az első mobilomat a Vodánál vettem, akkor még gyerekcipőben járt itthon a mobil dolog, és akinek 3210-ese vagy 3310-ese volt, az volt a menő. Akkoriban nagyot csalódtam bennük, aztán áttértem a Pannonra, de ott sem találtam meg a számításaimat.

Immáron 5. éve vagyok T-mobilos, 4 éve van előfizetésem, és minden problémámat megoldják...de csak mobilügyileg. A T-mobilos mobilnet marha jó, ha csak emailt akarsz nézi, nekünk van egy 2 gigás, akkoriban csak csetelni és mailezni akartunk. Aztán jött a nagyobb igény. Gondoltam átváltom akkor korlátlanra az előfizetést, de nem jött össze, mert nincs a T-mobilnál korlátlan előfizetés, asszem 15 giga a legnagyobb valami 10 rongyért havonta. No, erre én azt mondtam köszönöm, akkor nem kérem, majd nézek máshol.

És itt lépett képbe a Voda ismét. Átsétáltam a naaagy piros logós üzletbe ami pont szemben volt a rózsaszínnel.
Bementem, elmondtam mit szeretnék. Igen ám, de akkor nem volt bejelentett munkahelyem (ezért is próbálkoztam a T-mobilnál, mert ott már érvényes szerződésem volt, csak módosítani kellett volna).
Sőt egy a lakcímem anyukáméval és neki rendszeres kb 2 hetes számlafizetési csúszásai voltak, mert a fizetési határidő mindig 2 héttel előbb van, mint megérkezne a pénze. (Ebből kifolyólag valami többezer forintos előleget kellett volna letennem ott helyben, hogy elvihessem a modemet.)
Én ezt nyíltan közöltem az ügyintéző HÖLGGYEL, aki elkérte a papírjaimat és bevitte a rendszerbe, a fent leírtak ellenére. Kicsit beszélgettünk aztán mondta, úgy 10 perc és készen vannak a papírok.

Kimentem, és elszívtam egy cigit. Mire visszamentem a papírok kitöltve, biztonsági kódnak megadta a születési évemet (zseni a nő, én is azt szerettem volna megadni), minden papír csak az aláírásomra várt. A szerződéskötésnél kapásból vagy 3-4 ponton megfoghatott volna, hogy nem felelek meg. De simán "eltusolta" a hiányosságokat (pl: anyja neve: nem kívánta megadni, egyértelműen az csúszások miatt), meg ilyenek.
A poén: azt sem tudtam, hogy jár ajándékcsomag a modemhez, ami konkrétan egy webcamera + mikrofon, egy vezeték nélküli egér, valamint egy vitamaxos kártya együttese volt.
Mindenről tökéletes felvilágosítást kaptam, a garanciától egészen a különböző funkciókig, a lefedettségen át, még azt is elmondta, ami nem érdekelt.

Soha semmilyen problémám nem volt azóta a mobilnetemmel, sem pedig a szolgáltatóval.
Dátum: 2009.07.10. 11:44:03
Milyen hosszú a Tisza-tó?
Kb. 27 km.***
Kb. 270 km.
KB. 4 km.
Kb. 110 km.

Most vagy milyen hosszú a Tisza, VAGY milyen széles a Tisza-tó. A kettő keverve nyelvtanilag helytelen, és ráadásul meg is kutyulja az embert.
Dátum: 2009.05.12. 14:28:15
Ki nyerte a 2004-es HKK Nemzeti Bajnokságát?


Panyik Zoltán
Csernus Dávid
Baross Ferenc
Ádám Norbert


Légyszíves töröljétek, mert ha ez nem speciális kérdés, akkor nem tudom mi számít annak :S
Üdv!

Egy szeretnék egy hibás kérdésről bejelentést tenni!!!
Ugyan a játékosok és az admin által is jóvá lett hagyva, azonban hibás a jó megoldás!

Így hangzik:
Mikor van gyereknap?

A válaszlehetőségek dátumhoz voltak kötve, amely természetesen minden évben változik, de nem is ez a baj.
A jó válasz ez volt: május első vasárnapja....ez anyák napja és nem a gyereknap!

Gyereknap május utolsó vasárnapján van!

Kérem a kvízkérdés törlését!

Köszönettel sunny1016
Oldal: 1