Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - _WHITE_

Oldal: 1234
Dátum: 2008.10.22. 23:46:56
Ma feltettem egy kérdést
Mikor alapították a hatvani Bosch gyárat, kb 2 percen belül törlésre jelölték, ez vicc? csak be kell írni hatvan bosch és első oldalon ott a válasz!

Bezzeg a szívgyógyszeres kérdés, az általános műveltség, a héten kaptam.. abban valami olyan volt, melyik az az anyag ami szabályozza a vérnyomást... Köszi, na ez nem általános múveltségi kérdés volt!
Dátum: 2008.10.21. 06:56:50
Hali!

Én annó feltettem egy kérdést de helyesen leírva, csak az én kérdésem az
Ki volt 2007-ben a Forma 1 világbajnoka? 61.8%

És ezt egész sokan tudták:-) Már aki otthon van ebben...
Dátum: 2008.10.21. 00:26:10
Melyik Vámpír klán kpes uralni az árnyékokat?

Lasombra
Tremere
Torreador
Assamita

Helyesírás....:-(
Dátum: 2008.10.15. 20:46:44
Melyik Jemen autójele?

Al
A
AU
ADN

ADN – Dél-Jemen (Aden) -> YAR; AEF
Dátum: 2008.10.15. 19:57:05
Pont be akartam tenni ezt én is:-) megelőztél!:)
Dátum: 2008.10.14. 07:17:16
Szeretnék én is kérdezni az állatszerzéssel kapcsolatban...Írja az esélyeket ugye minnél magasabb a csapdakészítés annál nagyobb az esélye az állatszerzésnek. Van olyan ismerős akinek egyből elsőre 1-es csapdakészítéssel sikerült, de van olyan akinek 4-es és napok óta semmi. Van valami kell még hozzá, idomítás is tanulva van, ami még kapcsolatos ezzel de ennyi...
Dátum: 2008.10.13. 13:08:56
Hány régióra osztható hazánk?

7
6
Nincs régiókra osztva
8

Milyen régiókról van itt szó??? Területi vagy gazdasági???
Dátum: 2008.10.13. 10:31:06
Na igen, és mégsem kerülnek az ilyen kérdések ki a forgalomból:-( Na meg én nemrég játszom, az összes fórumot nem olvastam át emiatt. Szóval nézd el nekem. Ha többször jön fel a kérdés akkor csak felfigyel rá valaki....
Dátum: 2008.10.13. 10:29:03
Melyik egyedem régi neve volt a Kossuth Lajos Tudomány Egyetem?

Budapesti Műszaki Egyetem
Szent István Egyetem
Eötvös Loránd Tudomán Egyetem
Debreceni Egyetem

Meg az ilyen kis vicces kérdés és, ez biztos szándékos volt....
Dátum: 2008.10.13. 10:17:24
Egy gyöngyszem ami megkeserítette az életem megint. A kérdés hol őrizték a szent koronát 1950-bem. A kérdés kitalálója szerint Fort Knox volt a jó. Hát Ez sem igaz

1949 májusában azonban már ismét Frankfurtban őrizték, majd 1951 augusztusában Friedbergbe, az amerikai hadsereg európai parancsnokságának pénzügyi központjába vitték. A Szent Koronát 1953-ban egy hadihajó fedélzetén, titkos akció keretében a tengeren túlra szállították, és Fort Knoxban az amerikai pénzügyminisztérium központi aranylerakatánál helyezték el.

Kicsit utánna néztem, és oda csak 1953-ban szállították! Itt a link is!

http://www.natarch.hu/archivnet/rovat/cikk.phtml?cikk_kod=268
Dátum: 2008.10.12. 20:49:44
Én is észrevettem, mintha vissza lenne véve a LE. Hihetetlen, hogy elmentem vadászni 4. szinten és 17, 23, 27, 30, LE kaptam oké elmegyek portyázni ott ütöttem egy 11, 2, valami nagyon nem jól van itt!
Dátum: 2008.10.12. 20:36:30
Melyik a második leglátogatottabb oldal a világon! Ezért is köszi....megszámoltad? Aki feltette a kérdést...Vagy köztudott, hogy a yahoo
Dátum: 2008.10.12. 20:32:39
Az király... akkor buktam a küldit emiatt...
Dátum: 2008.10.12. 16:23:10
Hát sajnos én még mindíg találkozok olyan kérdésekkel a vadászatok során, hogy az nem egy Általános műveltséghez tartozó kérdés. És számtalan kérdést lehet olvasni a kvíz panaszoknál. Egy kérdés aki ezeket a kérdéseket jóváhagyja az le is van ellenőrizve? Mert ma sajnos 2x buktam olyan kérdésbe ami vagy nem volt egyértelmű vagy hülyeség volt. Ez nem lenne gond de kicsit idegesítő, hogy készer nem tudom megcsinálni a küldetést emiatt, hogy válaszolj helyesen hiba nélkül tíz kérdésre....
Dátum: 2008.10.12. 16:00:46
Hogy hívták először az SG Atlantis űrhajóját?

Tócsaszöcske
Ugró
Pocsolyaugró
Enterprise

Gyerekek ez komoly? Tócsaszöcske eza megoldás??? Most Vicc hogy ilyen kérdések miatt nem lehet a küldetést megcsinálni, mert egy ilyet betesz 10.-nek... Másrészt ha tényleg az volt valaki linkelje már be, mert erre kíváncsi vagyok, az oldalt ahol le van ez írva!!!!!
:-) látom van közellenség is, az jön az útálat után? Legalább ott jó lettem volna:-P
Batu hagyd, mert még te is útált tag leszel:-) Ha emiatt meg kitíltanak a fórumról akkor legyen... valahogy majd túlélem, de hírtelen fura, hogy megútáltak:-))
Nem csak róla van itt szó! ELNÉZÉST MINDNKITŐL AKINEK BELEGÁZOLTAM A LELKI VILÁGÁBA!!! Több más hiba is van, itt még... De majd csak csendes megfigyelőként hallgatok!
Lehet nincs sok nem is ezen van a lényeg...Mindegy de most útált ember lettem a fórumon, mert le mertem írni a véleményem!
Dátum: 2008.10.10. 19:05:37
Látom hirtelen nagyon közkedvelt lettem... :-) kíváncsi vagyok mi lehet még az útáltnál jobb, ahhoz képest, tegnap mindenki kedvence voltam:-) Megyek inkább játszok, nem idegesítem magam ezen. Én csak elmondtam a véleményem, nem rágalmaztam senkit, akik meg fel vannak háborodva azok ugyanígy "visszaélnek" ezzel. Nekem ez a véleményem enny! Mára befejeztem a fórumozást!
Oldal: 1234