Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Etejedu

Oldal: 1
Dátum: 2012.08.18. 23:59:38
Hi!
hol találom azt, hogy: Profil törlése ?
Dátum: 2009.05.16. 17:50:14
Sziasztok!
Eddig szeretttem a kvízt vadászat közben kitölteni...
De mostanában értelmetlen idióta kérdéseket kapok vagy még a kérdező is rosszul tudja a választ (nincs a választhatók között a helyes!!!)
Csak tudnám amikor értékelik ezeket a sza.okat hol jár a többiek figyelme?
Dátum: 2009.05.03. 22:28:22
Ha valakit zavar amit irtam (labanc és zsidó) k..ra leszarom!
Dátum: 2009.05.03. 21:04:27
Idézet: Etejedu - 2009.05.03. 14:45:41
Helló!
Őskövet szeretnék vásárolni moneybookersen keresztül ez lehetséges e vagy hogy tudok moonebookersről paypalra befizetni?


Ahogy utána kutattam ez egy eléggé rázós téma mivel a két internetbank külön cég.
Elég szar az angolom de ugy olvastam valahogy mégis megoldható a moneybookers és a paypal közötti tranzakció, csak nekem nem jön össze.
Ha valaki hasonló dolgon gondolkodik és van fél órája (jó angolos vagy még kevesebb) utánajárni annak megköszönném a segítségét!
Dátum: 2009.05.03. 14:45:41
Helló!
Őskövet szeretnék vásárolni moneybookersen keresztül ez lehetséges e vagy hogy tudok moonebookersről paypalra befizetni?
Dátum: 2009.05.02. 22:30:56
Ahogy látom elég rég volt ehhez a témához hozzászólás.
Hmm...
Vagy mindenki be van szarva vagy mindenki árgus szemekkel figyeli az aktuális eseményeket és az után akar vagy nem akar reagálni.
De miből is vesszük információinkat? Híradó ? Na de melyik? Tényfeltáró műsorok? Újságcikkek? És ezek mögött kik állnak milyen politikai szervezet cenzurája által megmásított hozzátett akarata áll ezek mögött?Mert mindegyik befolyásolva van akár a főszerkesztő (ilyenolyan) beállítottsága miatt.
NINCS OBJEKTIVITÁS CSAK SZUBJEKTÍV SZEMLÉLET! És mi ezek közül mazsolázgathatunk. Elfogadjuk vagy felháborodunk. Akárhogy is van ITT MINDEN SZAR ÉS BŰZLIK!
Tolvajok irányitják az országot és mi hagyjuk.10 millió demagóg országa vagyunk de nincs igazán demagóg aki kiállna és a MI érdekeinket közvetítené akarná hogy az legyen ami nekünk jó!
Beszariak vagyunk pofázunk róla de otthon kényelmesen tv t nézve sörrel a kezünkben nyálfröcsögve ordítunk a tv képernyője előtt hogy a KURVA ANYÁTOKAT!
Labanc és zsidó világ van! Ezt vagy tudomásul vesszük és elfogadjuk pofád befogod alapon VAGY kimész TE PARASZT és szétcsapsz!!!
Oldal: 1