Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solsotran

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.19. 17:22:21
Én a térképeset várom, v1-en jó lesz.
Dátum: 2011.02.19. 16:59:11
Bevallom, hogy annyira nem volt rossz, csak a jutalmakkal volt bajom. 89-es szinten minek +40 kereskedelemre vagy +8% a le szívássra, +4% LE a küldikért, vagy + az AF pontokra, és 12 térkifordító itallal meg mit érek? A fertőzésem 0 úgyhogy azt sem kellett használnom. Egyedül a lélekgyémántok érték meg.
Dátum: 2011.02.19. 16:16:14
Kinek tetszett ez a Xenó event? Mert nekem nem:( Unalmas volt, és a rengeteg győzelem és elhasznált LE-ért nem kaptunk túl sokat. Legalább tulajdonságokra kaptunk volna valami pluszt, úgy mint az előzőekben. És a következő eventig még sok idő kell.
Dátum: 2010.10.24. 09:11:16
Igen, hasonló okok miatt, mint Endyr.
Dátum: 2010.01.01. 11:26:41
Bár nem a mostanában felvetett problémához szólnék hozzá, de érdekes lehet. Korábban felmerült, hogy sok szövetség automatikusan kapitulál, rögtön a háború kitörésekor. Mi lenne, ha érdekeltté lenne téve a megtámadott szövetség abban, hogy kitartson?
Példa:
X szövi hadat üzen Y-nak. Y kitart, visszaveri X támadásait és győz. X szövi így elveszít egy olyan háborút, amelyet illett volna megnyernie ( gondolom azért támadtak ), harci moráljuk a bányászbéka valaga alá esik és DUPLA annyi ideig nem támadhatja meg ismét Y szövit, mint ameddig egyébként a kötelező tűzszünet tartana. ( alapesetben 1 helyett 2 hét, maxos BCS-nél 3 hét helyett 1,5 hónap )
Ezt természetesen csak arra az esetre állna fent, ha a védekező szövetség győzne, egyébként maradna minden a régiben.
Dátum: 2009.11.19. 20:15:07
Idézet: Birka - 2009.11.19. 19:47:13
Íme egy érdekes ötlet...
A VF csökkentse a napi csp-t?


Akkor már inkább a PP-t, korábban úgyis az merült fel problémaként, hogy a VF-esek állítólag "szétportyázzák a környezetüket".

Egyébként nem kellene buherálni szerintem sem.
Dátum: 2008.12.04. 21:16:40
Van egy problémám.
A portya képernyőnél amikor megpróbálok sorbarendezni bármire teljesen mindegy nem csinál semmit, ugyanúgy a % oszlopra marad sorba rendezve csak frissíti magát. Másnál is előfordult ez, vagy cask az én készülékeben van a hiba? Ha igen akkor mit kell tennem?
Dátum: 2008.10.27. 19:10:24
Köszönöm nosferatu. Elég sajnálatos hogy csak ilyen trükkökkel lehet, igazán lehetne felhasználó barátabb is... de érjük be azzal amink van.

Ui: azért nincs képed mert nosferatu vagy és megijednénk?
Dátum: 2008.10.27. 16:07:49
Amikor megpróbáltam eladni egy fegyvert a lélekkufárnál kiírta, hogy nem adhatom el mert éppen használom. Le lehet tenni valahogy azt a fegyvert? Vagy vállakozam az ön(LE)gyilkos feladatra és a teljes összeget kell összeszednem a következő fegyverhez és csak akkor tudom eladni a régit?

Csak azért nem értem mert régebben már adtam el olyan felszerelési tárgyat amit viseltem...
Oldal: 1