Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka11

Oldal: 12345
Dátum: 2009.05.07. 23:59:36
Szia!

Látom nem éreztél még rá a játék ízére:) Ha a cselekvéspontjaid mindig felhasználod akkor ne csodálkozz, hogy nem leszel erős csak gyorsan magas szintre fejlődsz...

Nem azt mondom, hogy rossz az a kari aki vadászik is mert nem, az a normális hogy vadászol, portyázol meg mindent, De igazán erős karit, olyat ami a 2-vel nagyobb szintűek listáját is vezeti, csak úgy csinálhatsz ha minimálisat vadászol és nagyon sokat portyázol! Ha nincs igazam szólj!

És attól hogy most ezzel a karival 2. szintű vagyok, volt már másik karim amit vittem elég sokáig, csak aztán töröltem, azzal csak kitapasztaltam milyen stratégiát érdemes használni...
Dátum: 2009.05.05. 22:12:17
Ezt sajnos nem tudom, lehet benne valami és sorry az előző kioktató hangnemért!
Dátum: 2009.05.05. 11:16:13
Kedves Lanmandragoran!

Láthatatlanul 1. szinten 1 TP-t kap az max 100 vadászat. Második szinten 2TP-t kap, Az is kb 100 vadászat. Ez összesen 200.
Akkor megkérdezem hogy szerinted az a maradék 118 vadászat honnan jött neki? Illetve, valószínűleg nem minden kvízre válaszolt helyesen tehát emiatt még jobban kirívó a különbség!
Dátum: 2009.05.04. 13:56:50
Sziasztok!
Ha átutalással rendelek őskövet és mondjuk reggel amint lehet már átutalom a pénzt akkor várható még aznap vagy csak később? Különböző bank mint a végzetúrnak (Tehát nem OTP).
Dátum: 2009.05.03. 14:09:47
Valószínűleg holnap értesítenek valamilyen módon!
Dátum: 2009.05.01. 23:24:55
Remélem nem arra az emailre regelt karira küldik amelyikkel regeltél a Pokeren, mert az tsóm karaktere, és nem arra kérem az őskövet:)
Dátum: 2009.05.01. 19:20:54
Sziasztok!

Végigolvastam a témát, végignéztem a cuccokat és azok árát, és szerintem az őskő költség egyáltalán nem magas. Mivel, szerintem ha valaki arra megy hogy nagyon gyorsan fejlődjön, az kihagyja a játék lényegét, azt hogy a többiek fölé kerekedj! És szerintem ezt nem szintben kell értelmezni hanem az azonos szintűek között. Tehát a "szerintem ésszerű" fejlődés egyáltalán nem gyors!

Bevallom még csak 1.szintű vagyok, de megvettem a koponyazúzót és kaptam pár tanácsot és lazán a szinttársak fölé kerekedtem. Számszerint: Nekem 153-as a tul. összegem, pedig a 2. legjobbnak is csak 145!. Csak egy kis taktikázásra, megfontoltságra van szükség és nem kell annyira sietni szintben mert akkor olcsóbban megússzátok és élvezetesebb is.

Tehát miért is kerül SZERINTEM kevés őskőbe a játék?
- Nem minden ősköves cuccot van értelme megvenni legalábbis itt az elején, biztos! Mert egyszerűen tulajdonságfejlesztéssel is jobban járhatsz, és a tárgy által adott egészségre meg mondjuk mágiaelnyelésre semmi szükséged alacsony szinten!
- A lassú szintlépés miatt tulajdonképpen lehetőséged sincs annyi sok őskövet elkölteni, és ez így van jól. (Jó persze csinálhatsz szimulációt meg stb... de azokat már aztán tényleg nem létkérdés.)

- Az egyetlen dolog amivel nem értek egyet az a prémium tagság. Az szerintem egy nagy kicsit drága ahhoz képest amennyi előnyt ad. De ez szigorúan magánvélemény. És mondjuk ha 6 helyett 5 kőbe kerülne akkor már lehet én is helyeselném, de még ez is elviselhető.

Szóval ennyi lenne a véleményem, kíváncsi lennék mit gondoltok arról amiket az imént leírtam!
Dátum: 2009.04.29. 16:29:34
Lehet már látni valahol ez a Végzeturas versenyt a Paradise pókeren? Vagy csak a kezdés napján kerül ki?
Dátum: 2009.04.29. 11:04:31
Sziasztok!

Ha kirúgnak egy szövetségből, akkor a szerencse tulajdonságom megmarad vagy addig nem tudom használni amig nem lépek be egy másikba?
Dátum: 2009.04.28. 10:21:30
"Ideiglenesen zárolva" jelölést úgy tudom akkor kap valaki ha multizásért vagy valami egyéb okból bannolták egy időre.
Dátum: 2009.04.28. 09:49:26
Szia!

Természetesen úgy gondoltam ezt hogy 2 portyával óránként tehát mínusz nélkül és a plusz tulajdonságok esetén a támadás+ védekezésre gondoltam. Tudom hogy nagy szerepe van a szerencséne de tegyük fel hogy a +5 tulajdonság és a jobb fegyver miatt 60% hogy nyerek. Kiszámoltam és arra az esély hogy 9-et zsinórban elvesztek 0.02% !!! Tehát 1 az 5000-hez amire végülis van esély mivel a lottót is megnyerik pedig ott 1 a 49millióhoz esély van csak. De gondoltam megkérdem nincs e valami beépített negatív módosító a háttérben ami nem jelenik meg.

De mindent összevetve valószínűleg nagyon nem volt szerencsém és nincs más ok!
Dátum: 2009.04.28. 07:52:35
Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem!
Jelenleg 1. szintű vagyok a karimmal és próbálok csak portyázással sok LE-t szerezni, megpróbálom megsaccolni kinek van sok és csak olyanokat támadok. Eddig be is jött úgyahogy, de az utóbbi időben elkezdtem csak és kizárólag vereségeket szenvedni. Számszerint 9 volt egymás után annak ellenére hogy van Koponyazúzóm és ezzel együtt átlag 5-el nagyobb tul összegem, a kérdésem az lenne hogy, nincs-e valamilyen gyengítés ha valaki túl sokat nyer portyában? Illetve %-ban mennyi esélyem van csatát nyerni egy olyan ellen akinek alap buzogánya van és a tul összege (tárgyakkal) 5-tel kisebb mint nekem, vagyis mondjuk 147 helyett 142!

Ha esetleg valaki tudja a képletet ami alapján a támadások találati esélyét megkapjuk, az is jó lenne!

Köszönöm.
Oldal: 12345