Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka11

Oldal: 12345
Dátum: 2009.06.09. 16:56:08
MI AZ OROSZ KRÉMTORTA EGYIK ALAPANYAGA?
VANILIÁS CUKOR
CEMENT
MÉSZ
KŐPOR



MIÉRT????????
Dátum: 2009.06.09. 16:34:11
Általában a winchestert milyen MÉRTÉKEGYSÉGBEN adjuk meg?
KB
GB
B
MB

Hát mondjuk db-ban vagy Kg-ban. Ha a kapacitására gondolsz az már már kérdés de akkor sem időtálló mert nemsokára a TB már gyakrabban fog elhangzani mint a Gb. Meg nagybetűk meg stb...
Hát mostanában inkább integrálásra gyúrok és a kivonást kezdem elfelejteni
Sziasztok!

Most nem panaszkodni jövök valakire, hanem egy ideillőt kérdezni:

Ha van egy portyakarim, akinek ugyebár emiatt nem nagyon van kiégett ősköve alacsony szinteken mert nem vadászik és még Lopás sincsen. Az szabálytalanság ha felhúzok egy vadászós karit aki begyűjt jó sok kiégettet őskövet, majd tegyük fel veszek 350 követ amiből lesz 700 és így 700-70=640 -et át tudok adni a portyakarimnak.
Ajánlanám figyelmetekbe IDPikkler -t és számozott barátait (IDPikkler2, IDPikkler3). Kicsit sem multizás
Természetesen, mivel akkor nem győztek volna a csaták ekkora százalékában...Meg ha megnézzük a belépési dátumokat akkor abból is látszik.
Mit hallok?? Valaki szidja a pókokat? Hát ezt nem hagyhatom

Először is, valaki előttem hivatkozott arra hogy nem hiába vannak Erő Támadás... tulajdonságok, mivel harcorientált a játék. Ez teljesen igaz, de mint szinte bármely más játékban, ott a lehetőség a békés fejlődére. Lehet hogy néha kirabolnak a pókok, de az ellen ezer féle képpen lehet védekezni.

Őszintén szólva nekem vadászattal elég egysíkú volt a játék és nem nagyon élveztem mivel szintemen belül csak a felső-középmezőnyben voltam, és túl átlagos kari volt. Most indítottam kb 1 hónapja egy portyás karit, és sokkal érdekesebb, még gondolkodni is kell például azon, hogyan is válaszd ki a megfelelő ellenfelet, mit fejlessz stb... Az igaz hogy a harcok 95%-át nyerem azonos szintűekkel szemben, de nekik is ott volt a lehetőség arra hogy ennyi LE-t szerezzenek.

Egyszóval a pókság is egy taktika...nem más. Tehát szerintem mindenféle vádaskodás ellene teljesen alaptalan.


Más:
Ha már ebben a topicban vagyok. Az nem számít "csalásnak" ha valaki 2-3-as szinten már egy olyan szövi teljes jogú tagja aminek 100k körüli kútja van? Gondolom létrehozták, és pár magas karit behívtak utána. Na most...2-3 szinten a + 18 támadás szerintem kicsit túlzás. Valahogy lehet limitálni kéne az olyat hogy mondjuk a szövetségbe nem léphet be akármilyen magas szintű tag. Most konkrétan a Zöld Pókok Exkluzív hálójára gondolok. Elég tisztességtelennek gondolom hogy egyáltalán nem saját erejükből érék el azt, amit. Annyi vigasztal hogy annak ellenére hogy ilyen szövi tagjai és szinte minden portyát nyernek, mégis bőven előttük vagyok pedig a szint azonos
Ez most mire volt jó? Kifejtettem a véleményemet én is, talán azért vagyunk itt?
Hmmm hát ez már szerintem túlzás, Ilyen alacsony tulajdonság összeggel és ilyen felszereléssel, sokkal nagyon arányban nyert mint én, pedig azért van különbség az értékeink között...Szóval nekem nagyon gyanús hogy farmkari(ka)t nevelget.

A másik meg az, hogy 250 győzelemmel, kb 100000 LE, az azt jelenti hogy átlagban 400-at szerzett egy csatából, ez már csak azért is elég érdekes és meglepő mert nem hinném hogy ilyen sokan szaladgálnak 2-3000 LE-vel (Ennyiből lehet kb 400-at lopni). Sőt biztos hogy, nem mert én is gyémánt vagyok, azonos szintű ugyanazon a világon, és ki tudom szűrni nagy pontossággal hogy kit érdemes támadni, de ő nem hiszem hogy szabályos keretek között játszik!
Nem tudom szabad-e egy oldalnyi ocsmány káromkodást leírni a szövi adatlapra, de ha nem akkor lehet érdemes lenne ránézni a következő Világ 1. -es szövire: A világ urai nagyszövetség

Annyi baromság van az adatlapon hogy már vicces
Dátum: 2009.05.11. 14:40:06
Hát annyira nem sok, 400-500-as már jópár jött és már egy 1050-es is jött még 2. szinten!
Dátum: 2009.05.10. 22:14:47
Hát, lehet az lesz. Csak az zavar hogy akkor hiába fejlődtem fel ennyire ha ismét 50-50%-ot kell vállalnom:) Bár mivel az a 2-3 ember aki erősebb, portyakari, valószínűleg náluk is van egy "kevés" LE folyamatosan!
Dátum: 2009.05.10. 21:49:03
Sziasztok 0 TP-t kaptam az alábbi portyáért. Nem mintha zavarna De hibának hiba. Amúgy 3. szintű vagyok és ő is

A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
Arwen Undomiel
Gyémánt Horda
VS
Frenky
Smaragd Horda
Üvöltve rontotok egymásnak.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). 32 sebzést okoztál.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást.
Frenky vicsorogva sújt rád a buzogánnyal. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után a Koponyazúzóval Frenky védtelen felsőtestére támadsz. Frenky 14 pontnyit sérült.
Frenky lesújt rád a buzogánnyal. 9 pontnyit sebzett rajtad.
Egy gyors támadást indítasz a Koponyazúzóval Frenky lába felé. Talált, 30 sebzést okoztál.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Frenky egy alsó támadást indít. 14 pontnyit sebzett rajtad.
A csatában összesen 76 sebzést okoztál, és 23 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 332 lélekenergia és 0 TP!
Ellenfeled:
Frenky - 3. szintű végzetúr
Dátum: 2009.05.10. 18:47:30
Sok lé van mindig:) Kreatívot pedig még nem tudok 3-as szinten, A sok -LE/Kevés vereség dolgot mondjuk általában nem figyelem de az is volt eszembe. Valaki másnak nincs még ötlete?
Dátum: 2009.05.10. 18:35:34
Hali!

Van valami jó tippetek, hogy lehet 2. szint felett nagyot szakítani portyakor?
1-2 szinten Nagyon gyakran jöttek a 150-200-300-500...-asok mondjuk 2 ból 1 ilyen volt és még volt egy 1050 LE-s is:) Mert ott még meg tudtam becsülni hogy kinél van, LE, az alapján hogy mondjuk nem rég vadászott, vagy Smaragd frissen lépett 2. szintre és varázslatra gyűjt meg hasonlók...De most, hogy 3. szintre értem, a taktika úgy tűnik nem működik tovább, kb 30 portyából sikerült vagy 4-szer pár százat szereznem a többi bőven száz alatt...: Ha olyat támadok aki pár órája lépett szintet(Vagyis valszeg vadászott), az nem tejel, ha olyat akinek nincs lvl 3-as cuccai (tehát lehet gyűjt) az sem, akinek a közelmúltban nőtt meg 20-30-a helyes kvízek száma az sem...Én meg azt hittem valami hű de jó taktikát találtam de 3-. szinttől ez a becslős módszer csődöt mond .

Ha valaki tudna adni valami tanácsot, amit én itt nem írtam le azt nagyon megköszönném!
Dátum: 2009.05.08. 18:32:15
Minden vágyad ilyen hamar teljesüljön...fentebb olvashatod az érveket...

Szerk.: De látom meggondoltad magad
Dátum: 2009.05.08. 18:27:51
Először is, nem becsméreltem a versenyzők teljesítményét. Én is csak ámulok azon hogy képesek lefuni egy maratont majd még biciklizni + úszni nem tudom pontosan mennyit. Tehát itt nagyon nem erről van szó. De még ha becsmérelném is őket nem értem miért veszed magadra, mert nem hiszem hogy versenyző vagy.

Azt az állításom pedig még mindig tartom, hogy a képregény(vagy inkább a film, ezt nem tudom) közismertebb, mert nem gyakran látni Vasember versenyt pl. TV-ben, és nem csapnak neki túl nagy felhajtást. Az lehetséges hogy például az 50 éves feletti korosztály nem ismeri a képregényt, pedig a versenyről hallott, de ők nem valószínű, hogy végzeturaznak. Aki pedig játszik, mint mi azok az internetet is használják és a neves filmekről elég sok helyen lehet hírket, cikkeket, hirdetéseket látni még véletlenül is, és biztos hogy sokan megnézik, akkor nem kaszált volna ennyit. Tehát szerintem a Végzetúr játékosok minimum 70-80%-a ismeri. A kérdésfeltevés módjából pedig egyértelmű hogy a filmbeli karakterre gondolt a kérdező és nem a Verseny egyik résztvevőjére!

Személyeskedhetsz tovább felőlem, nem nagyon szoktak az ilyenek zavarni, a 11-es a nevem után pedig - már nem emlékszem miért, - megszokásból mindig ott van (tehát nem a koromat jelzi...).
Dátum: 2009.05.08. 17:35:29
Ezt ugye nem komolyan gondolod hogy majd valaki is Vasember verseny győztesére fog gondolni...Elég egyértelmű a kérdés, és valószínűleg az emberek nagyrésze előbb gondol a képregényre mert a verseny szerintem nem ismert annyira széleskörben! Tehát nincs semmi gond a kérdéssel, ez csak felesleges kötözködés (mert valószínűleg nem tudtad a választ)!
Dátum: 2009.05.08. 09:40:40
Lehetséges, hogy igaz amit írsz, de mivel szint csak portyázok ezért lassan fejlődök és mire magasabb szintű leszek, már valószínűleg többen lesznek magas szintűek és nem az lesz hogy mindenki elrejti a léjét, vagy levereti magát hanem biztos lesznek olyanok akiktől lehet szerezni.
Dátum: 2009.05.08. 06:54:20
Bővebben?Vagy csak úgy?
Oldal: 12345