Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JeLo

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.02. 14:00:36
Üdv! Szerintem kajak mindegy, hogy mit írok ide, úgysem történik semmi ÉN személy szerint gyűlölöm, ha egy jól megszokott, bevált küllem megváltozik. Plusz jobban szeretem a minimál designos, csak funkcióra korlátozódó dolgokat. Ha rajtam múlna, soha egy weboldal és szoftver külleme nem változna.
Persze, tudom én, hogy kell, meg marketing, meg az élet állandó változás, meg anyámkinnya, de szerintem nem vagyok egyedül a hozzáállásommal. Én speciel imádtam az előző kinézetet és nagyon megszerettem azt a lila színt.
Igazán lehetne egy skinválasztó és ahogy nézem tök egyszerű lenne, mert minden ugyanott van, mint volt.
Hali!

V2-n nagyon várom a döntetlenezni kívánókat. 37. szinten vagyok és Gyémánt. Gyertek, legyünk túl a játék legutálatosabb küldetésén
Dátum: 2009.10.12. 18:28:02
Ez most mi?

Melyik NEM az Adobe termékcsalád része?

Flash
Photoshop
Dreamweaver
Acrobat Reader

Az a baj, hogy nincs kivétel. Mindegyik válasz helyes. A legjobb az lenne, ha a kvíz opcionális lenne. Lehetne egy gomb, amivel ignorálom a kvízt de megkapom a +10% LE-t, aztán aki akarja, kedvteléből kitöltheti. Agyrém, amilyen kérdések vannak. A 95%-uk nem felel meg a szabályoknak.
Dátum: 2009.09.18. 00:41:04
Hali

Egy javaslat... lehet, hogy volt már, de a játékban nincs és nem is értem, miért nem igy van alapból, pedig evidens lenne. A portyázást követő regenerálódás. Általában -60%-ig szoktam portyázgatni, ezután bedob a rendszer egy időt, hogy mikor leszek teljesen fitt újra. Ez alatt az idő alatt fokozatosan kellene a - értéknek visszamenni, hiszen ha egy kicsit pihenek, erősebb leszek. Fura, hogy 59:59-ig ugyanolyan gyenge vagyok és az utolsó 1 másodpercben hirtelen fitt leszek
Dátum: 2009.06.11. 01:08:36
Én csak két apróságot javasolnék, ami a kényelmet szolgálja.

1. Az ellenfélkeresőbe kellene egy szűrő egy checkbox-al, ami letiltaná a szövetségben lévők listázását. Mert hiába van valakinek kis TÖ-je, attól még lehet, hogy bazi nagy gyakorlóterű és védőfalú szöviben van, ergo lehet, hogy nem érdemes megtámadni. Ezt ellenőrizgetni baromi kényelmetlen. Továbbá lehetne emellett egy mező, hogy max TÖ, így nem hozná azokat, akiket amúgy sem támadnánk meg.

2. A szövetségben a háború gomb alatt ott van, hogy kivel állunk háborúban. Mellette lehetne egy taglista link, sőt, még jobb lenne, ha csak az általam támadható tagokat hozná ki.
Mi a Katalizátor funkciója a Végzetúrban?

Vadászat során nagyobb eséllyel találhatunk kiégett ősköveket.
Felgyorsítja a lélekkút újratöltődését.
Gyorsabban regenerálódik az életerőpont.
Sűrűbben támadható ugyanaz a karakter.


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ki az, aki ezt merte ráírni? Hát persze, hogy spec érdeklődésű réteg, ami nem más, mint mindenki, aki ezzel a játékkal játszik. Nevetséges, hogy ezt a küldetést nem tudom kilőni mások baromságai miatt.
A sorozatot megismételték x éve és jelenleg is megy a tévében és nagyjából ott tart, ahol erre a kérdésre a válasz találtatik De jó. Legyen. Innentől akkor minden kérdés specifikus... Mellesleg a Herri Kókler és egyéb szerepjátékos kérdések is specifikusak, mert teszem azt nem szeretem HP-t és nem tudok róla semmit. Más szerepjátékokat sem ismerek, ezzel játszom és kész. Mellesleg a kérdések 80%-ra tippem sincs, hogy mi lehet a válasz, mégis mindent megtaláltam eddig Még a leglehetetlenebb kérdésre is ki lehet gudzslizni a választ 5 perc alatt. Passzolok akkor. Ezentúl nem irok kérdést és nagyon nagyon alaposan átgondolom, hogy melyiket fogadjam el.
Üdv! Immár 2 kérdésemet nem fogadták el és szeretném ezt valahogy korrigáltatni. Az első középiskolai irodalmi anyagból merít.

Melyik volt az a költő, akinek munkásságát csak halála után ismerték el?

Komjáthy Jenő
Ady Endre
Arany János
Varró Dániel


A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

De miért? Valaki rákeres, vagy tanulta, akkor tudja. A google egyértelműen kidobja, melyik volt az, aki 100 évvel halála után futott be, a többit elismerték életében. Mi ebben a nem egyértelmű? Ráadásul alapműveltség része.

A másik:

Mi volt Magenheimék első autója a Szomszédokban?

Peugeot 206
Trabant
Zsiguli
VW Bogár


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciális? Az összes magyar ember? Szerintem ezt a sorozatot majdnem mindenki látta és szerintem ez is hozzátartozik az alapműveltséghez.

Akkor mit lehet kérdezni? Amúgy is annyi agyatlan kérdés van, amit viszont tényleg nem értek, hogy fogadhattak el. Csomónál ott sincs a jó válasz, csomónál a rossz választ fogadja el jónak. Én végigolvastam a wikin a kérdésekkel kapcsolatos instrukciókat és aszerint jártam el, így arra kérném a vezetőséget, hogy legalább az egyik kérdésfeltevés jogát visszakaphassam. Köszönöm.

Záradékként: pont most futottam bele abba, hogy mi volt Rachel első munkahelye (jóbarátok) Ez ua. mint az én 2. kérdésem, ez meg jó. Hát szal nem értem na.
Oldal: 1