Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2011.03.20. 11:00:17
a harmadik v4-en játszottam utoljára...kvízt akkoriban nem soroltam be...nem hogy 200-at de kb egy darabot se nah mindegy a LE nem fáj annyira csak a medál nem mndegy annyira...de azért köszi a segítséget
Dátum: 2011.03.20. 10:51:48
de amíg nincs besorolva véglelgesen addig a kari lapon se jelenik meg...de nekem megjelent a szám...de sehol máshol...
Dátum: 2011.03.20. 10:19:47
a karilapomon látom hogy besorolásért volt kérdés amit elfogadtak mert jópárral megugrott a szám...de egy kanyi LE-t nem kaptam érte...ez normális?

2011.03.19. 136 lélekenergiát kaptál jutalmul 34 kérdés kategóriabesorolásáért.
2011.03.18. 64 lélekenergiát kaptál jutalmul 21 kérdés kategóriabesorolásáért.

ez kb 100 ha jól tudom v4-en kettesével számolják...nekem meg van 240...nem mintha az a pár LE annyira hiányozna de azért remélem az adatbázisban benne van hogy besoroltam nem csak a számot írták át
akkor minke van "cégek,márkák" a besorolásnál?hogy fogalmaznak oylan kérdést ami nem reklám de belefér abba a témakörbe?nah mindegy én megoldom...de aki bereggel az nem fog a nagy fórumra felnézni...a topicot meg pláne nem találja meg...és telefonos kérdést egyet írtam...elfogadom a kritikát tényleg reklám szagú de az a 10-ből csak 1...mindegy azért aki akar az tud kérdést írni de kevesen találják meg a segítséget hozzá így sokan nézegetik hogy dobálgatják vissza a kérdéseket
magyarul alapból még a 10/1-es becslésemmel is optimista voltam?szerintem nem tettem fel eget rengető kérdéseket...a történelmi kérdések sak magyar történelemből voltak...olyat amit nekünk min 2x letanítottak...pedig nem járok elit suliba de a többi se volt olyan...max tényleg benne volt az adatbázisban...
hát nekem most valami istentelen csoda folytán elfogadták...de poén hogy 400 kvízre kellett válaszolnom hogy meglegyen...és ennyit próbálkozni...igazán lenullázhatnák az adatbázist vagy legalább kicsit megszelektáltahnák mert egyrészt sok benne az ismtélés másrészt meg azért a kezdőjátékosok ezzel szembesülnek...újabb ok miért ilyen remek az uténpótlás...a kocka megcsinálja mert ráér...akinek van tapasztalata a játékban...de az újak azok hagyni fogják...ahogy a játékot is
két napja irogatoma kérdéseket v4-en...mindetn visszadobták...mindet...a legutobbit mert túl könnyű...sokat nem segít rajtam hogy írhatok egy újat...úgyse fogadják el...csak az idegrendszerem készítené ki ha érdekelne...de ne csodálkozzanak hogy küldin kívűl sneki nem próbálkozik ezzel...ha 20 kérdésből egy megy át...pedig isten biza mind a 10 kérdésem más kategória kb köze nem volt egymáshoz egyiknek se...volt nehezebb könnyebb is...azért így elég komikus...és mondom 2 napja írogatom őket...
akkor azt írja oda!!!kritizációt elfogadok ha jogos...nem vagyok járatos ebben...de jó lenne ha azt írná oda ami a baj..mégha az az azonnal törölni kategória akkor
Melyik mobilkészülék-gyártó használja az OVI szolgáltatásokat?

Samsung
Nokia
LG
Sony Ericsson

lexikális tudás

nem azért de google...ovi...NOKIA...mellesleg nekem sonym van...semmit nem tudok a nokiákról a telefonokról se...de ezt azért igen...lehet én válogatom szelektíven az információim
Dátum: 2011.03.19. 16:25:52
mód:törölve
Hány fia született Árpád fejedelemnek?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

remek...nekünk ez tananyag volt már 6.-ban is meg gimiben is
Dátum: 2011.03.17. 16:51:09
igen az tény hogy így van ahogy írod...én azt mondom hogy a rendszert ki lehetne alakítani úgy hogy az járjon jobban aki nagyobb kockázatot válal...mert most az a nyerő aki üti azt akit rommá tud verni álmában is fél kézzel...de tudatában vagyok annak hogy ez már nagyon régóta téma a fórumon...és sajna sanszos hogy nem fog változni
Dátum: 2011.03.15. 23:09:59
megnyugodhatsz a top küldis cserélgeti csak igazán a küldiket...jószerével az összeset forgatja csak van ideje és energiája egy nap többet megcsinálni(és persze tudatosan felkészült)és Yakseenak igaza van portyából is össze lehet már szedni a vadászat átlagát le/tp-re nézve...küldikkel tutira csak a baj hogy a rendszer még mindig inkább a lefelé ütést favorizálja...
Dátum: 2011.03.12. 23:41:45
te egy szerencsés ember vagy...v3-on tele vagyok eszenciával de sima katalizátorban biza nagy az ínség...amin persze a 20 kavicsos konverter vagy a 2 kavicsos granulátum segíthet...már régóta meg van a labor jó ideje maxos is...szóval sajna egyet kell értsek Lanmaffiával...ennek fizetés nélkül sok esélye nincs...mint mondtam te egy szerencsés ember vagy
Dátum: 2011.03.08. 22:03:48
ennek is tudatában vagyok...van karakterem azon a szinten is...és napok óta sok LE-vel állok de a regisztrációm óta senki nem támadott még meg...az akítv játékosokat szeirntem a kezeimen meg tudom számolni...sajna erre nincs megoldás mert a játékban kevés vonzerő van új játékosok regisztrálására...szóval a kicsik gondjait sajna ezen az eventen nehéz megoldani...bunkóság tudom de ott volt a térkép ott is majdne ugyanezek vannak sajna ez van...a játék már nem tud tömegeket idecsalni...talán ha árszáz ember van a kisebb szinteken akik játszanak is a beregisztrált több ezerből
Dátum: 2011.03.08. 20:46:19
nem értem hogy ezt miért nekem írtad én is azt mondom hogy simán meglehet...Ariel-nek is igaza van hogy kisebb szinten se Valóság formázás se krono se kontinum...nos kisebb szinten a kontinum felesleges így ez snekinek nincs csak a pókoknak ...szerintem...a krono meg a valóság formázás hát nemtom nekem 40-esre maxos volt mindkettő röhögve de ha valaki nem éri ezt el mégse akkor is 30PP-re állítja a dolgot amint leortyázta az összeszedegetett 100 PP-jét és szerintem meg tudja csinálni ha akarja...
Dátum: 2011.03.08. 18:51:33
akárhogy nézem én a magam 70-es szintjével v3-on szerintem boldogulni fogok...15PP-n vagyok...és maszívan dolgozok a valósság formázás részén is célont hát az lesz...igaz v3-on gyorsabb a regeneráció...és vadászathoz se vereti le magát a nagy többség...de én nem aggódok...hogy a többi világon mi a helyzet azt sajna megvallom nem tudom lévén egy 4-es karakterem van v2-n és slussz...de akkor is a szövitag ütése nektek akkor is egy kis segítség lenne...mégha a történetbe nagyon nem is illik bele...enélkül hát még annyi esélyetek lesz mint nekem...szerintem...persze ha jó így akkor nem szóltam...
Dátum: 2011.03.08. 18:28:36
szerintem pont ti ott fennt járnátok kicsit jobban vele hogy pár emberrel többet üthetnétek...szövitárssal adott helyzetben le is lehet beszélni hogyha alaból nem tudod megvenri hogy segítsen...vagy én látom rosszul és tényleg mindenki a kufár győzelemre fog hajtani és az okosak ott elől úgyis a győztes kufárnál kötnek majd ki
Dátum: 2011.03.08. 16:16:39
igen tudom hogy az...de épp ezzel van bajom...hogy ha valaki új karaktert akar kezdeni az hát sanszos hogy eltalálja mit ne kérdezzen...tapasztalatom szerint lehet zsinórban 5x egymás után...pedig más kategóriákat próbáltam és más nehézségűt is...persze rá lehet fogni hogy azért nem kell újabb 100 kvízre válaszolni...de ha ennyi herce-huca egy kérdést feltenni akkor ugyan ki fog vele vesződni?
Dátum: 2011.03.08. 16:04:02
és akkor milyen kérdést tegyek fel?elindulok 1-esen...2-esen tegyek fel kvízt...max 3-ason...és válaszoljak 500 kvízre mire fel tudok tenni egyet amit elfogadnak...a küldikhez is megadja az alaphangulatot vagy ez az adatbázis független a játékban használt adatbázistól?és ami itt van azt lehet!! elfogadják ott?