Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MESSER

Oldal: 12345
Dátum: 2010.05.01. 15:10:56
de mi nem akarunk hitelt!!!! mert ép mást épitenénk nem az ő dolgát és nem hiányzik x ezer le-je, de azt kell potolni teljesen más az épités menete mert kilépet tölünk és mi ujra bekell toljuk azt
ő viszont megtartja az épitést
hát ne maradjon meg nála ha nem bir ki pár napot és szerencse véget jönn a szövibe lekell vonni töle ugyanugy hiszen mi dobjuk be onnantol hogy ő kilép
Dátum: 2010.05.01. 14:53:24
nem tudok elég ilyen jelet ide rakni!!!!!

aki igy kilép veszitse el mindazt amit beépitet a szövibe mert mi ujrabekkel épitsük a le-t ö meg röhög a markában eszemet nagy hülyeség volt aki ezt kitalálta és nem kérek elnézést hogy lehülyéztem
Dátum: 2010.05.01. 14:44:25
valamit nem lehetne kezdeni ezzel a pusztító csapásal? ne csak a szövetség szijon már ha valaki ki be lépked ide oda hanem aki kilép az is kapjon a fejére valamit mert ne csak azt feltételezük hogy vannak épitö karik hanem azt is hogy xy foglalja a helyet épit mert kell a szerencse utána meg kilép mig meg szivunk várok valami válasz mert kezdem uni hogy oda kell termeni a szövinek
Dátum: 2010.04.30. 07:41:29
Miklos!
Nem lehetne berakni a térképet a v4 re ? Mikor a sima világon 10 nap lesz akkor indulna a v4 en a térkép igy aki átviszi majd a karit nem ér hátrány! MI meg jot szorakoznánk.

á már 23 napnál járunk:(akkor nem lenne vége egy időben
Dátum: 2010.04.29. 20:42:42
engem az ilyen bugok elkerülnek mindig pedig eltudtam volna viselni 300 csp-t pluszba
Dátum: 2010.04.29. 20:00:33
erröl beszéltem még hogy nem elöny az a pár ora erröl enyit
Dátum: 2010.04.26. 07:16:42
Elöttem szolohoz :Nem szeretném ha hozzám igazitanák persze ezt nem is irtad ,de az tény hogy mikor indul a v4 és haza érek már 2-3 szintet léptek az emberek és nem azért mert ügyes hanem van 6-8 ora elönye egy gyors világon:)mondjuk lényegében teljesen mindegy mert minden kategotiát az nyer aki a munkahelyén gépezik vagy othon van a v4 ideje allat másnak ugysincs semmi esélye
Dátum: 2010.04.25. 09:53:27
Írta: SesshomaruTegnap, 22:42:15 [Idézet ebből]Nyilván aktivitáshoz lenne kötve. Vagy esetleg szinthez.

Tudok 20 szintet lépni ugy hogy 0 le buktám legyen 0 ra veretem magam és bepakolom a szövibe a vadászat le-t

Nem tudom hogy volt a válasz erre:


Lélekgyémánt lesz induloban?
Dátum: 2010.04.24. 22:34:31
Sesshomaru


Válasz erreIdézetRe: 50. szinten induló világ
171. hozzászólás - Ma, 21:32:15
Olyan kategória is lehetne, hogy legkevesebb vesztett csata, legkevesebb elvesztett lélekenergia.


Ezek nem jo kategoriák valaki kijönn és nem csinál semmit 0 LE-t veszit és nyer?!
vagy kevés vesztet csata valami gyorsan épülö szöviben bujkál végig ne nyerjen
Dátum: 2010.04.24. 19:36:09
A probléma ezzel az, hogy egy ilyen új világot csak igy tudunk inditani, mert esszenciális, hogy az indulás és az első néhány óra munkaidőben legyen, hogy figyelemmel tudjuk kísérni, minden rendben van. De a csp-k és pp-k a katakombákban is regenerálódnak, szóval teljesen mind1, hogy reggel 10-kor indulsz, vagy délután 5-kor, nem szenvedsz semmilyen hátrányt (a szövijóváhagyásokat az elején este is csináljuk, nemcsak napközben).


gondoltam hogy azért indul 10 kor hogy ha valami gáz van ott legyetek
Azzal viszont nem értek egyet hogy nincs hátrány ha azt a 6 orát végig támadja valaki az azért már tp elöny szintes versenynél!

Yaksee:
szerintem ugy érti miklos hogy igaz hogy 100 csp mutat de mikor kilépsz visszamenöleg arra a pár orára megkapod a csp-t pp-t
viszont ha nem az akkor hátrány

jutalmazást lehet böviteni mint irtam olyan átlagos játékosra is gondolva mint én és gondolom sokan mások !Ezen a v4 semmi esélye nincs egy átlag játékosnak ,de ha jutalom pl járna ha elérjük a 75 szintet vagy 1500as-1700as TÖ-t akkor lenne mire hajtani. Ezt ugye csak az tudja elérni aki ha nem is sok időt de tényleg játszik vele napiba és szereti a játékot
Dátum: 2010.04.23. 16:52:00
igen ez esély ami mondjuk 90% több annak aki 10-12 orát tud játszani én sajnos nem tudok mondjuk ha nem alszok 2 honapot akkor nekem is sikerülne napi 12 orát játékkal tölteni
Noh de komolyra olyasmi kéne hogy egy alap teljeitése után kapna valaki a másik szeron medált lehetne olyan mondjuk 2 honap leteltével ha 70 szintü vagy 1500-1700töd vagy 900 szakit elérted kapsz valamit ezek lehetnének az átlag játékos céljai és szerintem örülnének neki
Dátum: 2010.04.23. 16:37:06
nem az átlagosnak? az átlagos játékos csak azért átlagos mert nem tud 10 -12 orát netezni és támadni egyfolytában remélem érted és ha a sok átlagos nem indulna? csak mondjuk "pár"átlagon felüli játékos akkor mindjárt nem érné meg a dolog érted
Dátum: 2010.04.23. 16:24:48
épitkezni kell mindenképen csak ép más a fontos de tényleg lehetne több kategoria mert igazábol azok nyernek akik munkába neteznek vagy otthon vannak egész nap ugye nem kell sorolni mért igy az átlag játékosnak semmi esélye
Dátum: 2010.04.23. 15:00:54
Legközelebb a szerver indulást nem lehetne délutánra idöziteni vagy péntekre?Sokan dolgoznak, iskolában vannak és egy speed világon 6-8 *3ora az majd egy napos lemaradás annak aki dolgozik ezért az már oszt tp- ben is :(vagy egy olyan megoldás ilyen 50 es szintü kezdésnél hogy 10000lE plusz 14-15orakor jöhet elő
Dátum: 2010.04.22. 19:55:25
jeriko hát az én 58 as szintü béna karimon amit annak tartok nem feltétlenül miattam igazábol azért mert elsö kari és elvan cseszerintve rendesen 6.8 milko van ha jol irtam be mindent:)"köszi a linket igen hasznos"
Ahogy nézegetem olyan full 170 ha tö-re huzok el is ment 11 milla tehát olyan 1200 tö-s kari jönn ki indulásnak és semmi szaki vagy ha meghuzod a tö-n akor meg szerintem igen átlag alatti karikkal indulunk mondjuk 2 honnapunk lesz 3*sebességel
meg egy hetem számolgatni az oldalon
Dátum: 2010.04.21. 18:47:55
1.) Minden játékos 50. szintűként indulna, több tízmillió LE-vel, amit tetszés szerint elkölthetne induláskor tulajdonságokra, szakértelmekre és tárgyakra. Amíg több, mint 5000 LE-je van, addig egy virtuális


jol hangzik, de 11 milliot irtál az nem több tízmillio:)
Most már csak reménykedni kell hogy nem a sima sebességre szavaznak mert akkor ez az uj v4 es világ számora hallot lesz mert én a játékot szeretem nem az hogy 1 orát várjak valamire és a kevés játék időmet nem várásra akarom kihasználni
Dátum: 2010.04.20. 07:33:36
30as tanulás

kb menyi lesz az a több tíz millio le?
Dátum: 2010.04.10. 08:33:49
az komolytalan lenne ha sima sebességel menne a v4 még ha 50 es szinten is indulunk pont azért szeretem mert reggel este ha leülök játszani van egy halom cs-p térkapum meg támadhatok 20 percenként minusz nélkül meg turbo,idomitás meg epiukus minden gyors!
Ilyen normál sebességes szerora akkor tuti nem megyek max regelek eltapsolom a lovét azt kész és nem fogom az időmet,pénzemet pazarolni ilyen szervere van másik két karim ott is halálra unom magam !!!Ha játszok akkor játszok nem orákat akarok várni mindenre ezért kell kevesebb tp -t adni mindenért és nem lesz senki magas szintü enyi a megoldás
Dátum: 2010.04.08. 19:18:42
Egy két kérdésem lenne:

-milyen szintre lehet felhuzni majd a tanulást mert ugye akadémia nem lesz !?
-a turbot tudom majd használni mig költöm a LE-T vagy csak utána és persze ha igen lesz e vp-m cserélgetni ?
-gondolom lélekgyémánt és kiégetőskő nem lesz hogy olyan tárgyakat is vegyünk és mikor rendelünk több kavicsunk legyen !?

Egy javaslat:

még az elején irtad hogy gondolkodtok az indulo szinten és a 2-3szoros sebeségen mindenki tudja mért ..

Talán erre az lenne a megoldás hogy a szerver 3 szoros sebeséggel futna de pl a vadászatért, portyáért,térkapuért,kalandért nem az 50 szintü tp-t hanem mondjuk a 20-25 szintnek megfelö tp kapná az ember tehát
:
50 es szinten 20szintü tp utána 51 es szinten 21es szintenek megfelelö tp és igy tovább
Igy mindenki szinben lassaban fejlödik a 3szoros sebesség megmarad és nem tud ugy meglogni senki + több ellenfél lenne egy szinten és több zsámányolt le +igy nem tud olyan magas szintet kihozni egy játékos sem .
Ez igy kicsit olyan mint a visszafogot fejlödés de jobb mert ha pl maxos visszafogottal indulnánk akor mindenki gyorsan elfelejtené és rendes tp -vel nyomatná igy viszont nem kap sok tp-t és a szint lépés sebessége hagyományos világéval megegyezne kb de van ugyis aki ezt kitudja számolni
Dátum: 2010.04.07. 21:15:10
akkor megvagyunk ha ezt elöbb tudom oda csatlkozom
Oldal: 12345