Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2014.06.05. 12:21:55
Igen, en. Igen, tudom hogy nem veszel be ilyesmit, de attol meg igy van.
Meglepodnel mennyien rohangalnak annyi LE-vel lvl 3-4-en, es azon is hanyan mennek el mellettem anelkul, hogy megutnem oket sajnos. Nem amitom magam, pontosan tudom, hogy ezek szolga karakterek. (Azt is sejtem, kik a gazdik.) Megtalalni oket pofonegyszeru, nem vesz tobbet igenybe ket percnel alkalmankent vegig nezni a toplista erintett reszet. Ha nem erek ra, a baratnom siman ellenorzi, olyan konnyu. Nem is emlekszem ra, mikor volt 2000 alatti rablasom utoljara, raadasul amiota a kreativ egyre magasabb.. De nem magyarazom, ha gondolod probald ki magad, es meglatod.

(Egyszer kivancsisagbol kiprobalnam, mit lehetne osszehozni. Szerintem 3. szint vegere siman meglenne az 1M LE-diff..)

*Idokozben a karakterem zarolasra kerult visszavonasig. Irtam a hivatkozott e-mail cimre ezzel kapcsolatban es vizsgalatot kertem. A logok nem hazudnak, biztosra veszem, hogy igazolni fogjak karakterem tisztasagat.
Dátum: 2014.06.04. 23:06:52
2 ev alatt nem olyan nehez osszehozni ekkora LE-diffet. Sot, szerintem kb. 1/3 szolgat fogok meg, ha aktivan tudok figyelni a toplistara kellokeppen. Eleg sokszor maradok le zsiros zsakmanyrol a toplista csusztatott frissulese miatt. De ezeket felreteve is van hianyerzetem, lehetne ez a szam sokkal-sokkal nagyobb is.
Barmikor allok egy teljes vizsgalat ele..
Dátum: 2013.03.30. 20:40:35
Kár hogy csak mozgatni lehet, kopizni karaktert nem. Szívesen kipróbálnám a V5-ös karakterem V1-en.
Dátum: 2013.03.30. 20:36:45
Ez nagyon régi infó egyenesen Miklóstól, amit Biri elismételt itt. Szinte a játék kezdete óta nyilvános, egyedül a mértékek nincsenek tisztázva.
Én meg még azt hittem, hogy a kémgömb csak az alacsony szintű karakterek védelmét szolgálandó lett lebutítva, és ezért csak rájuk érvényes.
Remélem lesz pozitív fejlemény az ügyben...
Pont ez az. ezzel kapcsolatban érdeklődtem. Ha nem Miklós válaszol, akkor ilyenhez hasonló informálatlanság is előfordulhat. Ha fejlesztési javaslatként küldöd el, akkor nagyobb az esély, hogy Miklós válaszol, vagy a válaszadó utánaérdeklődik a témának mielőtt választ küld.
Szerintem ne sima kérdésként tedd fel üsz-en, mert ha a Játékvezető válaszol rá, akkor azt sem fogja tudni miről van szó. Írd meg fejlesztési javaslatként, és akkor Miklós fog vele foglalkozni, ha szerencséd van.
Ez tapasztalat: a mentor rendszerrel kapcsolatban érdeklődtem, és a reakció elég egyértelműen a fenti megállapításra juttatott...
Dátum: 2013.03.21. 01:02:54
"Garantáltan nem az az egy csapat lenne csak esélyes"

Ha ugyanazzal az elavul taktikával mennek ellenük, amit már évek óta mindenki alkalmaz, akkor csúnyán le fogják mosni a konkurenciát, mindegy hanyadik szintről indul a szerver.
Rájöttem, magamnak mondtam szépen ellent. Első körben úgy gondoltam, nem jár jutalom a dekrétumozott küldetésért. A módosítás előtt ráébredtem, hogy valószínűleg jár. Nem nagyon van ezzel kapcsolatban tapasztalatom.

De ha már kötözködsz, idézek

Vagy az volna a baj, hogyha őskőért lehetne venni ekkora mértékű LE-t? Vannak egyéb módszerek is, amivel sokkal-sokkal több LE-t lehet gyűjteni (igaz, azok időigényesebbek is.



Én örülnék neki, személy szerint ha lenne a környékemen fokozatosan 10-15 karakter, gyorsulna a fejlődésem..
Az eredeti kérdésre visszatérve -aminek egy mellékvágányár reagáltál- hogy mennyire lenne durva ekkora pénzösszegért ilyen mértékű előny vásárlása, az egyértelmű, hogy vannak ennél jóval olcsóbb, de ugyanakkor sokkal jelentősebb előnyt biztosító pénzért vásárolható erőforrások is.
Csak hogy egyet említsek a szubplazma 5 őskőért kufár esemény alatt. Nyilván nem ugyanarra a játékosrétegre vonatkozik ez.


Mindenesetre irományaidon látszik, hogy abszolút nem vagy tisztában annak a szintkörnyéknek a lehetőségeivel. Máskor tájékozódj, vagy kérdezz..
Duplázás..
Egyébként tényleg felesleges erről beszélgetni. Majd ha valaki 6,5M forintot hajlandó rá áldozni, visszatérünk rá.
Idézet: Hanspeter - 2013.03.14. 18:55:25
Csak épp elfelejted a kavicsért kiváltott 100 küldiből befolyt, szintfüggetlen, és TP mentes bevételét, amiből elég magas kritikusokat és támadást/IQ-t tud tolni hogy kényelmesen pörgesse a környezetén a küldiket


Egy órával előtted:

10. szint 200.000 LE bevétel, 15. szint 300.000 Le bevétel. Küldetés mindkét esetben elakad. Vagy az volna a baj, hogyha őskőért lehetne venni ekkora mértékű LE-t? Vannak egyéb módszerek is, amivel sokkal-sokkal több LE-t lehet gyűjteni (igaz, azok időigényesebbek is. Ekkora előny ennyi pénzért beleférne (már ha lenne olyan marha aki nagy összeget fektetne bele:D). Elvégre az idő pénz.


Üt kritikust, és? Melyik kettő másikat pörgeti még mellette?
Bevétel nem nagyon lenne. Nem tudná pörgetni az ismételhető küldetéseket alacsony szinten.
Vegyünk 1 10. szintű karaktert. 2000 LE-ért milyen küldetéseket tudna ismételni. 10. szintű karakter ennél többet kap sima küldetésért is, ha ügyesen csinálja. Nézzük a 16. szintet, 3000 LE-s ismételhető küldetés vs ~35. küldetés - 7000 LE. A különbség egyre csak nő. Nem beszélve arról, hogy portyaküldetéseket miből csinálna. Körbeépítéstől nem nő ki a kritikus, nem lesz kábítása, legfeljebb kennel meg térkapu. A szívósság, sok-sok szakértelem hiánya, stb... Alacsony szinten képtelenség normálisan ismételhető küldetéseket teljesíteni.

10. szint 200.000 LE bevétel, 15. szint 300.000 Le bevétel. Küldetés mindkét esetben elakad. Vagy az volna a baj, hogyha őskőért lehetne venni ekkora mértékű LE-t? Vannak egyéb módszerek is, amivel sokkal-sokkal több LE-t lehet gyűjteni (igaz, azok időigényesebbek is. Ekkora előny ennyi pénzért beleférne (már ha lenne olyan marha aki nagy összeget fektetne bele:D). Elvégre az idő pénz.
Meg ha valaki alacsony szinten kihagyná a sima küldetések jutalmát ennyiért az ismételhető küldetések szint*200-as jutalmáért, ahol kritikust nem mindig üt, kábítani nem tud, nincs térkapu és maxos alapszakértelmei, akkor még egy jó nagyot is bukna a dolgon.
35. szintre 1 dekrétummal el lehet jutni az ismételhető küldetésekig. Mint pl. Holtpont V1-en.
Dátum: 2013.03.13. 20:22:48
Ez a szerver lag elég idegesítő tud lenni...
Nem jelentene enyhülést, ha azt a több tízezer, több mint fél éve inaktív karaktert egy külön helyre lementenék Miklósék (hogy vissza lehessen állítani őket, ha a tulajdonos újra játszani szeretne vele)?
Helyükre ha szintenként bekerülne 2-3-x kristály karakter az a hab lenne a tortán, és igencsak felpezsdítené az életet...
Dátum: 2013.03.08. 13:05:51
Ne kapj ki.
Dátum: 2013.03.07. 18:42:03
Érintőlegesen kapcsolódik hozzá csak, informatív jelleggel.
Dátum: 2013.03.07. 18:41:09
Teljesen nem hallgatok róla, ha már felmerült. idézek Miklóstól:

"Ha viszont van ötleted, hogy mi legyen helyette, ami nem okoz ilyen problémát, ird meg, mivel te vagy az első, aki ezt a rekordot felállitottad, megillet a privilégium, hogy részt vegyél ennek eldöntésében!"

Deep Shadow-t is megemlítettem példaként V5-ről. Elhangzott itt pár javaslat, ami korábban fel sem merült. Fontos, hogy olyan jutalom legyen, ami nem igényel nagy programozást.
Dátum: 2013.03.07. 16:59:47
Rám nézve nem kellemetlen, de lehet Miklós annak tartaná, ha most postolnám. Az ilyet senki sem szereti. Folyamatban lesz a megoldás, amit majd ha megszületik közzé teszek/Miklós.
Nagyon mély gyökerei vannak ennek a témának.
Dátum: 2013.03.07. 14:57:13
Kóc, ebben a témában nekem külön történetem van Miklóssal, amit nem szeretnék nyilvánosság előtt kiteregetni.
Ha érdekel, privát üzenetben vázolom a részleteket.