Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mordus

Oldal: 1234
Dátum: 2016.09.09. 23:57:50
Elképesztő, hogy egyszer kipróbálja az ember és gyakorlatilag nem lehet kikapcsolni. Javaslom legyen úgy, mint a portyabeállítás 48 óránként lehessen variálni, hogy akarok támadni és támadhassnak egyben és máris elkerülhető az, hogy valaki csak akkor jelöli ki a csatlósát harca, ha ő támad.
Bár nem tűztem ki célul előre, de végigcsináltam a 2 piramist 42. szinten. Készítettem hozzá egy táblázatot amiben előre megterveztem, hogy mennyi erőforrásra lesz szükségem. Amit most megosztok hátha valakinek ez segítség.
http://tinyurl.hu/gxOQ/
Dátum: 2016.05.20. 17:46:39
Egy szóval se mondtam, hogy a jelenlegi portya csatát erősítsék a csatlósok, pont az ellenkezője mellett kampányolok. A csatlósok harcoljanak egymással, de ne olyan szabály szerint mint a végzeturak, mert abba semmi pláne nincs ugyan olyan harcmodul semmi taktika teljesen kiszámítható az egész. A többit meg már leírtam.
Dátum: 2016.05.19. 20:56:12
Master Card aréna, csak elértünk a pay to winhez. 1 kategória az első 3 kap medált. A bajnoki miatt is milyen sírás van/volt, csodálkozom, hogy ez még nem szúrta ki senkinek a szemét. Bár tény, hogy a +tulajdonság ami sokkal jobban aggasztó még jobban nyitja az ollót a bukszahuszárok javára. Én vártam ezt a fejlesztést, de így olvasva nem jöttem lázba, mi abba az izgalmas ha egy ugyan olyan csata lefut mint a sima pvp-be csak nem én harcolok hanem a csatlósok? Hol a taktika? Ennyire azért nem kéne elereszteni a fantáziát. Még nagyon új dolgot se kellett volna kitalálni, hiszen számos ilyen jellegű játék van ahol dögöket kell egymásnak ereszteni.
Pl:, hogy a legnépszerűbből átemeljek játékelemet, a barna mytóból vagy dynom-dánomból harci képességeket lehet tanítani a csatlósnak idáig jó, de ne mini végzeturak legyenek belőlük (varázslás, közelharc) hanem:
-egyedi képességeket lehessen nekik tanítani mondjuk max 3-4-et
-ezek a képességek különböző kategóriákba sorolhatóak (tűz, víz, repülő, mindegy hogy nevezzük őket) és attól függően, hogy melyik kategóriából tanítottál neki a legtöbbet a csatlós kategóriája is megváltozik
-egyes csatlós kategóriák bónuszt kapnak valamelyikkel szemben még mással szemben gyengébben muzsikálnak
-egyből lenne taktikázási lehetőség ki milyen 3 döggel megy és milyen képességeket tanított neki
Elismerem kicsit bonyolultabb megvalósítani mint becopyzni a normál harcrendszert még egyszer. Egyébként egyszer már sikerült hasonlót produkálnotok mint amire gondoltam, az Ősök Városa pszhi csata nagyon közel van ahhoz amit most felvázoltam.
Dátum: 2016.05.09. 21:40:51
Így is az a gond, hogy nincs utánpótlás. Ha max szint bevezetésre kerül és a fejlesztések a max szinten lévőknek fognak szólni, ki fog regisztrálni tudván, hogy a legújabb, legjobb dolgokat csak évek múltán fogja tudni elérni? (Tudom, tudom addig is rengeteg felfedezni való van ami annyira izgalmas.) Ez annyira fantasztikus ötlet, hogy megtoldom még egyel: A max szint bevezetésével párhuzamosan a lélékufárnál lehessen venni őskőért instant max szint boostot mondjuk 1600őskőért, had dőljön a lé, szerénykedésre semmi szükség.
Dátum: 2016.03.16. 18:34:21
A tavai szüreti és sörfesztiválon is 100 volt a váltó szám a fétisszilánknál. Most, hogy hogy 120?
Doomlordnak sok szeretettel:
Nem nagyon szoktam írogatni fórumra, de úgy döntöttem rászánok egy kis időt, hogy a másik oldalról is legyen hozzászólás. A játékot indulása óta játszom, mivel a korábban is játszottam más behos játékokkal. Mindegyik szerveren van karakterem. A fő karakteremnek mégis szintben a legkisebbet tekintem aki V2-őn tanyázik és 33 szintű. Annak ellenére, hogy ő a legkisebb időben vele foglalkozok a legtöbbet (táblázatokat gyártok, megtervezem, hogy melyik eventen milyen feladatot kell feltétlen megcsinálnom, hogy a kiszemelt jutalom meglegyen stb.). De nem volt ez mindig így, 3 félresiklott karaktert töröltem előtte különböző szervereken (lvl62, lvl73, lvl108). A cél egyértelműen egy bajnok karakter létrehozása volt. A szerver indulása után kb egy évvel indítottam útjára a karaktert. Azért V2-őn, mert a nagy halak akkor is V1-en voltak.

Nem volt egy sétagalopp mivel pók-ként kezdte pályafutását (nem vadásztam egyáltalán az első állataim is familiárisok voltak) és már akkor is a leginaktívabb szerver volt alacsony szinten (1-max 2 új karakter jött az ütőtávomba hetente). De szerencsére találtam egy jó klánt a Satans Penguinst akik tanácsok mellett kémkedéssel is segítettek. A hőskorszakban volt, hogy 3-4 ember segített kémkedéssel a klánból és így is egy embertől 1-2 szer tudtam LE-t hozni, mert utána szintben elkerült, felfele ütni meg nem optimális ugye. Majd elröppent így 3 év és megérkeztem 8 szintre ahol megnyertem életem első bajnokiját hatalmas élmény volt látni, hogy nem volt hiába való az erőfeszítés. Ezen a szinten még folytattam a pók létformát mivel a 6 szintű toplistát ekkora már fejből tudtam. (Nem, nem vagyok ekkora agy, sem autista, Pro tippek kezdőknek: ha megnyitod a toplistát akkor a legfrissebb karakterek az adott tulajdonság összeg mellett mindig legelöl vannak, így az inaktívakat könnyű kiszűrni, mivel csak mindig a legelsőt kell megjegyezni és ha valaki megjelenik fölötte az biztos aktív karakter.) A lélekút kisütésből és a portyából összeszedtem annyi LE-t, hogy turbóval maxos lett a visszafogott fejlődésem. Ekkor álltam le a portyázásról és az egyetlen bevételi forrásom a térkapu volt. Amit viszont aktívan napi szinten toltam, mivel rájöttem, hogy átlagosan több LE jön belőle, mint amit eddig szereztem portyából (persze maxos vf mellett). Majd jöttek a különböző események, mini eventek és a feladatok kedvéért elkezdtem vadászni, kalandokat csinálni stb, jöttek is a szintek "rendesen". 6 év alatt így jutottam el oda, hogy ha úgy nevezek, hogy nem kapok mínuszt a medáljaimra akkor biztos, hogy nyerek a kategóriámban. Persze ez is csak V2-őn igaz, mivel más szervereken vannak az enyémnél sokkal erősebb karakterek is.

Ami a lényeg: Mondtad, hogy Ariel nem érti a lényeget mikor azt mondja, hogy ne foglalkozz a LE/tp-vel, kvázi vadászd fel magad magas szintre ott a nagy számok törvénye alapján már elenyésző lesz az alacsony szinten összeharácsolt előny. Nos, pár hónappal ezelőttig még én is azt mondtam, hát ez hülyeség. Majd 33 szintre felérve tapasztaltam meg, hogy egy nálam jóval később indult karakter, szemmel láthatóan is kevesebb őskőből normál játék mellett nem sokkal gyengébb karaktert hozott létre (ha a zárójeles bónuszt nem nézzük). S ha mínusszal fogok nevezni bajnokira akkor nagy valószínűséggel nem lesz könnyű dolgom ellene. És ez már ilyen alacsony szinten mutatkozik.
Mindezt csak azért írtam LE, hogy betekintést nyerj milyen egyszerű is összehozni egy szoc-pók karaktert ami ellen te olyan hevesen kapálózol és ha mind a ketten elkezdtek normál tempóban játszani akkor optimális játék mellett milyen gyorsan eltűnik a különbség.
Dátum: 2015.10.29. 21:53:13
Engem az frusztrál, hogy a szokásos ősköves feladatok mellé még bejött most 2 mitos feladat + lépjen csatlósod szintet 15 alkalommal. Mindezt 1 csatlóssal.... Kinek hiányzott ez? És milyen játékszínesítéssel járt ez? Véleményem szerint az, hogy új feladatokkal bővül a templom az nem színesíti a játékélményt mivel a lényegén nem változtat.
Dátum: 2015.10.27. 22:29:03
140 portya 0 kaland csodás random.
Dátum: 2015.10.24. 12:19:21
Ez nagyon jó ötlet, így sokkal elfogadhatóbb lenne.
Dátum: 2015.10.22. 22:42:25
Abszolút jogos meglátás, nem kellene ilyen szinten bekerülnie a templomos feladatok közé a mytobigyóknak.
Dátum: 2015.10.19. 10:40:59
A kincskereső szkarabeuszból egy karakternél több is lehet, illetve a hatásuk összeadódik?
Dátum: 2015.09.11. 15:39:07
Szerintem azt kéne csinálni, hogy Dikó úr akkor kap fizetést mikor V6-on eléri az 50-es szintet.
Dátum: 2015.06.15. 21:25:15
Idézet: Ateec - 2015.06.14. 21:56:32
Lesz akkor holnap befizetési akció avagy nem? nem tudtam talia menni mert, dolgoztam, de majd ősszel ott leszek ismét

Ez engem is érdekelne.
Dátum: 2014.12.16. 01:25:07
V2 szintén. +Az új relikviát nem kapták meg a másik világon lévő karaktereim.
Dátum: 2014.12.09. 20:25:23
Satans Penguins ismét megnyitja kapuit V2-ön. Kisebb karaktereknek ideális választás, hiszen 540k kút méret mellett ezeket a bónuszokat kapod: +75 védekezés, +75 támadás, +15 IQ, +1 mágia. Bajnokaink összetettben az előkelő 7. helyre repítették a szövetséget.
Dátum: 2014.04.01. 09:33:24
Azért a Soraka UI elég kemény még áprilisi tréfának is...
Dátum: 2014.03.27. 18:49:31
Azért az érdekelne, hogy neked, mint kívülállónak mi a véleménye az intelligenciáról?
Dátum: 2014.03.27. 09:27:02
Nálam még mindig nagyon lassú a játék és a fórum is.
Dátum: 2014.01.29. 22:48:42
Utolsó_Lovag=Sandman10? Ha nem, akkor ti ránézésre nagyon jól megértenétek egymást. Javaslom privátban folytassátok ezt a magasröptű beszélgetést (offolást). Egy piros pontot beírhattál volna magadnak amiért végre sikerült jól leírnod egy igekötős igét, de mégsem mivel egy sorral feljebb nem jött össze. A többit inkább hagyjuk.
Oldal: 1234