Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DragoonHUN

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.24. 22:32:55
Hozzászólnék ehhez én is valamit. Alig 4.es szintű vagyok,el sem olvastam teljesen a vitát(igazándiból nem sokat értek belőle..) De lenne egy talán használható ötletem. Hogy amit már egyszer megszereztél LE-t akár portyából,vadászatból stb. annak egy bizonyos százalékát már NE tudják elrabolni tőled.
PL.: szerzek tevékenységekből 1500 LE-t ha 20%-kal számolok,hogy az marad fixben,akkor 300 LE már nekem fix. Marad tehát 1500-300=1200 LE aminek az 50 vagy hány %-a mehetne nyers LE-be......
nem tudom mennyire értelmezhető és kivitelezhető,de várok visszajelzéseket....
Dátum: 2009.04.24. 22:11:08
Igy ha ertekelni akarnam azt mondanam, hogy aki fizet, az nem kap plusz eroforrast (ez szerintem kivanatos), csak egy lenyegesen rugalmasabb karakterfejlesztesi lehetoseget, ha ugy tetszik egy kenyelmi funkciot.


Sziasztok. A fenti mondat nagyon beleverte azt a bizonyos szöget a fejembe. Minden játékban EZT kerestem. Hogy ha valaki fizet,ne legyen "hiperkarakter". Mert van olyan ilyesféle játék,ahol ha fizetsz,szinte biztos,hogy 1 hónapon belül a 0-ról a top 50-be kerülsz. (viszonylagos szám,csak érzékeltetni akartam a viszonyokat) Ezt kellene korlátozni egy PICIT. Ne legyen AKKORA előny,ha fizetsz,de sokkal kényelmesebb lenne a játék.
Eben egyetértek maximálisan Kocossal.
(bocs ha picit értelmetlen lett.)
Oldal: 12