Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Uluru

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.13. 20:12:07
Melyik hat szín jelenik meg a jelenkori nemzeti zászlókon?

barna, fehér, kék, piros, sárga/arany, zöld
fehér, fekete, kék, piros, sárga/arany, zöld
ezüst, fehér, kék, piros, sárga/arany, zöld
fehér, fekete, kék, narancssárga, piros, zöld

Ennek a kérdésnek mi az értelme???
Milyen nemzeti zászlókról van szó???

Kérem törölni, mert értelmetlen kérdés!
Csak azért nincs, cirip, mert Te válaszoltál, és szokásodhoz híven korrektül és minden nagyhangúskodás nélkül!

(Megjegyzem egy ilyen hibát lehetne javítani az ellenőrzőknek is, mint ahyog sak kérdés van az adatbázisban kis kezdőbetűvel vagy kérdőjel nélkül!)

A szóközt kivettem, a kérdést újra beküldtem!
Köszönöm!
És nincs bezzeg...
Tisztelettel kérek valakit, hogy segítsen nekem! Biztos bennem van a hiba, de én nem találok helyesírási hibát sem a kérdésben, sem a válaszokban.
Mondjátok meg, hol a hiba, javítom, és azonnal visszaküldöm a kérdést!

Mi volt a keresztneve Torricelli olasz matematikus, fizikusnak, aki először mérte meg a levegő nyomását?

Evangelista
Giuseppe
Alessandro
Enrico


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.05.11. 12:49:05
Újabb gratulációmat szeretném tolmácsolni a kérdés feltevőjének és annak is, aki ezt elfogadta és JÓnak értékelte!

A Rákóczy-szabadságharcnak ki volt a vezetője?

I. Rákóczy György
II. Rákóczy Ferenc
I. Rákózcy Ferenc
II. Rákóczy György

Ha nem volna elég a kérdésben rosszul írni Rákóczi nevét, akkor még négyszer megismétli a válaszokban is!
Minden bezzeg nélkül: Ez bent maradt, bent maradhatott!
Dátum: 2009.05.01. 13:40:07
Nem bezzegelni akarok!!!

De ez átment az értékelésen:

hány éle van a négyzetnek?

12
8
4
10


Helyesírási hiba a kérédsben (mondatot a magyar nyelvben nagy betűvel kezdünk) és tartalmi hiba is, ugyanis a négyzetnek nincsenek élei, maximum oldalai. Élei a testeknek vannak...
Gratulálok az értékelőknek!

Melyik NEM megyei jogú város az alábbi magyar városok közül?

Szentes
Szekszárd
Szolnok
Szombathely


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Az ember törheti magát, hogy elkészítsen egy jó hangzású (csupa Sz betűs válaszú) kérdést, és így kiszórják, így tesznek a munkájára. Igaza van a barátomnak meg a szüleinek, hogy ide nem érdemes semmi érdekes kérdést feltenni, mert úgy is kitúrják innen.

Mellesleg a téma Hazánkról szól, az ötödik általános iskolás tankönyvből van, tehát valóban érdektelen...

Idézet a tankönyvből:
...2006. július 11. óta Magyarországon 23 megyei jogú város van: valamennyi megyeszékhely, és öt további város...
(Hogy melyik öt az, azt már nem írom ide, mert az már érdektelen lexikális tudást érintene!)


Köszönöm, a munkám leértékelését, és hazánk értéktelenné nyilvánítását!

Ja, és, hogy meghallgattatok!
Dátum: 2009.04.17. 08:30:56
Gratulálok az alábbi kérdés feltevőjének és az értékelőknek is, akik ezt jónak minősítették!

Mit jelent: Veni Vidi Vichi?

Jöttünk Láttunk Ittmaradunk
Jöttünk Láttunk Győztünk
Jöttünk Láttunk Elmegyünk
Jöttünk Láttunk Visszamennénk

Már a kérdésben súlyos elírási van, ugyanis "Veni, vidi, vici" a helyes leirat, vesszőkkel elválasztva, és az utolsó szóban 'h' betű nélkül!
A válaszok között pedig NEM szerepel a helyes megoldás, ugyanis nem többes számban van a latin mondás, hanem egyes szám első személyben, azaz "Jöttem, láttam, győztem".

Bár igaz, logikailag megfelelő lenne, hogy rossz kérdésre csak rossz válaszokat sorolnak fel!!!
De a lényeg az, hogy a hozzáértő értékelők "JÓ"-nak minősítették!
Oldal: 1