Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Qiny

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.06. 15:07:15
Melyik világ?
Dátum: 2009.10.04. 15:30:53
Én most alapítottam meg a HEGYEK NÉPE szövetséget a 4. VILÁGban. Harcos társakat, barátokat keresek. Szeretettel várok bárkit ,
aki szeret játszani és nem habzó szájú durrbele katona. A karakter nevem Kyra Eleisom. ha be akarsz léni keress meg.
Dátum: 2009.09.06. 15:52:09
Igazán köszönöm . Igyekszik az ember.
Boldog vagyok. Két testvérem már hazatalált Immáron hatan vagyunk. De még mindig koborolnak néhányan árván, eltévelyedetten.
------- VÁRUNK BENNETEKET!!! GYERTEK HAZA!!!-----

---A SÁRKÁNY LÉDIK SZÖVETSÉGE---- kitárta kapuit mindazoknak, akik komalyan gondolják, hogy társra, barátra vágynak.
Ha szeretnél egy családot írj nekem vagy valamelyik társamnak.
---------------NÁLUNK OTTHONRA LELSZ-----
Remélem alapjáraton nem vagy ilyen alpári, csak a JOGOS felháborodás beszél belőled. Egyébbként igazad van. Nekem is visszadobtak jó néhány kérdésemet minden logikus ok nélkül, mondvacsinált indokkal . A hülyébbnél-hülyébb kérdések pedig szabadutat kapnak.
Dátum: 2009.09.06. 15:19:50
Te jó ég! Nem tudom feltünt-e neked, hogy ez csak játék? Miért kell ilyen nagy feneket keríteni egy kis lélekenergiáért?
Gondolom nem ezrekről van szó.
Dátum: 2009.08.24. 10:58:43
Szívböl egyetértek veled. Nem érzékeny vagy, hanem igényes. Nagy különbség. Én is feltettem már jónéhány színvonalasabb kérdést,de visszadobták, miszerint speciális tudást igényel. Sok idióta kérdés pedig bekerül. Én ezt a játékot elsősorban pont kviz kérdések miatt szerettem, de kezdek kiábrándulni belőle. Épp az imént fogtam ki egy hülye kérdést, ami ráadásul tele volt helyesírási
hibával is. Grrrr
Dátum: 2009.08.20. 21:10:58
Sokáig tartott a háború. Már a legöregebbek sem emlékeztek arra, hogy mikor és hogyan kezdődött. Egyszer csak itt voltak. De most végre vége. Gyöztünk. A csata végetért és mi lélegzetvisszafojtva vártun a Császár parancsát. De ő elbujt a földalatti támaszpont legmélyére és még csak üzenetet sem küldött. Egy idő után megelégeltük a várakozást. A legtöbben Elhagytuk a barlangokat és elindultunk, hogy visszahódítsuk a felszínt. Amikor friss, esőillatú szél az arcomba vágott, az agyam rejtett zugában megszólalt egy hang "menj haza!".Így hát ösztöneimet követve elindultam az Éjszaki Hegyek felé. Megpróbáltam szólitani a testvéreimet, De a földmélyében töltött idő nem tett jót a MÁGIÁ-nak. Telepatikus üzenetem elenyészett a kövek között. Elindultam hát egyedül át a nagy síkságon, hogy megtalálja az otthonom.Hosszű és viszontagságos utazás után, fáradtan de testben és lélekben is megerősödve elértem célom. Ott álltam Fender-tó partján őseim földjének határán. Nem messze, egy hegyormon pedig romosan is fenségesen uralta a tájat a K'ratz's Kastély.Könnyen megtalaltam a relytett utat, ami vár belsejébe vezetett. Szomorú látványt nyujtottak a betőrt ablakok az elporladt szőnyegek az üresen tátongó lélekkút. Az úton összegyüjtött lélekenergiám egy részéböl rögtön épitkezni kezdtem.
Érezhető volt ahogyan az ősi falakba élet költözött. Végre volt elég erőm, hogy mágia útján újra szólítsam a testvéreimet és éreztem,
hogy válaszolnak. Hárman már hazatértek és együtt szépen felépítettük a kastélyt . Egész otthonos lett de sajnos még nem tért haza
mindegyik testvérem igy nehezen megy az épitkezés. A SÁRKÁNY LÉDIK SZÖVETSÉGE nevében kélek benneteket
------------ GYERTEK HAZA!!!-----VÁRUNK BENNETEKET!-------.
Ha egyedül érzed magad, ha barátokat keresel, lépj közénk. Nem baj ha kezdő vagy mi majd segítünk.Írj nekem vagy valamelyik testvéremnek. Szivesen látunk.
------------GYERE HAZA------
Dátum: 2009.08.09. 10:22:49
Aktiválnám a pilont , de hogyan tudnék szerezni olyat?
Dátum: 2009.07.05. 11:06:58
Minden magányos SMARAGD-lánynak. Gyertek a SÁRKÁNY LÉDIK SZÖVETSÉGÉ-be. Már kész a lélekkút.
Jól jönne némi segítség a kastély többi részéhez . Fogjunk össze a gonosz pasik ellen. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden pasi gonosz. Félre ne értsetek.
Helló!
Feltettem egy kérdést, amely így hangzott:
Mit jelent a "globetrotter" szó?
Gyalogló
Világutazó <
Kamionsofőr
Kerékpárversenyző
Szerintetek mi ezen az értelmezhetetlen? Még csak nem is én találtam ki a kérdést. A Reader's Digest júliusi számából puskáztam. Bocsi. De ha az illető számára "értelmezhetetlen" a kérdés, akkor sziveskedjen reklamálni a magazin szerkesztőségénél.
Dátum: 2009.06.25. 18:31:14
Sőt, ha már itt tartunk, Ázsiában is vannak piramisok csak azokat zikkuratoknak hívják. Lásd Mezopotámia.
Irán.
Na jó. Elismerem. Nincsenek olyan jó állapotban, mint az egyiptomiak. De mégis csak piramisok.
Dátum: 2009.06.23. 21:51:02
A minap egy olyan kérdést olvastam, hogy azt hittem megáll bennem az ütő.
Idézem, bár nem garantálom, hogy betűről, betűre.
"Hogy hívják Csukás István regényének főszereplőjét?"
Karak
Vahur
Vuk
Tás. Az állítólagos helyes válasz: Vuk, ami rendben is lenne, ha a kérdésben szereplő író
FEKETE ISTVÁN lenne.
Szégyelhetné magát a kérdés feltevője, valamint az is aki jónak nyilvánította
Dátum: 2009.06.22. 21:12:54
Szerintem mindent leírtam az előbb. Vagy nem? A Vukot nem Csukás, hanem Fekete István írta.
Ehhez nincs mit hozzáfűzni.
Dátum: 2009.06.22. 18:59:21
Bárki is írta azt kérdést:Hogy hivták Csukás István rókáját. Vuk
Szégyellje magát a kérdés feltevője és az értékelője is. A Vuk című regény FEKETE ISTVÁN írta.
Csakúgy,mint a Kelét
Dátum: 2009.06.14. 23:11:15
Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2009.06.14. 22:52:01
Segitsetek! Hogy lehet meggyógyítani az állatomat? Előre is kösz!
A hócipőm tele van. Szerintetek milyen származású Vincent van Gogh? Mert a gép szerint József Attila.
Szóval rúgjon bele végre valaki a rendszerbe, mert így lekopnak a játékosok. Pedig most kezdtem ráélrezni az ízére. Igazán nem szeretném abbahagyni miután elértem a 7. szintet és van egy manócskám is.


Légyszi. Légyszi.
A hócipőm tele van. Szerintetek milyen származású Vincent van Gogh? Mert a gép szerint József Attila.
Szóval rúgjon bele végre valaki a rendszerbe, mert így lekopnak a játékosok. Pedig most kezdtem ráélrezni az ízére. Igazán nem szeretném abbahagyni miután elértem a 7. szintet és van egy manócskám is.


Légyszi. Légyszi.
A hócipőm tele van. Szerintetek milyen származású Vincent van Gogh? Mert a gép szerint József Attila.
Szóval rúgjon bele végre valaki a rendszerbe, mert így lekopnak a játékosok. Pedig most kezdtem ráélrezni az ízére. Igazán nem szeretném abbahagyni miután elértem a 7. szintet és van egy manócskám is.


Légyszi. Légyszi.
Dátum: 2009.05.10. 10:16:40
Valaki ellenőrízze a Kviz rendszert, mert teljesen össze van zavarodva. Az egyik kérdés az volt, hol született Móricz Zsigmond , erre a rendszer szerint a helyes válasz Jókai Mór . Az előbb az volt a kérdés , hogy hívták a Birodalom visszavág vagány főhősét, akinek egy wuki volt a barátja. Kapásból vágtam a választ . Han Solo. Erre a rendszer visszajelzett , hogy "helytelen válasz, a helyes válasz :Rockstar Games
Na de kérem . Álljon meg a menet. Egyet még csakcsak elnéz az ember de ez már az ötödik húzása volt.
Nem mintha az életem függne tőle, de jó volna ha tisztességesen játszhatnánk.
Oldal: 12