Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sipovics

Oldal: 12
Dátum: 2009.06.07. 21:11:50
Üdvözlet mindenkinek!
Milyen magas Michelangelo Dávid szobra?
A kérdés feltevője szerinte 3 és fél méter körüli, pedig mindenhol 4 méter felettiről találok adatokat.. Nemhiszem hogy jó a kérdés... Pontosabban a válasza. Jó lenne törölni, vagy javítani...
(sajnos a pontos kérdést nem másoltam ki, meglepett hogy a jó válasz nem jó...)
Dátum: 2009.06.05. 14:58:56
Szasztok!

Lenne egy kérdésem: Ha 10-es csapdakészítés 5% esélyt ad állatbefogásra, az elvileg azt jelentené, hogy 20 vadászatnak az 5%-a az 1. Tehát matematikai alapon minden 20 portya után egyet be kéne fognom, ha van hely neki. Márpedig én 11-es szakértelemmel már 30-at vadásztam, és még mindig semmi. Értem én hogy türelem, majd csak lesz egy, csak ez akkorsem stimmel szerintem.
Dátum: 2009.05.14. 08:40:33
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy a következő kérdésben hol a helyesírási hiba?
Melyek a gémeskút részei?

ágas,gém,sudár,vödör,kolonc
pereputty,pattancs,karfa,vödör,töltő
villa,sujtó,inga,léptető,vödör
ágas,sujtó,pörgettyű,vödör,nehezék

Köszi
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy a következő kérdésben hol a helyesírási hiba?
Melyek a gémeskút részei?

ágas,gém,sudár,vödör,kolonc
pereputty,pattancs,karfa,vödör,töltő
villa,sujtó,inga,léptető,vödör
ágas,sujtó,pörgettyű,vödör,nehezék

Köszi
Dátum: 2009.04.22. 19:43:46
Helló!
A másodlagos támadás szakértelem tulajdonképpen miért jó nekem? Leszámítva a tudatot, hogy valami minimálisat levettem egy lény életéből? Értékelhetően nagyobb a sanszom ezzel a csatát megnyerni?
Dátum: 2009.04.22. 14:47:18
Hát akkor ez tényleg olyan mint egy "kampány":-P Köszi:)
Dátum: 2009.04.22. 14:04:17
Helló
És titánokra mikortól lehet vadászni? vagy a "Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is!" csak kampányszöveg a vadászatoknál?:-P
Dátum: 2009.04.18. 13:16:01
Igaz, semmit nem kellett volna mást tenni, csak még két napig filózni azon, hogy mibe lehetne még ezen a kérdésen belekötni, és csak utána beküldeni. Teljesen igazad van, a számok nem hazudnak, az átlagemberek pedig amúgyis tisztában vannak az arányokkal, és nemis kevernék össze az infarktus szót a szívinfarktussal. Félreértés ne essék, nem érdekel olyan szintig ez a játék hogy ezen ki legyek akadva, csupán nevetségesnek találtam az értékelést, és kíváncsi voltam. A jó hír, hogy nem csalódtam:)
És nem kell aggódni, én biztos nem fogok primitívebb kérdéseket feltenni.
Dátum: 2009.04.18. 12:51:10
A uTorrent az kiolvasva mikroTorrent akar lenni, csak a mikro görög betűs megfelelője nincs a billentyűzeten, ezért jelölik "u"-val. A uTorrent pedig valóban egy program.
Dátum: 2009.04.18. 12:01:17
Köszönöm Jucus!
Dátum: 2009.04.18. 11:56:24
Hát valóban, ezzel a bölcs döntéssel a kedves értékelő megmentette a társadalmat egy világméretű félrevezetéstől. Csupán mellékesként jegyzem meg, hogy még ragozhattam volna tovább is a stroke fogalmát, de a korábbi kérdésekből arra mertem következtetni, hogy ez nem egy "speciális, orvosi kvízjáték", és szintén mellesleg a köznyelvben az agyvérzés az ismertebb kifejezés. De igazad van, leborulok nagyhatalmú és bölcs nagyságotok előtt...
További sikeres robogást a primitívnél primitívebb kvízkérdések kikényszerítése, majd fórumos "hogy került ez be" megvitatása felé...
Dátum: 2009.04.18. 11:22:02
Na ne szánalmaskodjunk már.. Tisztában vagyok vele, hogy a stroke önmagában agyi vascularis (értsd ér eredetű) katasztrófát jelent. De szerinted akkormár az agyvérzést nem jelenti? Vagy netán összezavart hogy a szívroham is szerepel opcióként?? Ne nevettessetek már. Ez a szarrágás tipikus esete...
Dátum: 2009.04.18. 09:03:39
Sziasztok!
Csak kíváncsiságból, meg tudná mondani valaki, hogy ebben a kérdésben mi a nem egyértelmű/rossz?
Mit nevezünk szélütésnek?

a szívrohamot
*az agyvérzést
a megfázást
az izomgörcsöt
Dátum: 2009.04.18. 08:46:28
Sziasztok!
Csak kíváncsiságból, meg tudná mondani valaki, hogy ebben a kérdésben mi a nem egyértelmű/rossz?
Mit nevezünk szélütésnek?

a szívrohamot
*az agyvérzést
a megfázást
az izomgörcsöt
Dátum: 2009.04.17. 10:32:45
Nahhát, nem gondoltam volna hogy a "még nagyobb" már nemjó Köszi
Dátum: 2009.04.17. 10:27:20
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: Az óriás morfinder, és a hatalmas vérszomja manó nem minősül nagyobb méretű szörnynek?? Mert a küldetéseknél nem lettek elszámolva, pedig 200 feletti LE-t kaptam értük, meghát a nevük is valami nagyobbacskát sugall szerintem:) Köszi
Dátum: 2009.04.11. 23:06:01
Kössz az infót:)
Dátum: 2009.04.11. 22:54:46
Merthát korábban 1 ember értékelése is elég volt. Szóval ha nem változott a szabály, akkor valami vagy nem stimmel, vagy én nem vagyok képben:)
Amúgy köszi Tosca, hogy legalább Te reagáltál
Dátum: 2009.04.11. 22:42:38
Sziasztok!
Az normális dolog, hogy már 10 ember válaszolt a kérdésemre, de még egy sem volt hajlandó értékelni??
Dátum: 2009.04.11. 21:08:25
Estét!
Jelentkezzen plíz akinek a 3. világon van 8. vagy 9. szintű erős karaktere! Köszi:)
Oldal: 12