Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alkazar

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.02. 07:33:49
Sziasztok..Én a SzHSZ szövetség vezetője vagyok.Mint nevünk is mutatja mi szabad harcosoknak születtünk és akként is múlunk el) Nálunk nincs helye szabályoknak követelményeknek azok azért íródnak hogy felrugjuk őket.Nincs kegyelem ,nem ejtünk túszokat ,és nem felejtünk)
Nincs kötelező építés,csak az hogy jó harcossá válj,hogy büszkék lehessünk rád az a legfontossab szabály.Azonban a háborút azt komolyan veszem napi 4 támadás kötelező az ellenség tagjaira.Tehát aktív játék sok harc...Nézz szét nálunk és dönts, jelentkezésed várom.
Dátum: 2009.06.16. 05:57:47
az én állatomnál is leállt az idomítás..mi a teendő???már majdnem kész volt és ugyanig eltünt az idomítás opció!!!!!!!
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
A kérdés az volt hány elefántot kell gyűjteni ahhoz hogy a babona szerint szerencsét hozzon.Ha ez speciális akkor én is reklamálnékl--Nagyon sok a foci az autóversenyes kérdés meg motor és sorolhatnám.Azok mért nem speciálissak????nekem nő léttemre tudnom kéne???Ha az enyém törölték lehúzták ugy ,hogy még az új kérdés lehetőségét is elvesztettem,akkor ezeket a kérdéseket is töröljék ki a rendszerből!!Ezek is csak egy speciális réteget érdekelnek engem nem!!Nem szólnék de ez nem az első volt és nagyon felháborít az enyém az akkor ezek mért nem azok!
Dátum: 2009.05.11. 22:22:28
Nézzen már utánna valaki hogy az AK-47 mióta lett uborka???????
Szerintem egy orosz fegyver de mindegy((
Továbbá már két olimpián vettem részt úgy hogy nem kaptam semmit.
Dátum: 2009.03.26. 08:58:20
Aha)
A helyzetet majd megoldja a 3dik világháború és nem csak magyarországon hanem mindenütt...majd akkor csakis akkor tudjuk ismét a kevest is értékelni,és ujra embertásaink felé fordulunk.Lesz munkája mindenkinek és a gazdaság is ujra fejlődésnek indul..25éve nagy szám volt még a fekete fehér tv is nálunk, ma hol tartunk?Az ország a világ és a saját helyzetünkért csak magunkat okolhatjuk a telhetetlenségünk a többre és nagyobbra vágyásunk jutatott oda minket ahol most tartunk..nem csak az országban hanem a világban mindenütt egyaránt.
Dátum: 2009.03.25. 09:59:07
Na ha nem írtatok semmit csináltam eggyet jó-e nem-e nem tudom...mindegy..A lényeg ((-Lélekvadász Amazonok-)) szövetségbe tagtársakat várok kezdőket mint én és persze csak lányokat mert a pasikkal mindig baj van
Dátum: 2009.03.24. 05:08:45
jó akkor figyelek...játszom másikon is ott dolgokat aranyakban mérnek na a lényeg egyszer beléptem ilyen szövetségbe ott ,de el is hagytam, azzal kezdete adjak neki hetente 1000 aranyat be..kérdem én mire? hogy ő még nagyobb és erősseb legyen? és mit kapok én havi 4000 aranyért..na erre már nem volt válasz csak annyi ha nem tetszik a rendszer hagyjam el a klánt.. megtettem na pont ez klán az aki azóta is probálja lehetetlenné tenni a játékom..de én ráérek nem sietek sehova nem fontos rögtön fenn lennem a csúcson majd alakul valahova..lassan lassan ők is megunják majd..abban igazad van hogy nem jó egyedül de ott sem értettem mért kell a kicsknek támogatni a nagyokat pusztán csak azért mert ők hamarabb regiztek és régebb óta játszanak.Ez csak azon múlt kinek mikor tetszett meg a játék és ki mikor kezdett..
Dátum: 2009.03.23. 20:43:17
na olvasgatok akkor)
Dátum: 2009.03.23. 20:38:53
Rendben..és egyedűl nem is tud érvényesülni az ember? mert azért ki tudja milyen társaság az és hogy tetszeni fog e ott nekem?ha nem tetszik akkor mi van?szóval még nem vagyok meggyőzve))
Dátum: 2009.03.23. 08:29:10
Na jó jó értem én de arról is írjon már valaki mért jó ha szövetségbe lépek)) a feltételekről sokat olvasni de előnyökről?? semmi...ugyhogy maradok magam ,amig nem látom mivel jobb nekem ha bárhova is be szeretnék lépni
Oldal: 1