Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.03.03. 09:32:49
Én nemes egyszerűseéggel letiltottam a képeket a böngészőben. Hasít, mint a szél, de ez nyilván csak átmeneti megoldásként használható.
Dátum: 2010.03.02. 21:14:16
Idézet: Kocos - 2010.03.02. 20:51:38
Idézet: Offsboy - 2010.03.02. 18:08:40
Az oké, de ahogy Ariel is írta, nehogy már bongészőt váltsak EGY oldal miatt. Ezt fejlesztési oldalról kell korrigálni. Mellesleg tényleg nagyon nagy baki, hogy nem lehet váltani melyik css-t használjam...


Egyreszt en nem mondtam, hogy valts bongeszot. Persze mondom, de ne emiatt, hanem mert egymillioszor jobb bongeszok vannak, mint az IE. Zarojelben.

Masik: lehet majd CSS-t valtani, ha lesz tobb CSS, Miklos jelezte, hogy barki csinalhat ilyet, szoval nyitott kapukat dongetsz.



A CSS váltáson a régi design-t értettem. Ahol nem PNG-ket tölt, hanem JPG-et, és nem akad az oldal. Nem akarok kötekedő tuskónak tűnni (bár tudom sajnos annak tűnök ezzel a hsz-el), de informatikai szempontból 2010-ben megengedhetetlen, hogy egy tökéletesen statikus oldalt megbonyolítsanak, és a - fizető - felhasználónak kell alternatívát keresnie a további tökéletes működéshez. Miklós tisztán leírta, hogy sajnos a régi design elérésére nem lesz lehetőség. A CSS váltáson a régi design visszaállításának lehetőségét értettem, ami kellően statikus volt ahhoz, hogy bárki, bárhonnan, bármiről használhassa. Talán nyitott kapukat döngetek, de nem a piros és a citromsárga szúrja a szemem.

[edit]: Ha a színekkel lenne problémám el se kezdtem volna VU-zni
Csak halkan jegyzem meg: Windows Vista kijövetelekor illették "Multimédiás parasztvakításnak". Ilyen érzetem van. Meddig tartana visszapakolni a régi design-t egy alternatív oldalra, ami ugyanabból az adatbázisból dolgozik? Semeddig. Csak szerintem félnének az eredménytől, hogy hányan használják az újat.
És nem arról van szó, hogy nem tudok örülni semminek, mert pont ellenkezőleg, nagyon örülök minden fejlesztésnek! Mint informatikus akadok ki ezen.

[edit][edit] És belenéztem az új CSS-be transparent háttérrel vannak png-k elmentve, ezért kell a png az új designhoz. Erre csak ugyanilyen sablont lehetne ráhúzni, ami pontosan ugyanilyen működésű lenne.
Dátum: 2010.03.02. 18:08:40
Az oké, de ahogy Ariel is írta, nehogy már bongészőt váltsak EGY oldal miatt. Ezt fejlesztési oldalról kell korrigálni. Mellesleg tényleg nagyon nagy baki, hogy nem lehet váltani melyik css-t használjam...
Dátum: 2010.03.02. 17:18:04
Ja, ilyen a mesében nincs, hogy egy új dizájnért (legyen az jobb, vagy rosszabb, mint az előző) használhatatlan legyen a játék, mert beszaggat. Valami nagyon nincs jól optimalizálva, ha egy weboldal beszaggat, nem 2-t csináltam már. Minimalizálni kell a képek és animációk méretét, a flash helyett gif-et használni (főleg, ha csak képek váltogatják egymást, kb 10 perc megcsinálni, akkor sokat mondtam), png helyett jpg-et. 6-8as (PS) JPG tömörítéssel, és máris nem 200K egy kép, hanem 5K.
Remélem ez hamar változni fog, mert ez senkinek nem jó, nekünk se és nekik se, mert biztos sokat dolgoztak vele.
(Amiért az eredménytől függetlenül hálásak vagyunk!)
UFF.
Dátum: 2010.03.02. 16:47:57
Idézet: Miklós - 2010.03.02. 12:44:16

Akinek esetleg lassú némelyik aloldal, ez 6os és 7es internet explorernél fordulhat elő,a png grafikákat az IE bénán kezeli, de meg fogjuk oldani hogy ne legyen gond.


Elöljáróban annyit, hogy ha a png helyett jpg-et használtok eltűnik a probléma, és az oldal betöltési sebessége is sokadrészére csökken lévén a jpg kb 10-20%-nyi méretű a png-hez képest. Egy ilyen játékban a sebesség ("portyalistából lecsaptak jajistenem, mert lassabban tölt az oldaaal") szerintem fontos tényező.
Nem okoskodni akarok, de szerintem mindenképp szerencsésebb választás lenne a jpg alkalmazása. Estére belekukkantok css-be is.
(Mellesleg nekem is bűdületesen szaggat a VU, élvezehetetlen módon/IE/)
Dátum: 2010.02.27. 08:19:18
Idézet: MinM - 2010.02.26. 10:19:39
Azért ez ebben a formában nem igaz. Ha egy nem optimálisan fejlesztett karakterrel az üres TP-s portyát addig félretetted és szinte csak manókat csapkodtál az event alatt, már nyertél a dolgon a többi hasonló erősségű karakterekhez képest.


Csak épp nem PP-be, hanem CSP-be került
Dátum: 2010.02.25. 08:40:16
Ezt valahogy úgy írták le, hogy amennyiben alacsonyabb szintű az állat, akkor kap TP-t ebben az esetben. Hogy minél kell alacsonyabb szintűnek lennie azt nem tudom
Dátum: 2010.02.15. 18:54:20
Hát akinek ennyi agya van azzal nincs mit tenni
Dátum: 2010.02.15. 15:43:55
Gratulálok aki lepontozZa sorban a kérdezőknek adott válaszaimat.

[edit] Jelen idő...
Dátum: 2010.02.15. 15:41:39
Idézet: Mszilvi7 - 2010.02.15. 15:34:52
sziasztok!
Hànyas Akadèmia kell a mannàhoz a v1en?


Mármint a manakonstrukcióhoz?
9
Dátum: 2010.02.15. 15:17:21
Entitásra is vonatkozik.
Dátum: 2010.02.15. 15:15:48
Idézet: Shaky - 2010.02.14. 18:10:12
Sziasztok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy szabalyos-e, hogy regisztralok masik szerveren egy uj karaktert (kiprobalni uj jatekstilust), es meg lehet e adni az elozo szerveren levo karakteremet mint ajanlo karakter?


Első: igen, második: nem.
Dátum: 2010.02.15. 15:14:26
Azt pedig senki nem tudja, hogy mennyi LE van nálad, azért támadnak hátha tudnak rabolni írd ki az adatlapodra, hogy nincs nálad, hátha elhiszik Vagy még jobban támadnak majd
Nyugi, logikus játék ez, böngészd a linket amit küldtem.
Dátum: 2010.02.15. 15:11:10
Idézet: Monyóka - 2010.02.15. 08:36:30
Helló!Azt szeretném kérdezni,hogy miért nem támadhatok meg valakit?Ugyanis hiányzik az a gomb hogy "támadás".Az illető velem egy szintü.És legtöbb esetben azt irja ki,hogy "ugy sem szereznél tőle LE,ezért nem támadhatom".De akkor engem miért támadnak ha nem hagyok LE magamnál.Ez felháboritó.És lehet nekm nem a LE számit,hanem a TP.
Monyóka a v4-röl.


Akkor nem jelenik meg a támadás gomb, ha alacsonyabb, vagy magasabb szintű az ellenfél, mint akit a szinteden mg tudsz támadni (www.vegzetur.wikidot.com, itt találsz hasznos infókat többek között a portyázásról is). Akkor sincs gomb, ha már támadtad az elmúlt 8 órában, vagy ha az ÉP-d 15% alatt van.
Dátum: 2010.02.12. 11:00:10
A mesében melyik nem változik át?

Bruce Banner
Pinokkió
Kis Gömböc*
Optimusz fővezér

Úgy baromság ahogy van, mellesleg nem is értelmes mondat a kérdés.
Dátum: 2010.02.09. 11:55:27
Idézet: Epona - 2010.02.09. 07:20:56
Én örülök, hogy tudod de valahogy a biosz soha nem tartozott a kedvenceim közé. Amúgy elmondanád, hogy melyik az a 4 fajta ?(google nélkül ha kérhetném)...gondolom ezt is emondták a suliban. Egyébként tudom, hogy mi a DNS és az RNS de az összetevőjük szerintem azért nem annyira fontos.


Adenin, Guanin, Citozin, Timin.
Gugli nélkül. Így csak 80%.
Dátum: 2010.02.09. 11:53:51
Na meg Robinson Crusoe
Dátum: 2010.02.08. 19:20:47
A múlt héten +183as IQ különbségre nem találtam be, az ellenfél igen Szerencsémmel nem nagyon foglalkoztam mostanában, ő meg egy építő volt SZóval lehet, hogy fontos a szerencse
Dátum: 2010.02.04. 14:45:24
Idézet: Jeriko - 2010.02.04. 14:24:16
Nagyjából 20 olyan van, ami el nem évülő / máshonnan nem beszerezhető hatást produkál.


Igazad van, ezek szerint 22es csapdája a dolog, mert azt látjuk, hogy nem jó ami most van, viszont ha az aukcióban részt vevők arányában növelnénk az ÉRTELMES relikviák számát, vagy arányában csökkenne az aukciós idő, akkor jön a lehurrogás, hogy megint tápot akarunk. Ami részben igaz, de én csak pontosan azt az esélyt szeretném egy normális cucc megszerzésére, ami bárki másnak is megadatott pár hónapja.
A holland aukciós ötlet nem rossz, azonban van egy buktatója. Tegyük fel, hogy 1200 dukát a max. vagy kirívó esetben van (például pont Cyronnak) 1500+, vagy akármennyi. Elindul az aukció valamikor, és időnként csökken az ár. Ha túl gyorsan csökken, akkor az géphez kötöttséget eredményez, ezért nem jó. Ha túl lassan, akkor mire az elérhető árkategóriába ér a tárgy, addig túl sok idő telik el. Bár lehet ez már részletkérdés.
Dátum: 2010.02.04. 14:23:29
Szintekre nem akarják szétbontani, én is felvetettem már, nem talált nagy üdvözlésre. A CSP-re visszaváltás meg abszolút értelmetlen szerintem, nem ad sok játékélményt. Már pedig aki masszívan gyűjtögeti a dukátot, hogy egyszer valami jót vegyen belőle, az nem egy raklapnyi CSP-t akar cserébe.