Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.10.16. 13:01:48
Kifejtem, de csak mert konkrétan kérted a széles spektrumú elemzést.

Pro:
- célpontproblémák megoldása krit küldikre;
- nem generálódik portyafáradtság;
- esik némi csecsebecse, a hangsúly azon van, hogy némi;

Kontra:
- háborús csomag ára (meg úgy általában a létezése!). Ha napi 2 x 3 őskőért lehetne megvenni a 2 x 10 helyett, akkor is vérlázítónak tartanám, mert mindent összevetve ezt az eventet nem "megjátszod", hanem megveszed; ja tényleg, nem kell megvenni; akkor semmi.
- nagyon gáz LE/TP az általános EH-s KH-s csatákhoz képest, ott azért csurran cseppen jó pár K LE szívás is időnként;
- napi korlát, tök felesleges;
- egy apróság: tüskés bőr relikviát is másolja, ez nekem pl fixen 600-800 plusz sebzés csatánként;

Összességében csapnivaló, sajnálom, hogy erre az eventre lett pazarolva Baraty kapacitása. Lehetne csiszolgatni, javítgatni az eventen, de így, hogy előtte elég komplex vitakör alakult ki arról hogy hogy lenne a jó a játékosoknak; és mégis ez született belőle, gondolom itt alap irányelvek vannak már a játékvezetés részéről. Ennek egyik fele csak az anyagi oldala (amivel csak nem értek egyet, de ettől érthető dolog), másik részről egy csepp élményt sem nyújtott eddig az event, mert mintha szándékosan lennénk szívatva; hogy kevés állattal (vagy anélkül) kell menni, mert csak kapod be a sebzéseket, a kábítós küldi nem él rajtuk, minél erősebb vagy, annál nehezebb egy csata (nonszensz!), stb., amiket már kismilliószor felsoroltak többen is az eredeti topicjában; de süket fülekre találtak.

Nagyon örültem, hogy kapunk egy újat a régi unalmas térkép helyett, de könyörgöm több event inkább ne cserélődjön le, ha ez a vezetői hozzáállás, hogy fizess!
Dátum: 2013.10.16. 11:52:24
Azt lehetne, hogy a következő ilyen event helyett visszakapjuk a régi térképet? Inkább csinálnék egy full unalmas eventet, ahol nem kell lassan a nevezésért is őskővel fizetni.
Dátum: 2013.10.15. 15:50:19
Én nem tudom az egészet minek kellett megvariálni; egy xenó-féle felület és NPC erősség tökéletes lett volna, ahogyan az az event már többször is bizonyított.
Mondjuk más kérdés, hogy a háborús csomag kiegészítő tápja és ára ettől még ugyanennyire lenne bicskanyitogató. Ja tényleg, persze nem kell megvenni. Meg ha akarom, akár szabadon is engedhetem az állataim. Van még 1-2 ilyen ultimate megállapítás a tarsolyban.
Node! Ha úgy van, hogy valaki megvenné, mert mondjuk kevesli a napi 2-3 horda trófeát, amit játékkal lehet elérni; és ezt kiegészítené 8-cal, akkor milyen jó hogy mégis le van programozva, és játék nélkül, pénzért meg lehet venni a tápot! Ehh.

mod:

A háborús csomagról: itt egy döntési lehetőséget akartunk adni nektek, isten ments, hogy ezt mindenkinek minden nap meg kellene vennie!



Mintha azt írnád, hogy:
"Mi? Ja aaaaz? Dehogy kell megvenni! Meg ne vegyétek, dehogy akarjuk a játék költségeit így megnövelni! Az csak úgy.....ott van."
Dátum: 2013.10.15. 10:40:24
Idézet: Kocos - 2013.10.15. 10:37:18
Idézet: Offsboy - 2013.10.15. 10:09:14
Biztos én értek félre valamit, de ezek szerint napi 20 követ is elkölthetek az eventre? Nem "vérszem" effektus ez egy kicsit a BU napi 1 irtóztató csomagos őskő árához képest?


420 osko egy esemenyre valoban elegge durvanak hangzik.


Van jobb megközelítés is; fórumunkról idézek:
"3 naponta lehet venni 60 őskőért 1 relikviakupont. Plusz mellé jár egy csomó egyéb táp. Értem."
Dátum: 2013.10.15. 10:33:03
Idézet: Baraty - 2013.10.15. 10:21:52
A kínzókamra kiírási hiba volt, javítottam, természetesen ezeket nem lehet kínzókamrába vinni.

Köszi, valóban!

Viszont érdeklődnék, hogy a már megosztott tapasztalatok eleve is így voltak-e tervezve, vagy van még ezek közt megoldandó bug?
Értem itt az eddigiek alapján:
- extrém sebződés, alig nyerhető csaták;
- kritet tök jó hogy számolja küldibe - ha számolja - bár nem tudtam lecsekkolni, mert kritet ütni nem lehet rajtuk;
- 2 x 10 őskő / nap csomag ár? Nem lett ez elírva?
Dátum: 2013.10.15. 10:17:19
Összességében egy pozitívuma van eddig az eventnek: megmosolyogtatott.
Dátum: 2013.10.15. 10:09:14
Háborús csomag
Típus: egyéb
Szint: 1
Tartalma: 1 kisebb portyázás itala, 1 vadászat itala, 1 kisebb vadászzsákmány, 1 a szintednek megfelelő ősköves gyógyital, 4 horda trófea (naponta max. két háborús csomagot vehetsz)
Ár: 10 Őskő

Biztos én értek félre valamit, de ezek szerint napi 20 követ is elkölthetek az eventre? Nem "vérszem" effektus ez egy kicsit a BU napi 1 irtóztató csomagos őskő árához képest?
Dátum: 2013.10.15. 10:06:51
Hát én se értem mi a fakk ez

A csatában összesen 22729 sebzést okoztál, és 21873 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 3862 lélekenergia és 46 TP!

Kamrába NPC-t? No meg ezek szerint nekem se acélos a karim.
Dátum: 2013.10.15. 08:12:08
Idézet: Kocos - 2013.10.15. 07:12:46
Idézet: Offsboy - 2013.10.14. 18:55:57
Én azért annyira nem sztárolnám azt a tulajdonság bónuszt, ...


Hát igazi XXI. századi gondolkodóként nem is sztárolni kell már, hanem hypeolni.
Mert a sztárolni már túl magyar.


És van köztük fokozati különbség? Hogy valamit még sztárolnék, de azért nem hypeolok (mer' azt azé MÉG nem..)? Ne'adj Isten ha már sztárolok valamit akkor azt eegyúttal hypeolnom is kell?
Dátum: 2013.10.15. 00:27:46
Aki gyengébb, annak a generált ellenfél is gyengébb lesz, ahogyan a xenónál pl.
Nem tényleges játékosok elleni csaták számítanak az eventbe, hanem ilyen külön event csaták.
Dátum: 2013.10.14. 18:55:57
Én azért annyira nem sztárolnám azt a tulajdonság bónuszt, lévén csak ideiglenes. Egyáltalán nem rossz, de a landragór állandó bónuszához nem hasonlítgatanám.
Dátum: 2013.10.11. 20:25:57
Logikus lenne, mivel őskőpufferként eladható azonos áron.
Dátum: 2013.10.11. 14:39:15
Veled is egy sörben, hogy ha nincs napi limit, csak össz limit, akkor is éles lesz a toplista helyezés. Még hozzá tudod miért? Amiért elment a 100 aranydukát éveken át 2-3-400 ért, amiért a BU címért is mennek páran - a biztos optimalizálatlan játékot bevállalva.
Lan: az elejétől le lettem hurrogva, hogy "márménelenneegyüttműködés", tehát biztosan lesz.
Dátum: 2013.10.11. 14:14:02
Idézet: McMad - 2013.10.11. 13:30:09
Hozzátenném, hogy kisesélyes az, hogy akinek több világon van karaktere, annak mindegyike ugyanabba a hordába tartozzon.
Jöhet a NAGY kérdés: Az ilyen játékos melyik kezét harapja meg?

Csak én gondolom úgy, hogy a csapatverseny végeredménye 99%-ban fog függni az előre nem tervező (Kóc megfogalmazásában: lándzsás) játékosoktól, illetve a randomtól (melyik kockát támadjam? Ni, ez közel van a kurzorhoz, jóez.) ?
Egy sörbe, hogy ha minden kariddal gőzerővel nyomod, akkor sem változtat majd a csapatverseny eredményén, szóval szerintem told nyugodtan minden kariddal.
Dátum: 2013.10.11. 12:56:18
Idézet: Kocos - 2013.10.11. 11:58:52
Idézet: Offsboy - 2013.10.11. 11:38:35
A gyógyitalosnak meg van +10 permanens ÉP hatása is, az azért nem rossz, bár lehet csak én értékelem túl, mert szeretem a sok ÉP-t.


+10 vagy +10%?
Mert ezt most elso nekifutasbol ugy ertelmeztem, hogy minden oskoves gyogyital +10 maxEP, de nem vagyok biztos benne, hogy helyesen.


A % jel lemaradt, természetesen +10%-ot akartam írni, ahogy a kezdő hsz-ben is szerepel.
Dátum: 2013.10.11. 11:39:56
Horda trófeák beválthatók lesznek relikviakuponra. Persze arányszámok, és trófea találási arány nélkül ez csak úgy lóg a levegőben.
Dátum: 2013.10.11. 11:38:35
A gyógyitalosnak meg van +10% permanens ÉP hatása is, az azért nem rossz, bár lehet csak én értékelem túl, mert szeretem a sok ÉP-t.

mod: +10 %
Dátum: 2013.10.11. 11:26:42
Elvileg lesz 2 állandó relikvia, az első hsz-ben benne van.
Dátum: 2013.10.11. 11:16:15
Jól látom, hogy ha a hordám szarul teljesít, akkor hiába vagyok über királygyerek, akkor nem kaphatok +3-nál jobbat az utolsó horda tagjaként? Hát ez mekkora lol, tényleg nincs mit mondanom már erre.

off

mod:
Illetve gratulálok az e heti vérpistike verseny győztesének, aki visszamenőleg is pontozgatja lefelé a hsz-eimet.

on
Dátum: 2013.10.11. 08:43:23
300 a max.