Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2012.03.23. 22:40:50
Idézet: Taspi - 2012.03.23. 22:34:55
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 22:21:36
Köszönöm a védelmet.
A gyengeségem okára pedidg már rég rájöttem a gyógyital nepi vétele szerintem rekordos vagyok abban is ha meg lehetne tudni mennyit vettem edig jó lene.Kb napi 40db
Aki pancsernek tart néázze meg az epik statisztikában az össz sebzését ami nekm moost 38566990 és utána alkosson véleményt


gyógyital függő vagy? szorítsd le évi 40-re.


Az epik sebzése, a magas vari sebzés, és a gyógyital természetesen összefügg.
Varival betalál, gyógyital, megint vari és így tovább.

Nyehehehe is így csinálja.

Szerk.: Meg persze biztos más is van ilyen csak, én vele voltam egy szöviben és nála láttam először.
Dátum: 2012.03.23. 22:29:38
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 22:13:20
Ne a vereségei számát nézzed soha. Ö a varira megy ez a célja...
Viszont Rolikám megnyert egy-két egyéni kategóriát a V4-eken. Annyira azért nem "pancser" mint amekkorának nézitek.


A engedtessék meg nekem hogy a saját értékrendem alapján nézzem a karaktereket. Köszi.
Dátum: 2012.03.23. 22:22:33
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 22:09:39
Felhasználási feltételek:

"5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható."

A további rinyát feleslegesnek tartom... Akinek kényelem kell a játékon belül az vegye meg mint mi is sokan!!! Fejlesszen szakértelmeket!

Éppen elég sok ideig tolerálta a játékvezetés az ügyeskedéseteket. (Tisztelet a kivételnek!)

Miklós tessék öket bannolni!!! Mi megvettük a kényelmi funkciót, más meg ingyért élvezi az ezek adta elönyöket.
Holott ti magatok írtátok a F. feltételekben hogy ez TILOS!!!
Nehogy már itt kompromisszumokat kötögess velük légyszíves. Vagy mindent engedsz nekik vagy semmit mint a szabályzat is írja...
Aki nem tanul majd belöle az magára vessen.

Ez a véleményem lehet lepontozni érte!


Elég egyértelmű Miklós miért akar "kompromisszumot" kötni. Lévén ő is pénzből él és a játékot is a játékosok által befizetett pénzből tartják fent. Három éven keresztül nem volt büntetve a script használat (max 1-2 nagyon kiugró script, de amik a userscripten vannak fent azok nem voltak eddig). Ha most minden figyelmeztetés nélkül elkezdte volna bannolni a játékosokat akkor a saját (illetve a Beho) bevételét csökkentette volna ami egyértelműen (bevétel szempontból) baromság lett volna.
Dátum: 2012.03.23. 22:13:49
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 22:09:33
Az is egyfalyta rekord


Végül is a negatív hírnév is hírnév. (egyfajta)
Dátum: 2012.03.23. 22:04:04
Gondolom a vereségeid számát hamarabb észre vette mint a sebzésedet...
Dátum: 2012.03.18. 21:18:56
Idézet: Helion1988 - 2012.03.13. 21:57:23
Az új fejlesztések miatt (sisakszilánk, szerencsekerék) elég sok olyan dolog került a játékba (a már meglévők mellé) ami bizonyos cselekedetek napi egyszeri végrehajtását "követeli" meg.
Napi egy: vadászat, kaland, csata, kihívás,1-3 pörgetés, mana konstrukció, csp --> dukát váltás.

Ezek mindegyike ellenőrizhető (hogy megtörtént, vagy nem), de szerintem hasznos lenne egy olyan összefoglaló lap a játékban, ahol ezeket a cselekedeteket lehetne az adott napon nyomon követni egy egyszerű felsorolással, és mellettük egy igen/nem jelzővel. Természetesen ezek automatikusan váltanának igenről nemre, ha az adott cselekedet megtörtént az adott napon, vagy ami talán még jobb lenne, ha ezek a felsorolások linkek lennének (hasonlóan a csp/pp/tkp/szaki fejléchez) és egy kattintással az adott oldalra dobnának és miután megtörtént az adott cselekedett akkor ki szürkülnének ezek a linkek, és nem lehetne rájuk kattintani (mint pl. alacsony ép esetén a pp-s linkre).

Így könnyebb lenne nyomon követni hogy az adott napon még mit "kell" csinálni a karakterrel (főleg annak akinek több karaktere van a különböző világokon).



Miklós, innen indult az ötlet? (Hátha én is tudtam valami hasznosat javasolni )
Dátum: 2012.03.17. 09:57:09
eleget ütöttél
kedves klántársad úgy is naponta többször akar támadni, kénytelen leszek szarrá védetni magam ez esetben...


Megtámadtalak kétszer egy napon és már kongatod a rinyakolompot?
Rinyáltam én amikor a D'dy, Missis, Taspi trió napi rendszerességgel (volt rá példa hogy többször is) támadott?

Szerintem itt ezen a szinten húzd be teljesen a kéziféket, mert ha fentebb jutsz (ahol már nem ritka az óránkénti, de a 35 perces támadás se) ott már kevés lesz a kolomp.
Dátum: 2012.03.13. 21:57:23
Az új fejlesztések miatt (sisakszilánk, szerencsekerék) elég sok olyan dolog került a játékba (a már meglévők mellé) ami bizonyos cselekedetek napi egyszeri végrehajtását "követeli" meg.
Napi egy: vadászat, kaland, csata, kihívás,1-3 pörgetés, mana konstrukció, csp --> dukát váltás.

Ezek mindegyike ellenőrizhető (hogy megtörtént, vagy nem), de szerintem hasznos lenne egy olyan összefoglaló lap a játékban, ahol ezeket a cselekedeteket lehetne az adott napon nyomon követni egy egyszerű felsorolással, és mellettük egy igen/nem jelzővel. Természetesen ezek automatikusan váltanának igenről nemre, ha az adott cselekedet megtörtént az adott napon, vagy ami talán még jobb lenne, ha ezek a felsorolások linkek lennének (hasonlóan a csp/pp/tkp/szaki fejléchez) és egy kattintással az adott oldalra dobnának és miután megtörtént az adott cselekedett akkor ki szürkülnének ezek a linkek, és nem lehetne rájuk kattintani (mint pl. alacsony ép esetén a pp-s linkre).

Így könnyebb lenne nyomon követni hogy az adott napon még mit "kell" csinálni a karakterrel (főleg annak akinek több karaktere van a különböző világokon).
Dátum: 2012.03.09. 07:46:09
Idézet: Kocos - 2012.03.09. 07:04:08
Miert pont 8-at?


Mert az 2*4.
Dátum: 2012.03.02. 07:50:33
Idézet: Taspi - 2012.02.20. 08:19:52
zOMG az zomega tarolt


És ismét taroltunk.
Dátum: 2012.02.26. 17:08:35
Idézet: Pákasz - 2012.02.26. 15:53:46
mért van az mikor gyujtök egy kiss energiát az árnyak királynöje megtámad ezért kilépek a játékbol


Szerintem a túl sok vicces cigi lesz az oka.
Dátum: 2012.02.18. 07:17:11
Turbó átrakás előtt 100% volt?
Dátum: 2012.02.03. 19:25:01
Nem kapsz több PP-t, csak több CSP-t.
Dátum: 2012.01.29. 11:14:26
Idézet: Birka - 2012.01.29. 11:00:56
Cras, attól még nem lesz a "jó" tevékenység, hogy vannak akik csinálják (Pl. lehet utcaseprőként is pénzt keresni, csak nem fizet olyan jól...)


Erről eszembe jutott egy tavaly nyári történet:

http://wwww.mandiner.hu/cikk/20110819_szazszoros_tuljelentkezes_utcasepronek

http://www.kozszolga.hu/hirek/budapesti-utcasepr%C5%91k-b%C3%A9re-jobb-k%C3% B6zalkalmazot
Dátum: 2012.01.29. 10:32:11
Természetesen nem érvényesül. Csak akkor, ha portyában megtámad egy másik végzetúr.
Dátum: 2012.01.25. 22:05:54
Az nincs oda írva, hogy csak a könyv formátumú mesében. Így szerintem a kérdés jó.

Egyébként az ürgét a mesében ürgének hívták.
Dátum: 2012.01.25. 20:34:57
Ürgének.

http://www.youtube.com/watch?v=Rx0x-YZ06_U
Dátum: 2012.01.16. 10:38:38
A csata a normál portyázás szabályai szerint zaljik, lehet küldetést teljesíteni, kínzókamrába vinni, azonban nem a játékosnál levő lélekenergia alapján rabolsz, hanem fix mennyiségű LE-t kapsz, amit az ellenfél nem veszít el, az energiahasznosításhoz hasonlóan. Bizonyos hatások viszont (lélekszívás, szkarabeusz, büntető tárgyak) nem működnek, és a normál háborúkba ezek a csaták nem számítanak bele. Aki energiahasznosítással rendelkezik, annak ez a szerzett LE arányosan nő. A támadás egy portyapontba, és egy eseménypontba kerül (eseménypontot a vadászatokért kapsz, onnantól kezdve, hogy beneveztél). A csata során elvesztett ÉP-d egy részét a végén visszagyógyulod, sebgyógyítás szakértelmedtől függő mértékben! A hordagyűlölet szakértelem nem érvényesül, de a kufárnál vásárolhatsz egy-egy kufár hívei ellen speciális varázstárgyat. Elért győzelmeidet számoljuk, jutalmat ez alapján fogsz kapni. Csak az általad kezdeményezett csaták győzelmei számítanak. Ha átállsz egy másik kufárhoz, győzelmeid nullázódnak!


Feltételeztem hogy a tp-hez nem nyúlnak ha már ide nincs leírva
Dátum: 2012.01.16. 10:32:08
Attól még a te karaktered nem lesz jobb.
Dátum: 2012.01.16. 10:24:08
Támadás: 76ról 68-ra:

Te nyerted a csatát, jutalmad 1349 lélekenergia és 19 TP!

Egy kicsit sok a TP nem?