Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobosz

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.04.03. 14:18:21
Idézet: Rokamoka - 2010.04.02. 23:25:27


A „csalózás egymást/egymásra mutogatnak” témakörhöz még kötelességem leírni, hogy közülünk ott egyedül Phobosz szólalt fel.



A Felhasználási szabályok topicjába írtam ezt a hozzászólást:

"Végre híres lettem!:) Köszönöm, a csokikat a mamámnak tessék küldeni!:)"

Poénnak szántam arra nézve, hogy valaki kiírta a fórumra, hogy építettem megint egy adagot. Az már más tészta, hogy én akkor már szövetségben is maradtam, nem léptem ki belőle.

Aki sértésnek vette ezt az kérem ne tegye, csak viccnek szántam, mert engem még soha senki nem emlegetett itt a fórumon..

Ui: Köszönöm Rokamoka, hogy engem mártassz be, amikor én is ott éjszakáztam veletek az utolsó héten. Aki pedig tényleg oltja a CsST-t a HTF-ből azt meg nem veszed észre. Nem kívánok többet a témához hozzászólni.Kellően elszomorítottad számomra a Húsvéti Ünnepeket.Csalódtam..

(Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek.)
Dátum: 2010.04.02. 16:26:48
Ezúton Gratulálnék a CSST állandó tagjainak , kemény ellenfelek vagytok meg kell hagyni.
Kár, hogy többet nem "versengek" veletek, nekem ez volt az utolsó gyors szerverem.

Így a végére csak egy kérdésem maradt. A legközelebbi v4-en is indul a kemény mag?
Vagy még 3 medál sem kielégítő számotokra?

Alázatos tisztelettel: Hétszínü Hakapeszi Maki.

(U.t.: Ne kövezzetek meg, csak egy hülye majom vagyok, aki szereti a csokit.)
Dátum: 2010.04.02. 16:11:21
Marietta, az elbűvölő
Jelenleg nincs szüksége több követőre.

köszönjük az eventet. Nagyon tetszett, ennél az olvasott mondatnál elegem is lett belőle.
Végre híres lettem!:) Köszönöm, a csokikat a mamámnak tessék küldeni!:)
Dozer nem játszik v4-en xD
Dátum: 2010.04.01. 01:14:26
Kérdés: Ha befogok egy ilyen "Uniqe" plüss macit és beidomítom , megmarad ugyan úgy az event után is?
Vagy vissza változik?
Dátum: 2010.03.14. 17:01:05
HUrrá , kvíz közben szakadt meg a kapcsolat. Szeretlek szerver szentlelke
Dátum: 2010.03.14. 16:09:20
Csak annyit tégy meg légyszíves, hogyha le kellene állítani a szervert, előtte írd ide ki a fórumra, mert utólag már feleslegesen sírunk, így a "Igaz, hogy kiírtad szerver leállás után de akkor is leraboltak..." és hasonló kommentektől megkímélitek magatokat.
Dátum: 2010.03.13. 16:03:32
Most már én sem tudok belépni
Dátum: 2010.03.11. 21:23:06
Szerintem hiba van a mátrixban. Kérném az ügynököket derítsék ki a hiba forrását.
The Silent One Üdv Lovagok!

Én vagyok a Csendes Társ! Az összekötő, a hírnök aki a szövetség két erődje közti üzeneteket hordozza. Ne tévesszen meg benneteket az álca melyet viselek, minderre csupán inkognítóm és a rám bízott titkok őrzése miatt van szükség. Üzenjetek hát! Általam meghallja hangotok ifjú és vén, építő és harcos, beszédes és halk szavú. Én vagyok aki ha megszólal mások hangján beszél, Én vagyok kinek nincs arca, mert a világ szavát tolmácsolja. Én vagyok a Csendes Társ.

Kaputok előtt ím bebocsátásra várva,
Kaputok előtt némán állva,
Kaputok előtt nevetek kiáltva áll,
Kaputok előtt bebocsátásra vár,

Kinek hangja vihart fújhat el,
Kinek szava csendet tör ha kell,
A Csendes,
Kinek hallgatnia kell.

v3- Phobosz (Vihar Lovagok) /no Comment hozzá/
Dátum: 2010.02.05. 11:55:44
Dátum: 2010.02.04. 20:49:24
Átvettem az No1. Építői posztot.

Banánra elcserélem ám!!!!

xD

U.i: Nem is tudtam ,hogy volt Nyerő Stratégia nevü görög isten!!

Ámen!
Dátum: 2010.02.01. 13:58:38
Megszabad kérdezni az Ájjatfajm milyen néven indult most??
Túl sok a "különleges" szövetség... xD
Dátum: 2010.01.21. 19:07:02
Hát ezen sírok, hogy lehet ennyi idegbeteg embert összegyűjteni egy helyre???
Dátum: 2010.01.21. 18:44:56
Sajnos az emberek a katakombát elég undorító dolgokra tudják használni.De persze, nem lehet azt sem mondani ,hogy vegyék ki. Ördögi kör.
Dátum: 2010.01.19. 22:13:19
Én elvesztettem Baal-nál a fonalat.Majd ha megtalálom hozzászólok egy ennél értelmesebb kommentet.
Dátum: 2010.01.19. 21:25:33
Mondjuk lehetne az, hogy a tornanyertesnek gyorsabban töltődik valamennyira a lélekkuta.
Dátum: 2010.01.19. 20:20:57
Hát erről nem én tehetek, és szerintem végülis őket sem lehet hibáztatni.
Megsúgom , bármilyen játékkal játszottam eddig, mindig azt szidják aki a legtehetségesebb, az életen sincs ez másként.
(Személyes megj.:Akinek bejött az élet ( gazdag) , azt ugye szidja a többi.)
Dátum: 2010.01.19. 19:53:38
Azért álljon már meg a gyászmenet, akik most ellenzik az új rendszert azok most azért ellenzik, mert pókkarakterek, és háborúval tömik maguk Le-vel mert gyengéket farmolnak, vagy mert így már "unalmassá" vállik a háború?
Mert ha ez így nektek unalmassá vállik, akkor ti gondolom bajnokin sem szoktatok indulni, mert ugye az is unalmas. :/
Oldal: 1234567