Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Falcon81

Oldal: 1
Dátum: 2012.02.18. 18:13:00
Én is sokáig Vf es voltam, event kedvéért váltottam Ehra, azóta viszont bánom így teperek vissza Vfre, akárki akármit mond EH nem verseny képes Vfel szemben ha csak nincs multi kari, bár az akkor jó Vfel is. Lehet nyammogni Birkán, hogy visszaállt csak térkapra, én megértem és valszeg követni fogom rövid időn belül a példáját.
Dátum: 2012.01.31. 18:55:53
Köszi és jelzem JV fele a problémám.
Dátum: 2012.01.30. 21:42:29
Sziasztok!

Én értettem félre vagy alapból kidobtam az ablakon x őskövet mikor megvettem a jégszív amulettet?
Nem támadhatod mert már támadtad az elmúlt 480 percben, feliratot kapo, holott van ez a relik a szakértelmeknél is jelzi. Nem neveztem eventre, de ez a leírásában nem kitétel. Egyébként meg kére vissza akkor kavicsaim.
Dátum: 2012.01.16. 15:43:56
Ok, köszi! Még egy kérdés:


Van jelentősége, hogy 30pp re álltam azon kívül, hogy több pp-m lesz? Tehát így nagyon kevés ellenfelem van és bizonyos fix tp. Ha lefele is üthetnék kevesebb tpt kapnék? Avagy egész event egy tp síkon fut adott szinten?
Dátum: 2012.01.16. 15:33:40
Le szívás teljesen kilőve event alatt, szóval fölös Le szívós cuccban menni?
Dátum: 2012.01.16. 15:17:08
Sziasztok4 Bocsássátok meg, hogy saját csatámmal untatlak titeket, de ahol kikaptam, ott egy ízig-vérig csata ment le. Aki akar egy jó csatát olvasni az szerintem ne hagyja ki. Megpróbáltam ilyen megosztással megcsinálni, remélem sikerült is. Egy nüansznál kicsit többel kaptam ki, én az állataim szívómancsára fogom a dolgot. Viszont ilyen élvezetes kikapás nem sűrűn van és lássuk be ilyen csatáktól szép egy játék. Grt. ezen fajta bajnokiért.

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=angelheart_vegzetur_online_jatek_212599146_csataja



mód.: másolással megnyitja.
Dátum: 2011.12.31. 11:21:17
Sajnos több sebből vérzik: - ha látszódik ki mikor lépett be, a Le rablás nem lenne kihívás.
- bankkal meg pont az ellenkezője lenne a probléma: nem tudnának lerabolni, de arra meg ott van a transz projekció szaki.
Dátum: 2011.12.31. 10:44:40
Igen mivel ennek a relikviának a leírásában pont az szerepel, hogy horda váltáskor nem hagyod el szövetséged, így minden más esetben elhagyod. Tehát alapesetben nem tudsz zafírként gyémánt szövetséget építeni.
Dátum: 2011.12.31. 10:42:22
S mi a véleményetek arról az opcióról, hogy az Unió közös rálátást tervez az államok költségvetésére avagy felvetette ennek lehetőségét ?

Szerintem itt az idő félre tenni büszkeséget és a nemzeti szuverenitásból egy kicsit alábbhagyni, és "hozzáértőbbnek" engedni, hogy kifejtse véleményét. Mondom, miközben elég nagy "érzelmek tombolnak" bennem mikor Magyar Honról van szó. Viszont ez nem igazán mehet tovább így. Jelenleg a magyar politikai életben elfajzott emberkék tömkelege dirigál. (Köszönhető annak is, hogy valamikor valaki úgy gondolta, hogy 10M emberhez közel 300 bársonyszékes politikus kell).
Szerintem, valaki megregulázhatná a politikusokat, a Miniszterelnök felsőbbrendűségi téveszméjét, s nem utolsó sorban nagy szégyen, de ha már egy külföldi politikus úgy döntene és elmondaná hogy-hogy kell élni hagyni a népet is én fejet hajtanék. S ez a fejhajtás még mindig kevésbé rosszabb, mint ha most petyerka fogás mellett kimennének sokan külföldre.
Dátum: 2011.12.30. 13:00:01
Írta: Morzkod
Ma, 12:29:34 [Idézet ebből]
Idézet: Miklós - 2011.12.28. 23:39:16
Bennem még élénken él az emlék, amikor Deutsch Tamás 2milliárd Forintért vett beléptető rendszert amit SOHA nem használtak fel, ott rohadt meg egy raktárban.


Parancsolj.




Szia!
Megnéztem és ott ahol DVSC sálban pózol, faragatlan voltam és leköptem a Monitorom.

Másrészt tegnap este Kéri Lászlót hallgattam, értékelte az elmúlt évet. ( Hozzáteszem, mondott ő már mást is).

Ám egy fontos momentum megragadt, azt mondta ő még nem látott ilyen struktúrát politikai intézményben, mint ami most eluralkodott a Parlamentben. A lényeg kb.: 200 olyan indítvány s köztük 3-4 nagyobb szabású tervezett( köztük a jövő évi költségvetés) a két ünnep között kellene, hogy napi rendre kerüljön. Természetesen ez lehetetlen, ennek következményei súlyosak lesznek. Semmi valóság alap nincs, simán átlökődik őket és majd következő évben meglátjuk a hatás tanulmányt. Igazából az adórendszer sincs kidolgozva, maximum felszínesen.

Az egykulcsos SZJA-val kapcsolatos okfejtesemhez csatolnek egy erdekes szemelyes tapasztalatot. Kollegam kozolte, hogy ok az asszonnyal felrerakjak ami plusz beveteluk van az uj adobol. Gyujtogetik egy kulon szamlan. Mert egyreszt ez hosszutavon ugysem tarthato, masreszt nem akarnak hozzaszokni a magasabb eletszinvonalhoz, amirol le kell majd mondaniuk miutan visszaterunk a korabbi rendszerhez. Egyreszt tiszteletremelto elorelatas, masreszt a kudarc okanak egy jo peldaja.


Erre is kitértek, ami a lényeg volt: itthon senki ne "spóroljon", vagyis csak minimálisat, mert ahogy megteszi a kormányunk a maradék magánnyugdíjjal, úgy fog előbb utóbb itthoni számlákat befagyasztani, mondván államcsődöt el kell kerülni!
Dátum: 2011.12.30. 10:03:08
Sziasztok!

Entitás ellen milyen képlet alapján tudom ki számolni hogy mennyit hívhatok még a szintemhez képest ki? Wikin érdemlegeset nem találtam. Jelenleg 91. re léptem és 3 Af szakim van. Köszönöm a segítséget.

Angel
Oldal: 1