Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nordegaard

Oldal: 1
Köszönöm!!!
Csak azért ragadt be a billentyűzetem, mert mostanában olyan kérdéseket is kaptam, amiben nem igazán a pontok száma volt az alapvető hiba!/ pl: a "felyezet" szó ötször egymás után/ Ez azért " több, mint testőr"? És vidáman fut?!Nem szemrehányás, van épp elegetek. Azt hiszem, alapvető probléma azzal van, hogy sokan, a kétséges választás helyett, a biztos "hibás"-t választják!Ez van! És tényleg köszönöm az emberi megszólítást is!!!
Nordegaard
És ismételten MIÉRT????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Melyik NEM a kukorica népi elnevezése?

Tengeri
Török búza
Hajdina
Málé

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Miért??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????
Egészítsd ki a közmondást!"Ritka, mint a ................?

Fehér róka
Fehér fóka
Fehér holló
Fehér ló

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Sziasztok!!!Egy ideje már játszom! Nagyon jó és nagyon rossz érzések vannak bennem KVÍZ-zel, azaz, a kérdések elbírálásával kapcsolatban! Nem igazán panaszkodni akarok, és kérkedni sem...de az elbírálások pocsékak!!! Olyan kérdések "futnak", amelyek sokszor az alapvető helyesírási hibákat is bőven tartalmazzák... sőt, néha a "megoldás is sántít!!!Ugyanakkor nem is tudom hányadik kérdésemet passzolják vissza "helyesírási hibával"! Szóval 82 óta vagyok a pályán, többezer gyermeket tanítottam meg helyesen írni/ illetve, ezek szerint helytelenül/!!! Azt kérném az illetékesektől, valahogyan oldják meg ezt, mert nem hiszem, hogy csak egyedüli vagyok ebben a témában!!! Ismétlem, csak annyi a bajom, hogy figyeljetek oda jobban az elbírálásra, mert a játék egyik "unicuma" a kérdés feltevés!/ne sínylődjön/ Ténylegesen azokat "büntessétek, akik így, vagy úgy nem felelnek meg!!!Tisztelettel: Nordegaard
Dátum: 2009.04.14. 09:55:42
Köszöntem!Üdv:Nordegaard
Dátum: 2009.04.13. 22:27:04
Egy ideje már játszom! Nagyon jó és nagyon rossz érzések vannak bennem KVÍZ-zel, azaz, a kérdések elbírálásával kapcsolatban! Nem igazán panaszkodni akarok, és kérkedni sem...de az elbírálások pocsékak!!! Olyan kérdések "futnak", amelyek sokszor az alapvető helyesírási hibákat is bőven tartalmazzák... sőt, néha a "megoldás is sántít!!!Ugyanakkor nem is tudom hányadik kérdésemet passzolják vissza "helyesírási hibával"! Szóval 82 óta vagyok a pályán, többezer gyermeket tanítottam meg helyesen írni/ illetve, ezek szerint helytelenül/!!! Azt kérném az illetékesektől, valahogyan oldják meg ezt, mert nem hiszem, hogy csak egyedüli vagyok ebben a témában!!! Ismétlem, csak annyi a bajom, hogy figyeljetek oda jobban az elbírálásra, mert a játék egyik "unicuma" a kérdés feltevés!/ne sínylődjön/ Ténylegesen azokat "büntessétek, akik így, vagy úgy nem felelnek meg!!!Tisztelettel: Nordegaard
Kérdés a kérdésekről? Elég, ha egy adott kérdésre választ nem tudó bejelöli a "rossz kérdés" rubrikát, és indoklásnak bevágja, hogy " A kérdés ill. a válaszok helyesírási hibát tartalmaztak"?...Ha igen, akkor a játék egyik legszimpatikusabb részét fogom előbb- utóbb mellőzni! Mert ezidáig ez látszik beigazolódni./ Igaz nem kell mindenkinek kérdéseket feltenni, de eddig is találkoztam olyan "jól futó" kérdésekkel, hogy ... hagyjuk, nem akarok minősíteni/ Vagy van egy olyan személy/ csapat, aki fel meri/tudja vállalni a mérlegelést?
Oldal: 1