Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2013.01.10. 19:25:18
Kipörgettem ma egy ultra-implantot V2n. Első értelmes URem
Dátum: 2013.01.03. 17:42:38
Minden karaktert? Ez azért erős túlzás szerintem.
Múltkor Mészi is elverte az arénában, Khaleesi és Büyük is erősebb nála.
Viszont azt irreálisnak tartom, hogy valaki a saját karakterével küzdjön bajnokin.
Gyakorlatilag bármit fejlesztesz, teljesen lutri lesz.
Én sokkal jobban szeretem a szöviset, ott nagyobb a közösségi élmény.
Természetesen a 60ason is segítjük egymást, de az azért mégis más.
Dátum: 2012.12.24. 15:55:50
a Jézuska és a Nyuszi fölötted állnak.
Ha összefognak, akkor feltörlik veled a padlót
26ra szavaztam.
pirospont, hogy megkérdeztek minket, és úgy döntötök
Dátum: 2012.12.17. 18:37:34
Meglepődnék, ha lenne bárki is a bajnokin érdekelt mezőnyből aki nem a Mágus tetoválást húzza....
Dátum: 2012.11.30. 17:21:51
szerintem is bugos. lehetetlen, hogy ennyi idő alatt ennyi ember kikapcsolta.

Békés világ, ahol a vadászós taktika van előnyben a maximalizált rablás, és Vf. miatt: 3

Ez nem így van, mindenhol a küldizés a sztár.
igen, és talán a 15 fős csapatok érdekesebbek lennének.
(remélhetőleg) minden karakternek külön tulajdonosa volt náluk.
Ki-be lépkedtek szimplán
Úgy, hogy a mi 35 emberünkben bőven több potenciál volt, mint az ő 52-jükben, és le is lettek korlátozva a szerver 3/4-énél.
6 ember kevés, de teljesen újként jó lehetne(3. típusú V4)
Egyébként ez nyilván élesebb versenyhelyzetet teremtene, de az átlag játékosnak még kevesebb esélye lenne.
Ugyanis, eddig az volt, hogy meg volt előre 25-27 ember, és a többi meg jött, akár gyengébb karik is, így volt esélye az átlag játékosnak is medált szerezni.
Most mi lesz?
A Mesések és a Pheenixesek is összeállnak a saját hc tagjaikkal, a kis játékosoknak meg abszolút semmi esélye nem lesz.

Quellon: a háttértörténet az, hogy az eggyel ez előtti szövis V4en a Hódító szövi 52 emberrel építette a szövetséget egy ideig, így lettek Lódítók.
röviden
Dátum: 2012.11.19. 20:34:01
Ez mind szép és jó, csak egy idő után elfogynak a kis szövik is, mert nekik is minden fel lesz építve, új szövik meg nem igen vannak(legalábbis értelmesek)
Dátum: 2012.11.11. 19:09:26
te minden héten alapítasz egy új szövit?
Dátum: 2012.11.11. 10:47:42
sajtold ki!!
Dátum: 2012.11.10. 19:14:40
A felkiáltójelek száma szembetűnő
Dátum: 2012.11.08. 20:19:20
Jó, elismerem, ez helyzeti előny, de oda be is kell jutni.
én pl 30.szint környékén töltöttem fel V3n 23 milliós kutat.
Egyébként az mennyire fair play, hogy valaki nem tud áldozni a játékra, a másik viszont kihasználja az összes opciót(állatfelszerelések, karakter felszerelések, prémium, kútsütés) vagy a fizetős játékosokon belül is azok között akik épp csak megveszik 6 szintenként a legfontosabb tárgyakat, és azok között, akik minden akción dobálják a 20 ezreseket a templomi pálcákért?
Dátum: 2012.11.08. 19:51:27
MILYEN fairplay bajnoki?
Ez a játék arról szól, hogy jobb legyél, mint mások.
A bajnokikat a legerősebb karakterek nyerik.
De ezt nem csak a TÖ és a kritek határozzák meg, elég unalmas lenne, ha bajnoki készülés ebből állna.
Fontos a helyezkedés, esetleg aukciós tárgyra gyúrás.
A bajnoki arról szól, hogy lehetőleg a lehető legnagyobb mértékig kihasználd a játék adta összes lehetőséget.
Nem arról, hogy kinek mekkora a TÖje, ha így lenne, csak ki kéne írni, hogy Z hónapban xy karakternek volt a legnagyobb a TÖje, ő nyert.
Dátum: 2012.11.07. 19:57:53
több ezer kpért vittem, ami a szintemen nem csekélység.
Nem csak az automatikus manakonstit lőttem el miatta, hanem bizony építettem a nyers LEt is keményen.

Egyébként áruld el:
Miért jó a játékosok nagy részét demoralizálólag érintő, szövetségben széthúzásokat generáló, egyéni fejlesztéseket visszavető, kitörési pontok lehetőségét minimalizáló javaslatokat előterjesztened/támogatnod?
A befolyásodat arra is használhatnád, hogy a TELJES játékközösségnek hasznos, és játékélményt nyújtó változtatásokat erőltetnéd(épületek, AF képességek, megaesszenciák).
Dátum: 2012.11.07. 19:38:04
Ha bekerül( ne kerüljön) mindenképp a landi után!
ugyanis ha leesik rólam 11% tulfejlesztés, akkor az cummendálé.
Dátum: 2012.11.07. 19:30:39
Durva túlzás, hogy utánavágják 1 kpért!
V2n az abszolút top1 szöviben vagyok már egy ideje, és rendesen meg kellett dolgoznom a Trükkösért, 2 hónapig gyűjtögettem rá a KPt, míg el tudtam vinni egy all-innel.